Pravdu znát nemusíš

Mariah je zdrcená z otcovy násilné smrti, ale znovu ji probere k životu, když z vraždy obviní její matku trpící Alzheimerovou chorobou. Protože otec těsně před smrtí překládal cenný rukopis, který nyní není k nalezení, padne podezření i na jeho kolegy a přátele. Dokáže Mariah uvěřit, že tátu zradil přítel, k němuž ji to nezadržitelně přitahuje, anebo se smíří s matčinou vinou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175601/pravdu-znat-nemusis-175601.jpg 3.871

Alvira a Willy 9.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress

The Lost Years, 2012

Kniha Pravdu znát nemusíš

laura

Dost předvídatelné, ale stále čtivé. Konec překvapivý a akční. Patří k průměru, ale i tak se mi to líbilo.

Láska, nenávist, lži a přetvářka. Vina, bolest, smrt a zrada. Pravda nás dokáže zaskočit a vždycky zabolí. Zejména, pokud tne do živého...

Kekik
22.03.2020

Vyprávění je zde z několika pohledů. Žádná postava nemá hlavní úlohu. Prostor dostanou všichni, což se mi líbilo. Příběh je zajímavý. Téma svitku, který napsal sám Ježíš, mě zaujalo. Na konci autorka vytvořila napětí, které na mě působilo spíše křečovitě. Kniha nenadchla, ovšem ani zklamání nepřinesla. Na oddych tak akorát.

Ačkoli se jedná o devátou knihu ze série Alvirah a Willy, pro mě je to první setkání s autorkou. Ještě pár chvil před čtením jsem neměla tušení, že se jedná o sérii. Po přezkoumání, zdali je třeba číst popořadě, jsem se pustila do čtení. A jak jsem zjistila, vůbec to nevadí. Beru knihu jako celek. Sice zde ,především Alvirah, a Willy mají svojí úlohu, ale příběhu jako takovému nevadí, že předchozí díly neznám. Pokud se mi dostane do ruk nějaká jiná kniha s touto dvojicí, přečtu si ji.

Zlatinka.Emilly
28.09.2019

Námět nebyl špatný, ale říkala jsem si, kdyby tohle napsala jiná spisovatelka .... prostě mi nesedl styl psaní. Dokonce jsem se trefila i do vraha, i když jsem to nadnesla s úsměvem a byl to opravdu on.

Hasko
17.07.2019

Knihu jsem přečetla,ale cca od půlky mi děj přišel dost ,, strojený,,

Janča089
30.04.2018

Knihy od této autorky čtu moc ráda, tato mě však moc nenadchla, nevrhala jsem se ke knize každou volnou chvíli jako jindy. Četla se dobře, jen mě osobně moc nezaujalo zasazení do historického konceptu a trochu se mi tentokrát pletla jména.

Jája92
27.01.2018

Opět jedna z knih, která se skvěle čte.

i.stefany
11.12.2017

Jednoduchá, pohodová detektivka. Tentokrát jsem to trefila. Díky krátkým kapitolkám ji přečtete raz dva.

konicekbily
30.11.2017

Klasická detektivka oblíbené autorky. Systém krátkých kapitol jí umožňuje přepínámí děje mezi činy hlavních hrdinů. Oddechovka, nic jiněho nečekejte.