Pravdu znát nemusíš

Mariah je zdrcená z otcovy násilné smrti, ale znovu ji probere k životu, když z vraždy obviní její matku trpící Alzheimerovou chorobou. Protože otec těsně před smrtí překládal cenný rukopis, který nyní není k nalezení, padne podezření i na jeho kolegy a přátele. Dokáže Mariah uvěřit, že tátu zradil přítel, k němuž ji to nezadržitelně přitahuje, anebo se smíří s matčinou vinou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/175601/pravdu-znat-nemusis-175601.jpg 3.858

Alvira a Willy (9.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

The Lost Years (2012)

Kniha Pravdu znát nemusíš

Hasko

Knihu jsem přečetla,ale cca od půlky mi děj přišel dost ,, strojený,,

Janča089
30.04.2018

Knihy od této autorky čtu moc ráda, tato mě však moc nenadchla, nevrhala jsem se ke knize každou volnou chvíli jako jindy. Četla se dobře, jen mě osobně moc nezaujalo zasazení do historického konceptu a trochu se mi tentokrát pletla jména.

Jája92
27.01.2018

Opět jedna z knih, která se skvěle čte.

i.stefany
11.12.2017

Jednoduchá, pohodová detektivka. Tentokrát jsem to trefila. Díky krátkým kapitolkám ji přečtete raz dva.

konicekbily
30.11.2017

Klasická detektivka oblíbené autorky. Systém krátkých kapitol jí umožňuje přepínámí děje mezi činy hlavních hrdinů. Oddechovka, nic jiněho nečekejte.

Peti
09.08.2017

Detektivní román s hlavní hrdinkou Mariah se točí kolem smrti jejího otce a cenného rukopisu. Zapletení jsou v tom otcovi přátelé nebo otce zastřelila nemocná manželka? Pro mě je téma starých artefaktů zajímavé, škoda jen, že to tu bylo zmíněno jen okrajově. Dle mého detektivka, která nenadchne ale ani neurazí.

TamaraKrejčí
15.07.2017

Už jsem od autorky četla lepší..,ale jo, dobře se četla, měla hlavu, patu.

polly43
31.05.2017