Vánoční loterie

Vánoční loterie https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94679/vanocni-loterie-94679.jpg 4 44 11

Alvira a Willy série

Klidný víkend Regan Reillyové bere za své… V malebném městečku Branscombe ve státě New Hampshire se všichni obyvatelé zapojují do příprav Festivalu radosti. Večer před začátkem festivalu se skupina zaměstnanců místní tržnice dozví, že vyhráli 180 milionů dolarů v loterii. Jeden z jejich spolupracovníků Duncan se ale na radu dvou podvodných finančních poradců na poslední chvíli rozhodl, že si nevsadí. Vzápětí zmizí. V sousedním městě kdosi zakoupil druhý vítězný los, ale výherce se zatím nepřihlásil. Mohl ho tajně koupit Duncan? Sympatické hrdinky - amatérská pátračka Alvira Meehanová a soukromá vyšetřovatelka Regan Reillyová - přijely do Branscombu na festival. Právě ony mohou přijít celé věci na kloub. Když nahlédnou pod povrch věcí, zjišťují, že život v Branscombu není tak poklidný, jak se na první pohled zdá. Klidný starosvětský víkend na venkově bere za své. Napínavý sváteční příběh vás donutí řítit se stránkami knihy jako o závod!... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Dashing Through the Snow , 2009

Renike
Renike
14.11.2023 5 z 5

Moje první kniha autorek, překvapivě hezky se četla a určitě vyhledám i další knížky série.

jarkaska
jarkaska
30.12.2020 5 z 5

Další kniha s Alvirou, četla se pěkně. Stačily dva večery.

zuzi1162
zuzi1162
21.10.2020 3 z 5

Teda me to prislo molounko moc prekombinovane, ale zas se to cetlo hezky a rychle, takze proc ne.

Kačaba79
Kačaba79
24.01.2019 3 z 5

Půjčena před vánoci, ale nedostalo se na ni až teď. Příjemná zápletka a poutavé čtení. Přečteno rychle.

Diggitty
Diggitty
21.12.2018 5 z 5

Moje první setkání s Clarkovými a kniha se mi moc líbila, čtivá, moc mě bavila, taková oddechovka :) Určitě si seženu další.

Marcik7
Marcik7
24.07.2018 4 z 5

klasická Clarková, napínavá, rozpracuje více případů a pak se to pěkně spojuje a vyřeší. Nezklamala mě.

Nuny
Nuny
07.01.2018 5 z 5

Velmi příjemné čtení na večer. Vše pěkně zapadá a postavy jsou moc sympatické.

EvikU.
EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Skvělá série. Celá. Čte se moc pěkně a rychle.

Evik30
Evik30
23.03.2015 3 z 5

Jednodušší detektivka, dobře a rychle se čte. Jde to i bez krváku a velkého násilí!! :o)) Přečtená za 1 den.

Kubíííína
Kubíííína
03.08.2012 5 z 5

Napínavé a přitom příjemné a oddechové. Doporučuji.

Candid
Candid
11.02.2012 3 z 5

Čtivé, příjemné, jednoduché... ideální oddychovka.

Vánoce sázení, loterie Nová Anglie

Autoři knihy