Pokud přijde zítřek

Tracy má krátce před svatbou, rýsuje se před ní slibná budoucnost. Stačí málo a její osud se nečekaně zvrátí. Jak s tím souvisí smrt její matky, dosud obestřená tajemstvím Tracy pátrá po viníkovi a neváhá vzít do ruky zbraň. Nešťastná náhoda vykoná své, Tracy se dokonce ocitne ve vězení, ale plánu na pomstu se nevzdá. Podpoří ji snoubenec Jakou roli sehraje přitažlivý Jeff, který jí zkřížil cestu ....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56774/pokud-prijde-zitrek-56774.jpg 4.4182

If Tommorow Comes (1993)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

helenkan

Tohle je suprový čtení. Normálně jsem to hltala. :-) Klidně bych dala i víc hvězdiček.

Lunitka

Skvela kniha. Vzdy se k ni vracim.

Ishir

Tato knížka je mazec. Hlavní hrdinka příběhu je geniální. Napínavé hned od první strany. Můžu jen doporučit.

Evaho73

V osemdesiatych rokoch, keď kniha vyšla to musela byť poriadna pecka, lebo presne na takýchto akčných a úletených detektívkach s humorným nádychom sme fičali.
Teraz mi kniha prišla trochu nekompaktná, lebo jej prvá tretina mala úplne iný charakter ako zvyšná časť. Začiatok bol napínavý s prísľubom rozohrania premyslenej pomsty jednej veľmi inteligentej a neprávom odsúdenej ženy. Pomsta síce prebehla, ale veľmi rýchlo a naraz sa začal odvíjať úplne iný príbeh...
Miesto napätia som sa začala zabávať na kúskoch a zlodejinách dvoch nepolapiteľných podvodníkov. Nakoniec ich rivalita skončila láskou a dočkala som sa aj romantiky. Ešteže už bol koniec, lebo som mala strach, že kniha bude finišovať poéziou:-))).
Pokiaľ máte chuť na zmes napätia, psychológickej drámy, detektívky, humoru a romantiky, táto kniha je toho zárukou.

jankaander
15.10.2017

Naprostá pecka,doporučuji......

JPBelmondo
18.05.2017

Nejvíce se mi od tohoto autora líbila právě tato - a dále pak - Akce soudný den; Hněv andělů. Ale i tak jsou všechny jeho knížky velmi čtivé, plné dramatických událostí, překvapivých zvratů a rychlých dějů.

rakakan
02.05.2017

Perfektní čtení. V polovině knihy jsem si říkala, že se přeci už nemůže nic stát....o čem to bude dál?! Ale příští stránky mě přesvědčily, že se stát může...pokračování bylo stále plné nových napínavých zvratů... Doporučuji.

babicka_amalka
26.01.2017

tohle není můj šálek kávy - nebavilo mě to, příběh na mě nepůsobí věrohodně

hana4834
10.01.2017

naprosto skvělá kniha vřele doporučuji

Lopezka
08.01.2017

Kniha vypráví příběh mladé ženy,jménem Tracy Whitneyová, která má zrovna před svatbou. Tu již však překazí náhlá matčina sebevražd. Tracy se vydává zjišťovat důvod, proč se matka zabila.... brzy nalézá viníka a vydá se za ním se zbraní, aby podepsal přiznání. Toto jí však nevyjde a je obviněna z pokusu o vraždu, vloupání a krádeže. Je nespravedlivě odsouzena na 15 let vězení. Asi po roce zachránila ve vězení život malé správcově dceři, a proto ji omilostnili a pustili. Ona totiž kvůli té holčičce riskovala život a lidé si ji velmi oblíbili. Její život byl zasvěcen pomstě lidem, kteří ji do vězení dostali. Svou lstivou chytrostí je brzy všechny zničila a tím si splnila svůj velký sen. Snaží se si najít práci, ale brzy zjišťuje, že s jejím záznamem v rejstříku si nikdy žádnou pořádnou nenajde. Proto si, i když velmi nerada, začíná vydělávat okrádáním bohatých lidí. Pak se seznamuje s dalším dobrým zlodějem Jeffem a láska je na světě :)

ErikaKej
14.11.2016

Jedna z najlepsich knih od Sheldona- a v tomto pripade bolo aj filmove spracovanie velmi vydarene. Presne tak som si Tracy predstavovala aj ja :)

milena8281
26.10.2016

Kniha je napsána neuvěřitelně vtipně a je to pro mě naprosto TOP titul. Stále se k ní vracím.

Mruskulka
09.07.2016

Naprosto úžasná kniha. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Autor je klasa, že dokázal vymyslet takové zločiny :)

cukrovka
21.02.2016

Skvělé. Velmi čtivá a napínavá knížka. Silně na mne zapůsobil pobyt Tracy ve vězení a držela jsem jí palce v cestě za pomstou. Při zlodějských akcí jsem byla vždy napjatá jak je provede.

Terry11
03.11.2015

No, tak já byla lehce zklamaná. Oproti Hněvu andělů mi dokonce hlavní hrdinka byla nesympatická a tak trochu jsem Tracy přála, aby ji už konečně pojišťovák chytl.

kveta9853
22.08.2015

miluji jeho příběhy...je v nich VŠECHNO...napětí,zápletky až neuvěřitelné, erotika, vášeň,láska.....já s jeho knihami prožívám tolik, až z toho mrazí..příjemně :-)

ovpana
19.06.2015

Hezká kniha, neskutečně napínavá až do konce.

Halila
12.06.2015

nerálné, ale zábavné..

Veeris
11.03.2015

Co na to říct? I když děj byl veelmi nereálný, tak kniha byla neskutečně poutavě i napínavě napsána.. Vymýšlet se v knihách smí, tak jí asi nelze nic vyčíst. Pro mě pět hvězdiček.

04.02.2014

Jako všechny knížky od tohoto autora napsaná napínavě a ráda se k ní někdy vrátím.

fvtm
10.11.2013

Krásně napsaná kniha, plná fantazie. Moc pěkně se čte. Určitě si přečtu další. Je to dobré odreagování.

rebo
31.10.2013

Díky této knize jsem začla číst knihy od Sheldona. Dobře se čte. Poslední část je sice jak krásná pohádka, ale člověk se u ní zrelaxuje.

hankapimi
16.10.2013

Jedna z nejhezčích "sheldonek", poutavá, napínavá, chytí a nepustí.. Každý musí držet palce Tracy v její touze po pomstě těm, kteří dohnali její matku k sebevraždě, ji dostali do vězení a navždy změnili její život. Užívala jsem si ty její promyšlené lupičské kousky a zlodějské finty, touhu překonat všechny překážky a zvítězit. Skvěle napsané, pane Sheldone, určitě se k ní ještě vrátím !!!

modranka
15.10.2013

Páčilo sa mi, že hneď na úvod neprezradil ako sa Tracy chystá na podvod, nechal priestor čitateľovi premýšľať čo a ako vyrieši. Jeden z autorov, ktorý dokáže logicky pospájať zápletku. Je to literárna lahôdka.

danae1515
22.09.2013

Mám kompletního Sheldona, ale tato je pro mně favoritka :-), jak píše Nikar na posezení i napotřetí.

Nikar
21.08.2013

Dlouho mé sbírce chyběla, až nyní jsem se dočkala a musím říci, že Sheldon je pro mě ten nej spisovatel. Kniha má říz, napětí, přečtete ji na posezení.

oleg
12.06.2013

Jako vždy,bezva čtení....

Hanys_
11.06.2013

Moje první Sheldonovka. A to výborné hodnocení tady rozhodně nelže. Něco na styl perfektních televizních Podfukářů.

martina.m
07.03.2013

Opět skvělá kniha.Tracyna touha po pomstě je fascinující.

kika 13
24.01.2013

Pěkné čtení a dobře napsané.