Sidney Sheldon

americká, 1917 - 2007, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Pokud přijde zítřekOdvrácená strana půlnociCizinec v zrcadleHněv andělůBojíš se tmy?

Komentáře (19)

Sidney Sheldon

Přidat komentář
Vendulik
24.11.2016

Jeho knihy jsou úžasné čtivé. Je pro mě Pan Spisovatel.

ErikaKej
14.11.2016

Prvu knihu ktoru som od Sheldona citala bol Hnev anjelov, potom Lekarky, Majstrovka hra a nakoniec vsetky, vacsinu i viac krat...Nema ani jednu knihu, ktora je slaba, nikdy nechyba napinava zapletka i prekvapujuci koniec. Paci sa mi, ze casto su ustrednymi postavami silne zeny, ktore sa pasuju so svojim osudom. Jeden z mojich naj naj..

ber
31.10.2016

Když jsem si přečetla jeho první knihu Pokud přijde zítřek, byla jsem nadšená s jakou lehkostí, vtipem a důmyslností byla napsaná. Děj měl spád, nikde žádná zbytečná omáčka a průtahy.
Postupně jsem pokračovala s dalšími knížkami půjčených v knihovně, až jsem si je nakonec koupila, protože vím, že je určitě ještě někdy budu číst. Pro mě to jednoznačně jeden z nejlepších autorů.
Jestli chcete číst Sheldona, tak si nejdřív udělejte svoje domácí povinnosti, protože už vás to pak nepustí.

čtenářka_Líba
28.02.2016

Autora jsem začala číst po doporučené knize Dokonalé plány. Pak už mi nezbylo nic jiného, než přečíst všechny jeho knihy.

Bronzie
29.01.2016

Vynikající autor. Většinou zaujme první větou a už nepustí.
Jako první jsem četla Pokud přijde zítřek a pak už jsem musela přečíst všechno. Miluji od něj Hněv andělů a Mistrovskou hru.

putpuda
01.11.2014

Pro mě také jeden z nejlepších....velká škoda, že už není mezi námi :(

Karel Kopta
17.04.2014

Pan Sheldon mne zatím nikdy nezklamal. Velmi dobrý autor.

Selinute
10.04.2014

Taky mám všechny Sheldonovy knihy a ráda se k nim vracím.

bajka
04.01.2014

Jeden z mých nejj...nej.....autorů - všechny jeho knihy samozřejmě zdobí mou knihovnu a patří mezi knihy, ke kterým se kdykoliv mohu vrátti, vždy se čtou jedním dechem......

dotexka
24.09.2013

Četla jsem asi pět jeho knih, které jsem tady v ČR sehnala a všechny jsem přečetla jedním dechem. Píše opravdu mistrovsky :-)

Ajuszka
01.08.2013

Od všech jeho knížek se lze je těžko odtrhnout! Výborný spisovatel,jeho knihy se čtou skvěle :) Rozhodně se nenudím.

Val
04.06.2013

Úžasný spisovatel.... Všechny knihy, co jsem od něj četla byly vyloženě luxusní.... Nemá slabinu...

Belong
04.01.2013

Sidney Sheldon je pro mě autor číslo jedna. Mám od něj všechny knihy a o žádné nemůžu říct, že by se mi nelíbila. Klobouk dolů pane Sheldone..

tygrilady
28.10.2012

Můj oblíbený autor,většinu jeho knih mám ve své knihovně a ráda se k nim vracím :-)

Eva241276
11.01.2012

Před tímto pánem klobouk dolů......

ytoka
31.12.2010

Když mi moje babička a posléze i moje maminka říkali: "Po kom ty dítě jsi?! U nás všichni čtou, a ty ne!" Já jen nenašla toho správného spisovatele, který by mě zaujal. Potom jsem na střední škole četla titul "Pokud přijde zítřek" a zamilovala se na první čtení. ... prostě nádhera... tuto knihu jsem četla celkem desetkrát. Když jsem si začala vydělávat, postupně jsem si nakoupila všechny tituly, které v ČR vyšly vč. jeho autobiografie. Rok 2007 byl pro mě velmi smutný, neboť nam Sidney zemřel. A tím i jeho krásné psaní... alespoň jsem si to myslela... ale pak jsem zjistila, že jeho dcera Mary Sheldon píše stejně napínavé příběhy, jako její otec. A knihovnička se mi dnes plní i jejími knihami.... děkuju... děkuju pane Sheldone!!!!! A děkuji i Mary.... !!!!

HonzaHartman

Sám jsem autorem dobroružných románů a musím přiznat, že nebýt pana Sheldona, nevyšla by mi ani jedna knížka. Ten člověk mě naučil jak fabulovat, kdy čtenáře napnou, kdy zvolnit, jak zařídit, aby hlavní postava působila chytřeji a rafinovaněji než sám autor. Smekám před panem Sheldonem a i já mám všech 18 BESTSELLERŮ (v knihovničce seřazených od The Naked Face - 1970 po Are You Afraid of the Dark - 2004), vřele doporučuju !

verris

Naprosto se ztotožňuji s předchozím příspěvkem. Mám doma všechny vedle uvedené tituly a "jednlím dechem" je to nejlepší přirovnání, jak se knihy Sidneyho Sheldona čtou. Škoda, že u nás tak málo vycházejí další jeho knihy. Či spíše zatím vůbec nevycházejí.
Takže vyzývám edici Klokan, která vydala většina tutulů - Snažte se!

zlutice

Jeho knížky se čtou s takovým zaujetím ,že příběh opravdu prožíváte. Četla jsem i jeho životopis a nikdo nedokáže tak krásně psát sám o sobě jako on. Příběh opravdu jako pohádka. Všechny jeho díla jsem přečetla jedním dechem.Názory se samozřejmně mohou lišit.Každý chceme prožívat a číst knihu svým způsobem a u tohoto spisovatele já prožívám se vším všudy.