koupit knihy

Sidney Sheldon

americká, 1917 - 2007

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 20 knih

Komentáře (20)

madlina
04. června

Úžasný spisovatel. Jeho knihy se čtou jedním dechem. Mistr fabulace. Škoda, že už nic nenapíše. A je pravda co tu už někdo poznamenal, že pokud chcete číst knihu od pana Sheldona, tak si nejdřív udělejte nutné domácí práce, jinak vaše domácnost bude zchátralá a k večeři nebude nic.

Vendulik
24.11.2016

Jeho knihy jsou úžasné čtivé. Je pro mě Pan Spisovatel.

ErikaKej
14.11.2016

Prvu knihu ktoru som od Sheldona citala bol Hnev anjelov, potom Lekarky, Majstrovka hra a nakoniec vsetky, vacsinu i viac krat...Nema ani jednu knihu, ktora je slaba, nikdy nechyba napinava zapletka i prekvapujuci koniec. Paci sa mi, ze casto su ustrednymi postavami silne zeny, ktore sa pasuju so svojim osudom. Jeden z mojich naj naj..

ber
31.10.2016

Když jsem si přečetla jeho první knihu Pokud přijde zítřek, byla jsem nadšená s jakou lehkostí, vtipem a důmyslností byla napsaná. Děj měl spád, nikde žádná zbytečná omáčka a průtahy.
Postupně jsem pokračovala s dalšími knížkami půjčených v knihovně, až jsem si je nakonec koupila, protože vím, že je určitě ještě někdy budu číst. Pro mě to jednoznačně jeden z nejlepších autorů.
Jestli chcete číst Sheldona, tak si nejdřív udělejte svoje domácí povinnosti, protože už vás to pak nepustí.

čtenářka_Líba
28.02.2016

Autora jsem začala číst po doporučené knize Dokonalé plány. Pak už mi nezbylo nic jiného, než přečíst všechny jeho knihy.

Bronzie
29.01.2016

Vynikající autor. Většinou zaujme první větou a už nepustí.
Jako první jsem četla Pokud přijde zítřek a pak už jsem musela přečíst všechno. Miluji od něj Hněv andělů a Mistrovskou hru.

putpuda
01.11.2014

Pro mě také jeden z nejlepších....velká škoda, že už není mezi námi :(

Karel Kopta
17.04.2014

Pan Sheldon mne zatím nikdy nezklamal. Velmi dobrý autor.

1