Zítřek nedoženeš

Tracy Whitneyové se spolu s Jeffem podařilo vydělat na chamtivých boháčích celé jmění, ale k úplnému štěstí jí přece jen něco chybí. Jak měsíce ubíhají a Tracy se nedaří s milovaným mužem otěhotnět, začne se jí stýskat po adrenalinu dřívějších časů. Jednoho dne zmizí beze stopy. Tracy kdysi donutila zaplatit za hříchy ty, kteří zničili její rodinu, teď však někdo usiluje o odplatu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406067/zitrek-nedozenes-O6M-406067.jpg 3.921

Tracy Whitneyová 2.

Vydáno, Alpress

Chasing Tomorrow, 2014

Kniha Zítřek nedoženeš

putpuda
27.06.2020

Já bych to se Sidney Sheldonem vůbec nesrovnávala, myslím, že to knize spíše uškodí. Mám ráda knihy TB, ale tato se moc nepovedla. Mě to přišlo jako mix Dannyho parťáků a Danielle Steelové ;) Ale jako taková oddechová četba je to fajn.

Mandlevest
06.06.2020

Říká se , že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš a v případě Tilly Bagshawe, která , se souhlasem rodiny S.Sheldona, napsala pokračování jeho příběhu Pokud příjde zítřek to platí na 100%. Knihu jsem si půjčila ze zvědavosti, protože autora jsem měla opravdu ráda a přečetla jsem skoro vše, co v minulosti napsal, za topku považuji knihu Hněv andělů, která je opravdu skvělá. Zítřek nedoženeš je knížka, kterou rychle přečtete, osudy hrdinů Vás pravděpodobně nijak citově nezasáhnou a většina příběhu na Vás bude působit nepříliš věrohodně a uvěřitelně. A tak , jestli ještě přijde, si další pokračování sheldonových knih nechám ujít a od Tilly si mnohem raději přečtu nový román s ženskou tématikou, který si na dovolené báječně užiju.

Monolit0713
05.06.2020

Naprostý souhlas s "ikul"

mirka2558
25.04.2020

(+ SPOILER) Kniha bola super ale sklamal ma zaver. Cakala som happyend

ikul
29.03.2020

Byla jsem zvědavá, jak si Tilly Bagshaw poradí s pokračováním knihy Sidney Sheldona Pokud přijde zítřek. Myslím, že to zvládla dobře. Sice se osud Jeffa a Tracy nečekaně rozdělil, ale po nudném rozjezdu příběh nabral na napětí. Trošku tomu chyběl ten Sheldonovský překvapivý závěr, ale co není může být příště.

brectanka
11.09.2019

Nevím, jsem trochu v rozpacích. Příběh Tracy Whitneyové miluji a četla jsem ho mnohokrát. Ale tohle pokračování od jiného autora??? Má to spád, ale není to Sheldon. Je to i napínavé, ale je to podstatně méně zábavné než Pokud přijde zítřek. Spíš než napínavá detektivka to byla spíš červená knihovna obohacená honičkou s detektivní zápletkou. Pokud přijde zítřek je bravurní detektivní román, tohle je takové nijaké pokračování.....

mariva
27.05.2019

Docela zdařilé pokračování knih Sidney Sheldon, autorce se podařilo navázat na přecházející knihy a přitom dodržet i jejich úroveň. Knížka mě bavila, přečetla jsem ji na jeden zátah.

Zdenas5
14.05.2019

Sheldonovy knihy mám velmi ráda, Pokud přijde zítřek jsem přečetla kdysi dávno jedním dechem, líbil se mi i podruhé, ale toto pokračování mě moc neoslovilo, nebyla to ani pořádná detektivka, ani červená knihovna, nic mě nenutilo sedět a číst a číst, takže trochu zklamání.

thrillery pro ženy

Autoři knihy