Cizinec v zrcadle

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Prorazit v Hollywoodu není jednoduché, ale Toby se cítí předurčen stát se hvězdou. Po letech usilovné práce se dostane na výsluní . Získá jedinečné společenské postavení. Po sňatku s mladičkou herečkou Josefínou si připadá, že mu svět leží u nohou. Josefína se chce pomstít všem, kteří ji jako herečku odmítli. Toby nepřestává doufat, že Josefína si najde čas i na lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/8662/cizinec-v-zrcadle-8662.jpg 4.1112
Orig. název:

A Stranger in the Mirror (1976)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Cizinec v zrcadle

Přidat komentář
hana4834
21.08.2018

Popravdě četla jsem lepší knihy od tohoto autora. Přečtěte a za chvilku zapomenete.

Terry11
10.02.2017

U Sheldona má většina postav atraktivní povolání, neřeší obyčejný život. Nevadí mi to. V tomto příběhu šlo o vztah proslulého herce a krásné, nepříliš úspěšné herečky. Mám ráda, jak autor vypráví životy svých hrdinů od jejich prvních krůčků, a tudíž známe i pozadí jejich problémů, traumat. Jen se vždy špatně vyrovnávám s tím, že jejich provinění trestá neúměrně vysokým trestem. Jako Erben ve svých baladách.

Mruskulka
10.10.2016

Krásná kniha, jiná, než od tohoto autora znám, přesto zajímavá, napínavá a do deštivých dnů ta pravá.

malen
01.06.2016

Mám stejné pocity, jako ostatní. Líbilo, ale od autora jsem četla lepší knihy. Hlavně jsem ráda, že jsem si tentokrát přečetla informace na přebalu až po přečtení knihy, kde je kupodivu uvedeno, jak to dopadne. Tak pokud chcete knihu číst, nechte se raději překvapit.

mariva
12.03.2014

Je to už dlouho, co jsem četla některé knihy tohoto autora a pamatuji si, že jsem jimi byla nadšená. Nevím, jestli je to tím, že se mi za ty roky změnil vkus, ale tahle kniha se mi moc nelíbila. Ke konci sice získala spád a napětí, což můj názor trochu vylepšilo, ale stejně se mi zdá, že např. oba díly Půlnoci byly mnohem lepší.

Jitkal
23.11.2013

Kniha se mi moc nelíbila. Od autora jsem dříve četla knihu Pokud přijde zítřek, která byla lepší. Kniha Cizinec v zrcadle je podle mě vhodná spíš jako oddechovka na letní dovolenou.

kika 13
25.01.2013

Dobrý román a napínavý děj.

tygrilady
14.11.2012

Líbilo se mi to,ale znám od něj lepší knihy......

Alix

Slavný, bohatý a vlivný komik Toby se seznámí s neúspěšnou herečkou Josefínou a bezhlavě se do ní zamiluje. Brzy se z nich stanou manželé a Josefína využívá moc svého manžela, aby společensky a finančně zničila všechny, kteří ji využili a ublížili jí. Nic ale není zadarmo.