Hvězdy svítí z výšky

Lara je krásná, mladá a bohatá. Podařilo se jí udržet se na předním místě v oboru, kterému vládnou muži, a každodenně odolává náporu konkurence a závisti. Je zvyklá vyhrávat, ale dokáže čelit tajemství, které hrozí zničit to nejcennější, co má?

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8666/hvezdy-sviti-z-vysky.jpg 4.2140
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress, Knižní klub

The Stars Shine Down, 1989

Kniha Hvězdy svítí z výšky

helenkan

Dětství měla Lara hrozný a tátu přímo úděsnýho. A přesto se svou silnou vůlí a pílí dostala až na vrchol. Byla obdivuhodná, ale přiznávám, že sympatická mi vůbec nebyla. Příběh to byl ale pěkný.

DvěTéčka

Podle anotace to vypadalo že to bude nic moc...ale naprosto překvapilo! :O

georginaa
24.09.2020

Od tohoto autora jsem četla pár knih a i tato se mi docela líbila. Když si člověk určí cíl, co od života chce, s úsilím sobě vlastním to může dokázat i když je to někdy hodně těžké. O co těžší, tím je sladší odměna v podobě úspěchu, ale v životě jen o úspěch a bohatství nejde. Musíte někoho milovat a být milován, aby byl život naplněn.

kob
09.09.2019

Obal mi připomínal červenou knihovnu. Bohužel jsem zjistila, že nelhal, což mě u Sheldona překvapilo.

Lucka11
02.08.2017

Tak v tomto prípade ide skor o romantické a oddychové čítanie /takmer červená knižnica/ ako o niečo vážnejšie. A ostala som zaskočená, keď som zistila, že autor Sidney Sheldon je muž ! Vážne ! Čítala som od neho už 2 knihy dosť dávno /cca 8-9 rokov/ a bola som presvedčená, že takýmto štýlom može písať len žena. No, človek je tvor omylný a chybu si priznávam....

Mruskulka
28.11.2016

Nemůžu jinak než 5 hvězdiček. Krásný příběh Lary, která se z úplné "nuly" vyšplhala hodně vysoko. V knize i dobře uveden příklad, že kdo chce víc, nemusí mít nic. Její povaha je šokující, ovšem když se seznámila s Fillipem, ty jejich sladké řečičky: miláčku sem, miláčku tam, mi vadily. Přesto úžasná kniha tohoto úžasného autora.

Daryll.x
19.07.2016

Nečekala jsem to, knihu jsem dostala jako dárek... ale přečetla jsem ji na jeden zátah.

javirgo
10.09.2014

Trochu slabší ve srovnání s tím, co jsem již od Sheldona četla. Téma pro mě málo zajímavé. Lara s jejím podnikáním měla zpočátku více štěstí než rozvahy a rozumu.