Mistrovská hra

Kate Blackwel je krásná, bohatá žena, symbol úspěchu. Díky své píli a umění jednat se šarmem jí vlastním a především díky svým schopnostem vybudovala ze svého dědictví po otci mezinárodní společnost. V Jižní Africe její otec otevřel doly na diamanty a jen přes obrovské oběti a s nasazením vlastního života se mu podařilo společnost přivést k úspěchu. Kate po otci zdědila nejen bohatství, ale také jeho vlastnosti - stala se z ní nezkrotná bojovnice a vítěz mezi bohatými a nejúspěšnějšími. Autor dramaticky popisuje boj rodiny, nad níž otec vládl tvrdou rukou, ale kterou nesmírně miloval, o místo na výsluní. Jak bude Kate vládnout a jak bude čelit všem intrikám tohoto světa, jak se jí bude dařit tato vysoká mistrovská hra?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/8673/mistrovska-hra-8673.jpg 4.6159

Mistrovská hra 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Alpress

Master of the Game, 1985

Kniha Mistrovská hra

Maryan

Pekná história jednej rodiny, zvlášť tie nečakané úmrtia. Ak sa Kate pýta, prečo sa dejú v jej živote také veci, ani raz sa nepozrie sama na seba. Ona je príčinou všetkých nešťastí, ktoré sa jej stali.

Dada077
09.07.2019

príbeh začína roku 1882, ale do samého konca graduje. Občas čítanie brdzí až príliš
podrobný opis osôb,alebo udalostí, ale dej je dobre poprepletaný faktami a končí
v roku 1982. Ťažba diamantov v Južnej Afrike ovplyvnila členov celej rodiny.

Jack Bauer
24.03.2019

Mistrovská kniha, tak jako všechny od tohoto autora. Ne nadarmo je to jeden z mých nejlepších spisovatelů umístěn na prvním místě. Mám všechny jeho knihy, jedna lepší než druhá.

Šungitka
02.03.2019

Napínavé, místy až strhující...

Zdenas5
30.01.2019

Velmi čtivá a napínavá kniha. Nejsympatičtější byl Jamie, jeho příběh mi trochu připomněl knihy W. Smitha (Jižní Afrika, diamantové doly, velké bohatství), pak mi běhal mráz po zádech z Kate, šedé eminence, která z "lásky" ničila svou rodinu, vrchol všeho byla Eve, neskutečná mrcha, taková nenávist k vlastnímu dvojčeti snad ani není možná. Je to prostě mistrovská hra s lidskými životy.

daja51
27.01.2019

Do čtení této knihy jsem se pustila na základě vysokého procenta hodnocení - bohužel, můj šálek kávy to není.- Styl knihy, připomínající "červenou knihovnu", mě moc nebere- ale proti gustu žádný dišputát. Shoduji se s názorem ječmínka - že Sidney Sheldon nebude autorem pro mě.

marketa4469
03.01.2019

Úžasná napínavá kniha až do poslední stránky. Tohoto autora jsem objevila nedávno a jsem jím uchvácena.

Peetullka
26.11.2018

Kniha s velmi zajímavým tématem - bohatství, intrikářství atd.
První část knihy - příběh Jamieho mě naprosto uchvátil - honba za diamanty a za pomstou.
Druhá část knihy mě už tolik nenadchla - děj zbytečně zrychlený a Kate jakože hlavní hrdinka, čím více jsem četla tím méně mi byla sympatická - vše získat, manipulovat .
Další části o tom ani nemluvím a Eve, je to vůbec reálné ?
Po Sheldonovi knize zase určitě někdy sáhnu :-)