Dokonalé plány přehled

Dokonalé plány https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/8505/mid_dokonale-plany-9Ou-8505.jpg 4 169 169

Vzrušující příběh krásné a ctižádostivé Leslie Stewartové, která si ověřila, že pro některé muže je moc největší afrodiziakum, a Olivera Russella, pohledného guvernéra malého jižanského státu, který zjistil, že zuřivost odvrhnuté ženy je horší než peklo. S nečekanými kličkami a obraty autor představuje dva stejně posedlé lidi, jejichž cíle se nesmiřitelně střetnou. Oliver připravuje strategii jak dobýt Bílý dům, a Leslie spřádá plán, který by ho donutil přát si, aby se nikdy nebyl narodil...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

The Best Laid Plans , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé plány. Přihlašte se a napište ho.

Filomena1961
13.08.2023 3 z 5

Ne vždy se dokonalé plány ubírají směrem, kterým chceme. Nakonec je známé rčení - chceš-li rozesmát Boha, řekni mu o svých plánech. Tuto knihu bych zařadila jako odpočinkovou literaturu, kde se střetává novinářské a politické prostředí. Autor má svůj styl a tak je lehce poznatelný. Kniha je čtivá, ale od Sheldona jsem četla lepší knihy.

items
13.07.2022 3 z 5

Kniha sa dobre čítala, no postavy boli ploché, ich príbehy neuveriteľné.

emamat
28.04.2022 3 z 5

Tohle je moje první kniha od autora a musím říct, že mě hodně zklamala. Rychle se měnící děj, nevěrohodné jednání hlavních postav. Příběh novinářky Dany je tam vsunutý úplně zbytečně. Konec jak v blbém americkém filmu 70. let,

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dokonalé plány v seznamech

v dalších seznamech1x