Dámska majstrovská hra

Dámska majstrovská hra https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168513/bmid_damska-majstrovska-hra-168513.jpg 4 55 19

Mistrovská hra série

< 2. díl

Voľné pokračovanie bestselleru Majstrovská hra. Na scénu nastúpila nová generácia. Lexi Templetonová je nielen krásna, ale aj nesmierne inteligentná a nemilosrdná súperka. Túži ísť v stopách prastarej matky Kate a pokračovať v jej majstrovskej hre...

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Mistress of The Game , 2009

alekis
29.02.2024 5 z 5

Kniha plná magorů... kteří se až po krk topí v penězích :-).
Ale pobavila jsem se a podle mého, ačkoliv první část byla o něco málo lepší, i toto stálo za přečtení :-).

(zobrazuje se mi komentář u anotace ve slovenštině, ale četla jsem to česky, je tu na DK asi vskutku nějaké zmatení, což je ale v tomto případě celkem nedůležité)

brectanka
10.08.2019 1 z 5

Mistrovská hra není pro mne nejlepší Sheldonova kniha ale i tak jsem byla na pokračování docela zvědavá. V knize bylo hodně postav a trochu jsem se ztrácela. Celé mi to přišlo zmatené a konec se mi v podstatě nelíbil. Tak, jak se ráda a často vracím k Sheldonovým románům, tak tuto knihu nejspíš si dlouho nepřečtu.

helenkan
11.08.2018 1 z 5

Nepamatuji si knížku ve které bych si alespoň jednu postavu neoblíbila. V téhle jsem bohužel nenašla žádnou,která by mi byla sympatická. Všechny jen toužící po bohatství, pomstě a mocí byly přímo posedlý. Nelíbilo.

moudivlacek
09.05.2018 3 z 5

Bohužel mě tato kniha moc neoslovila, vím, že už ji nikdy nevezmu do ruky, abych si ji přečetla znovu, příběh o moci a penězích, ale na mne moc překombinované.

adikpav
16.01.2017 2 z 5

Bylo to prostě takové - nijaké. Skloňování některých jmen mě přivádělo k šílenství.

Danago
15.03.2016 5 z 5

Moc dobrá knížka. Řekla bych , že příjemným volným způsobem navazuje na Mistrovskou hru od Sheldona, kterého mám taky ráda.

lenkavildomcova
16.11.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, Mistrovskou hru od Sheldona jsem četla velmi dávno, takže si už moc nepamatuji o čem byla, ale toto "pokračování" bylo rozhodně napínavé a čtivé. Doporučuji...

Kamiliana
08.11.2015 2 z 5

Navazuje-li kniha na předchozí díl (ač jiného autora), předpokládala bych, že se bude jmenovat podobně stejně jako v originále (Master of the Game - Mistrovská hra - Mistress of the Game - proč ne Mistryně hry nebo tak něco). Autorka se snaží obsáhnout všelijaká témata od drog, vězení, podvodů přes psychózy, neurózy, chudobu až po smrt, lásku, oddanost... což je kvalitě knihy na škodu. Vadilo mi, že každé nedůležité postavě uvedené na scénu je věnován jeden odstavec, ve kterém je rychlopředstavena a hned zakomponována do děje. Navíc v momentě, kdy přeskočila jiskra mezi ní a ním, už jen čekáte na to, jakým stylem autorka sprovodí ze světa jeho manželku a děti, páč tušíte, že rozvodem to asi nebude. Nepozorná práce editora počtu hvězd taky nepřidá.

Toňula
20.03.2015 4 z 5

Zdařilý pokus navázat na sheldonovský příběh, děj má spád a je propracovaný, postavy dobře vykreslené, rozhodně se jedná o důstojné pokračování Mistrovské hry.

Levandule7
03.03.2015

Kniha mě nezklamala, napínavá a citlivá zároveň.

rreegg1
01.03.2015 4 z 5

nemyslim, ze mi tahle kniha zustane dlouho v pameti ... nekdy zdlouhave pasaze, nekdy me to chytlo.

Januli
03.11.2014 4 z 5

Někdy zbytečně dlouhé pasáže, jinak knížka se četla dobře, jen konec se mi zrovna dvakrát nelíbil.

Laf
15.08.2014 3 z 5

Dočteno. Chvilkama mě kniha bavila, chvilkama pro změnu ne. Od této autorky to byla moje první kniha a styl jejího psaní je dobrý, ale tento příběh se nepovedl tak dobře.

DaPo
02.07.2014 2 z 5

Z knížky jsem měla smíšené pocity.... některé pasáže jsou zbytečně zdlouhavé, nezajímavé... dočetla jsem příběh sice do konce, ale za mne mohu říct, že se jedná o jeden z nejslabších příběhů této skvělé autorky.

ovpana
07.06.2014 2 z 5

Hezké pocteni

1561
03.03.2014 5 z 5

Knížka mi byla doporučena a opravdu nezklamala.

petra106
05.08.2013 5 z 5

Tento typ románů Tilly ohromně sedne. Nemohla jsem se odtrhnout, skvělé!

Val
08.06.2011 4 z 5

Moc dobré...velmi příjemné překvapení ...

pajonek
12.01.2011 5 z 5

Tilla je pro mne překvapením, dobrá, hodně dobrá...... že se pustila do tohoto románu, je ještě větší překvapení. Napsat totiž pokračování bestselleru, který napsal mistr nad mistry - Sydney Sheldon- Mistrovská hra /což je mimochodem mistrovský sheldonův kousek/ - vykreslit znovu sheldonovský svéráz hrdinů i padouchů zanesených do luxusního prostředí a udržet napětí ......... klobouk dolů -- 100%

Tilly Bagshawe
britská, 1973
2013  82%Anděl temnoty
2015  80%Hradba mlčení
2014  76%Dědictví
2007  79%Rozhodnutí
2016  67%Farma v údolí

Kniha Dámska majstrovská hra je v