klarence klarence komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

velmi dobře se kniha četla...místy jsem už tušila , druhá část pomalejší.. konec trochu nevěrohodný , ale za mne příjemné odreagování

27.11.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

kniha se četla dobře, Erika Fosterová mě baví, ale celkově příběh už tak skvělý nebyl

21.11.2019 3 z 5

Chata u jezera Chata u jezera Edwin Hill

no teda žádná pecka to teda nebyla. sice se to dalo číst, ale místy trochu nelogické

11.11.2019 2 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha se docela dobře četla, ale od začátku jsem tušila, že je zřejmě vše asi trochu jinak. Konec mi přišel moc překombinovaný..ale na oddech to nebylo špatné

29.10.2019 3 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

za mě jedna ze slabších knih, autorku mám ráda a četla jsem ji po delší době.. ale trochu jsem se s ní prala..

21.10.2019 2 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Příjemná oddechovka , ze začátku je spíše popis vesnice a lidí ,až máte na chvilku pocit, že žádnou detektivku nečtete..ale za mne spokojenost , mám ráda tuto autorku

23.09.2019 3 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

kniha se mi líbila, vztah mezi sourozenci mi krapet připomíná moje sourouzence.. tušila jsem , kdo asi nakonec zatím stojí, ale za mě spokojenost.

09.09.2019 3 z 5

Dobronínské morytáty Dobronínské morytáty Vlastimil Vondruška

opět příjemná oddechovka

04.09.2019 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

začátek knihy s moc nedal.. dokonce jsem přemýšlela , že ji odložím, když jsem zjistila jakým stylem je psaná a kolik je hned na úvodu postav, přišlo mi to zmatené.. nakonec se to podalo a knihu jsem dočetla.. příběh jako takový je zajímavý, ale že bych po této knize šáhla ještě jednou, tak to ne

29.08.2019 2 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

musím říct, že jsem krapet zaskočená příběhem.. čekala jsem krapet něco jiného.Moc se mi nelíbila hlavní postava. V jednu chvíli jsem měla podezření , že je vše zřejmě jinak a nemýlila jsem se
Ale ten konec jsem teda nečekala..

23.08.2019 3 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

kniha mě mile překvapila, odskočila jsem si na chvilku od detektivek, sice jsem se na začátku ztrácela, ale pak se docela příběh rozjel. možná bych ocenila pár vysvětlivek, ale určitě si přečtu další díly

11.08.2019 3 z 5

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

musím přiznat, že se mi kniha zdála krapet zdlouhavější, ale nebyla špatná

11.08.2019 3 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

po dlouhé době pan Vondruška, nezklamal

11.08.2019 4 z 5

Příliš vysoký let Příliš vysoký let Kerry Greenwood

lehčí čtení, na dovolenou to jde, místy úsměvné

11.08.2019 2 z 5

Kokain Blues Kokain Blues Kerry Greenwood

řekla bych, že místy krapet přehnané, dokonalá hrdinka, ale na dovolenou na uvolnění to docela jde

11.08.2019 2 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Krapet jsem měla problém s hlavním hrdinou, ale postupně jsem se začetla.. trošku jsem očekávala něco jiného, ale jinak příběh nebyl špatný

25.06.2019 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

místy zdlouhavější vyprávění, ale jinak super čtení

18.06.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Musím přiznat, že se mi četla trochu hůře hlavně ze začátku, ale v druhé polovině nabrala spád.. docela se mi líbila a těším se na další .

20.05.2019 3 z 5

Hořící stránka Hořící stránka Genevieve Cogman

příjemně oddechové čtení. jsem ráda, že jsem tuto autorku objevila a těším se na pokračování

23.04.2019 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová