kacaaba kacaaba komentáře u knih

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Tak tohle mi nepřišlo jako erotický román, ale deník erotomana a nymfomanky. Příběh skoro žádnej, a když tak jako vyprávění o domácím násilí. Je rozdíl mezi dominantním a násilnickým. Smrt Patrika mě donutila jí i odložit a to kamarádka tvrdí, že se začtu i do příbalového letáku. Že jsem jí dočetla, byla jen moje zvědavost, jak se s tím autorka poprala.

19.05.2014 1 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Líbilo se mi to. Konečně začali řešit svoje problémy. Jsem zvědavá na další díl, snad bude brzy.

16.05.2014 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Tak tento díl byl i napínavý. Líbilo se mi to.

14.05.2014 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha mi dala to, co jsem od ní očekávala. Chvilkama mě rozčilovalo, kvůli čemu se Eva naštvala a jak ho líčí jako boha. Líbilo se mi to. Milé čtení.

13.05.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Tento díl mi připadal zbytečně natahovanej... Bála jsem se, že mě to zklame jako Hunger Games a taky to tak dopadlo. Příběh byl úžasnej, série mě nadchla, přečetla jsem jí jedním dechem, ale ten závěr si mi nelíbil. Jak se píše v ostatních komentářích...bylo to nutné??? Myslím, že život je už tak dost krutej, proto si vybírám tyto žánry, aby končili happy endem.

11.05.2014 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Druhý díl jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi to líbilo, ale musím souhlasit s martina321, taky mě vadili její sebevražedný skony a potřeby se obětovat. Teď jsem zvědavá, jak to dopadne.

08.05.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila. Napínavý děj, dost ostrý scény, žádný servítky. Fakt pěkný. Už se těším na další díl.

03.05.2014 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Tenhle díl mi přišel nejnapínavější. Pořád se něco dělo. Jsem zvědavá, jaká tajemství ještě Mercedes odhalí.

02.05.2014 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Tato série se mi moc líbí. Tenhle díl mi přišel nejslabčí. Mám ráda, když spolupracujou se smečkou. Dost mě tam chyběli. Ale stejně hezký, napínavý, romantický :D

01.05.2014 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Tenhle díl se mi moc líbil. Napínavý děj. Líbí se mi vztahy se smečkou.

28.04.2014 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Zase nezklamala. Líbí se mi, jak jsou propletený příběhy. Jen se mi nějak nechce do dalšího dílu. Je to pořád do kola...

27.04.2014 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Pěkný díl. Napínavý, ale i smutný.

26.04.2014 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Zase napínavý příběh. Už jen aby to s těma chlapama rozsekla.

25.04.2014 5 z 5

Sfinga Sfinga Robin Cook

Napínavý příběh s historickými aspekty. Mě se to líbilo.

21.04.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Pěkný. Romantika jako hrom. Takové milé čtení na večer.

19.04.2014 4 z 5

Všechny řitě světa i ta má Všechny řitě světa i ta má Charles Bukowski

Povídky, kde jde jen o chlast, peníze a sex...jsou krátký, což mě docela mrzelo. Raději bych, kdyby byly rozsáhlejší. Mě to ale bavilo. Taková změna...

17.04.2014 3 z 5

Kóma Kóma Robin Cook

Mám ráda tohoto autora a jeho knížky se mi líbí. Tady mě však mrzel ten rychlý závěr, že nerozvedl, jak to dopadlo s postavami po odhalení.

16.04.2014 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Mě se kniha líbila. Prostě moderní červená knihovna na pohodový večer.

14.04.2014 5 z 5

Kadin, sultánova žena Kadin, sultánova žena Bertrice Small

Už jsem od autorky četla i lepší knihy. Tuhle jsem dokonce i odložila. Zvláštní příběh a hlavně dost smutný. Na můj vkus tam zemřelo dost nevinných lidí, jen kvůli moci.

13.04.2014 3 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Přijde mi, že se to pořád opakuje. Zbytečně to protáhli. Myslím, že kdyby byli jen 2 díly, nic by se nestalo. Ale příběh se mi líbil. Zase něco trochu jiného.

13.04.2014 4 z 5