kacaaba kacaaba komentáře u knih

Místo pro princeznu! Místo pro princeznu! Meg Cabot

Pěkné pokračování. Jsem zvědavá, jak to v knize dopadne. Pořád mám nutkání to srovnávat s filmem.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Ze začátku zklamání. Hrozně jsem to srovnávala s filmem. Pak když jsem si to v hlavě srovnala, tak jsem se začetla a teď se od té série nemohu odtrhnout.

27.07.2014 3 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

No co k tomu napsat. Asi až budu 15 let vdaná, tak na to budu koukat jinak. Teď mi přijdou hlavní hrdinky na hlavu. Ubohý slepice, co nevědí co chtějí. Můj názor, nikomu ho nevnucuji.

27.07.2014 2 z 5

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Klasická romantika od Lanczové. Příjemné čtení.

27.07.2014 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Mě se to líbilo. Nejdřív jsem se bála do toho pustit, ale stálo to za to. Napínavý příběh, nepředstavitelný konec. Jediné co můžu vytknout je to, že na mě tam bylo zbytečně moc mrtvých, ale to holt k tomu patří.

27.07.2014 4 z 5

Past na kočku Past na kočku Lenka Lanczová

Tato kniha mě moc nebavila, furt jsem čekala na happyend a ten nikde. Určité ponaučení tam asi bylo. Jen mám od ní ráda klasické romanťárny. Beru to jako zpestření :D

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Jsou tam dost neuvěřitelný pasáže, ale budiž, je to kniha. Jinak se mi to moc líbilo. Romantický příběh. Pěkně se to četlo. Na léto k vodě úplně ideální.

27.07.2014 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Super kniha, co jsem očekávala, to jsem dostala. Příjemné čtení, romantika.

21.07.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Moc hezká kniha. Asi mě bavila nejvíc. Pořád se něco dělo. Nebylo tam zbytečně moc omáčky...nebo mě to tak zaujalo, že mi to nepřišlo. :D

16.07.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Moc hezká knížka, celá série. Zase něco trochu jiného a mě se to líbilo. Romantika až za hrob. Překvapivý, smutný závěr, ale všechno se povést nemůže.

11.07.2014 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Napínavé, akční s romantikou. Pohodové čtení. Těším se na další díl.

08.07.2014 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Moc pěkný příběh. Po upírech, vlkodlacích a anděllích zase něco jiného. Moc se mi to líbilo a těším se na pokračování.

08.07.2014 5 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Tak tahle se jí moc povedla. Hezký příběh, prostě romantika :D Příjemné čtení na léto.

07.07.2014 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Tak tento díl byl asi nejlepší, ale jinak mi to přišlo nudné, jako celá série. Ona mi lezla strašně na nervy, chovala se jako rozmazlený fracek. Těhotenství tu brali jako nemoc. Čekala jsem od toho víc. Už se k ní nevrátím a to se mi u takovýchto témat stává málo.

06.07.2014 2 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Tak tenhle díl už byl lepší, ale stejně to není ono. Dostává mě orgazmus každé dvě minuty a popis jejich sexu mě popravdě už unavoval. Dočítám spíš pro to, že jsem zvědavá, jak to dopadne.

05.07.2014 2 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Tak s padesáti odstíny se to nedá srovnávat. Tohle je jen porno. Chyběl mi tam příběh, popis charakteru osob. Čtu dál jen ze zvědavosti, jak se s tím autor popral dál.

04.07.2014 2 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Barbara Wood

Kniha se mi moc líbila. Propletení současnosti s minulostí. Zajímavý příběh indiánských kmenů až po novou Kalifornii i s romantikou. Moc pěkně se to četlo.

01.07.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Klasická odpočinková romantika. Pěkný čtení, taková moderní červená knihovna.

30.06.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Moc pěkný příběh. Zase něco jiného. Zhltla jsem ho za dva večery. Pěkně se to četlo, čtenář se nenudil. A hlavně to byl reálnější příběh, než sedmadvacetiletý miliardář :D

28.06.2014 5 z 5

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Pěkný příběh, ráda jsem zavzpomínala. Pěkně se to četlo.

26.06.2014 5 z 5