kacaaba kacaaba komentáře u knih

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Začátek mě docela nudil, ale pak se to rozjelo. Jsem zvědavá na poslední díl.

21.09.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Už jsem jí četla podruhé a zase mě dostala. Fakt jsem se bavila a mrzí mě, že není další díl. Ještě by mohli někoho nejít Kevinovi :D

20.09.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Už jsem četla knížku dvakrát. Mě se to moc líbilo. Romantika, takové oddechové čtení.

19.09.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tak se těším na druhý díl, že jsem si tenhle přečetla znovu a znovu mě očaroval. Moc pěkné čtení. Můžu jen doporučit.

17.09.2014 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Začátek mě nudil, pak se to začalo rozjíždět, ale stejně to nebylo ono. Čekala jsem od toho trochu víc, jsem zvědavá na další díly.

15.09.2014 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Také jsem četla již po druhé a znovu se bavila. Fakt doporučuji.

13.09.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tak už je tuto knihu četla dvakrát a zase nezklamala. pobavila jsem se, poplakala a určitě se k ní zase vrátím. Škoda, že jsou jen 3 díly :(

11.09.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Celá série se mi líbila a dobře se mi četla. Jen mě začíná unavovat, jak s dobráků dělají zlé a ze zlých najednou takové dobráky. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

05.09.2014 4 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Tak tento díl se mi moc líbil. Pěkně jsem se zasmála, slza ukápla. Mělo to propracovanější děj oproti zimě. Jsem zvědavá na další díl.

03.09.2014 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Kniha se četla pěkně, i jsem se dost nasmála, ale byl to velmi slabý příběh. Všechno se odehrálo hrozně rychle, některé věci nebyly v závěru vůbec dotažené. Jsem docela zklamaná. Čekala jsem trochu víc.

02.09.2014 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tento díl jsem četla už jen ze zvědavosti, jak to dopadne s Annou. Do poloviny knihy jsem se hrozně nudila. Když se vydali do Londýna, začalo to být zajímavý a napínavý. Ale ten konec byl zvláštní.

01.09.2014 2 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Na začátku jsem chtěla knihu odložit. Moc mě to nebavilo. Pak jsem se začetla a bylo to dost napínavé. Jen to mělo divný závěr. Myslela jsem, že druhý díl číst nebudu, ale po tom konci musím....chci vědět jak to dopadne.

30.08.2014 3 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Tak musím říct, že mě tato série velmi mile překvapila. Tento díl byl pěkně napínavý a mě se to moc líbilo. Určitě po těchto knihách znovu sáhnu.

29.08.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tuto knihu jsem četla už podruhé. Moc se mi líbí, fakt jsem se u ní nasmála a určitě si ji zas znovu přečtu.

28.08.2014 5 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Tak se to pěkně vybarvilo. Souhlasím, že některé erotické scény už byli obehrané, ale příběh se pěkně pohnul a mě se to moc líbilo. Už se těším na další díl.

28.08.2014 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Co jsem očekávala, to jsem dostala...první díl je jen takový zákusek, jsem zvědavá na hlavní chod. Vyvíjí se to zajímavě, už se těším na odhalení jeho tajemství.

27.08.2014 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Oba díly jsem si přečetla už podruhé. Možná je to trapný, ale takové ,,pohádky" mě po náročném dni v práci pohladí na duši. Prostě pohodové čtení.

23.08.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

23.08.2014 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Taková holčičí romantika. Četlo se to dobře. Neurazí.

20.08.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Obě knížky se mi líbili, jen bych raději z nich měla jeden román, kde se pohledy prolínají. Závěr mě pěkně pobavil. Opravdu povedený příběh.

17.08.2014 5 z 5