kacaaba kacaaba komentáře u knih

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mě se to líbilo. Chvilkama mě štvali ty hádky a scény, ale jinak to bylo pěkný. Prostě bláznivá moderní červená knihovna :D

15.08.2014 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Kniha se mi hezky četla. Romantika pro puberťáky....bez urážky, taky jsem to četla :D Hezký příběh s úžasným popisování Paříže. Jsem ráda, že jsem si to přečetla.

14.08.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Moc se mi to líbilo. Neuvěřitelný příběh o tom, jak si mafiána omotala kolem prstu ženská...stejně jako v předchozích dílech. Dobře se to četlo. Těším se na další knížky od této autorky.

13.08.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Moc se mi to líbilo. Tak jako v jedničce, žádné natahování a hrocení vztahu. Zasmála jsem se, prostě super. Jen je mi líto táty...

12.08.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Moc se mi to líbilo. Pěkně se to četlo, zasmála jsem se, poplakala si, nechybělo napětí a romantika. Překvapilo mě, že je to od české autorky, nevěděla jsem co čekat a moc mě to potěšilo. Můžu jen doporučit.

11.08.2014 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Harry Hole je úžasný. Moc se mi to líbilo. Pěkně se to četlo. Nebylo tam tolik mrtvých bodů jako v Netopýrovi. Překvapivý závěr. Těším se na další díl.

10.08.2014 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Mě se to líbilo. Byl to takový dodatkový díl o tom, jak to po svatbě bývá a odkrylo to i tajemství z předchozích dílů a rozvoj vedlejších rolí. U mě dobrý, takové pohodové čtení.

08.08.2014 5 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Tak to byla síla. Pěkně se to četlo, jen mě mrzí, že to nemá jasný konec.

08.08.2014 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Teď jsem knihu četla již podruhé. Chtěla jsem si osvěžit příběh než se pustím do posledního dílu. Musím říct, že v tomto díle jsem se částečně už nudila. Příběh pěkný, chvilkama hrozně smutný, ale pořád milé čtení. Jsem zvědavá, jak to dopadne v ráji.

06.08.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Teď jsem knihu četla již podruhé. Chtěla jsem si osvěžit příběh než se pustím do posledního dílu a líbí se mi pořád. Je to prostě milý příběh, který neurazí. Jsem zvědavá, jak to dopadne v ráji.

06.08.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Úžasná knížka. Vtáhla mě do děle. Hezky se četla. Skvělý příběh.

03.08.2014 5 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Meg Cabot

Tak to byl krásný happyend. Je to prostě čtení pro mladé puberťačky a rozhodně si myslím, že neurazí. Možná ta série nemusela být na 10 dílů, ale stálo to za to.

01.08.2014 4 z 5

Princezna Mia Princezna Mia Meg Cabot

Hodně čtenářů tenhle díl odsuzuje, ale mě přišel nejlepší. Mia už není dítě. Začala přemýšlet a jednat. Začala si uvědomovat realitu. Mě tento díl fakt dostal. Jsem zvědavá jak to dopadne.

01.08.2014 4 z 5

Princezna nad propastí Princezna nad propastí Meg Cabot

Tak tenhle díl byl nejsmutnější. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

31.07.2014 3 z 5

Princezna na večírku Princezna na večírku Meg Cabot

Souhlas, Mia je koza. Chvilkama to přišlo až trapný. Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.

31.07.2014 3 z 5

Princezna v zácviku Princezna v zácviku Meg Cabot

Tak tady u toho dílu jsem se fakt nasmála.

30.07.2014 3 z 5

Princeznám sluší růžová Princeznám sluší růžová Meg Cabot

No myslím, že už tu sérii dočítám jen ze zvědavosti. Asi už jsem na to fakt stará. Je to strašně sladký. Myslela jsem, jak se nevrátím do pubertálních let :D

29.07.2014 3 z 5

Povinnosti princezny Povinnosti princezny Meg Cabot

Tak tenhle díl se mi líbil nejvíc. Je to teda všechno taková pohádka, ale příjemně se to čte. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

28.07.2014 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Kniha se mi moc líbila. Romantika, ale i pěkně jsem se u toho bavila a dost se nasmála. Příjemné čtení, těším se na další knihy této autorky...taky mě dost překvapilo, že je s ČR.

27.07.2014 4 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Pěkné pokračování. Jsem zvědavá, jak to v knize dopadne. Pořád mám nutkání to srovnávat s filmem.

27.07.2014 3 z 5