Princezna na večírku

Princezna na večírku https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5835/princezna-na-vecirku-5835.jpg 4 199 8

Princezniny deníky série

Mia se tentokrát trápí problémem, že její velká láska, Michael, pořádá večírek. Jak ale ona obstojí v konkurenci Michaelových dospělých spolužaček z vysoké, když vůbec není "večírkový" typ? Čeká ji však ještě něco horšího: Grandmere napsala muzikál Cop na téma z genovijské historie, a hodlá jej nastudovat - pro dobročinné účely - se studenty školy Alberta Einsteina. Vnučce výhružkami vnutila hlavní úlohu a Mia má ve finále políbit partnera, spolužáka Džejpího. Jak ale na divadelní polibek zareaguje Michael? Beztak se zdá, že v poslední době dost ochladl. Navíc Mia zjišťuje, že se jí líbání s Džejpím docela zamlouvá... PRINCEZNA NA VEČÍRKU je už sedmé pokračování příběhu newyorské gymnasistky a genovijské princezny Mii Thermopolisové. Knižní klub zatím vydal Princezniny deníky, Místo pro princeznu!, Zamilovanou princeznu, Povinnosti princezny, Princeznám sluší růžová a Princeznu v zácviku. Osmý díl chystáme na příští rok.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Party Princess , 2006

Ronnie68
Ronnie68
19.03.2024 3 z 5

Předešlý díl mě bavil o chlup více... ale to je jen můj názor... jinam se pořád jedná o skvělou oddechovku ....

Taralcielle
Taralcielle
30.08.2019 4 z 5

Celá série princezniných deníků patří k oddechové literatuře pro náctileté. I při čtení v pozdějším věku (30) jsem se ale pobavila. Místy mi tedy Mia hodně lezla na nervy, v mnoha ohledech jsem jí nechápala. Ve spoustě věcí jsem jí však zase až moc dobře rozuměla. Pobavila mě obzvlášť postava babičky, genovijské královny, která je decentní dámou, ale umí to i pěkně rozjet, dělá spoustu naschválů a je velmi tvrdohlavá. Líbí se mi i tlusťoch Louie.

hroneczek
hroneczek
31.10.2017 2 z 5

Pěkné, příjemné. Četla jsem spoustu dílů, bohužel mi už nějak splývají dohromady a nedokážu je oddělit. Škoda.

stepka3765
stepka3765
13.09.2015 4 z 5

Zábavné, rychlé čtení. Nic složitého jako všechny předešlé díly. :)

kacaaba
kacaaba
31.07.2014 3 z 5

Souhlas, Mia je koza. Chvilkama to přišlo až trapný. Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.

Poutnice
Poutnice
01.10.2013 3 z 5

Mia je prostě koza :) teda tenhle díl byl kapku slabší, ale i tak se dalo pobavit. Zase se četl lehce a rychle, ale tentokrát mi vůbec nevadilo, když jsem knížku na pár dní odložila a vrátila se k ní později. Nebyla takovým tím držákem, co vás chytí a musíte ji prostě dočíst nejlíp hned, abyste věděli, jak to dopadne

TessDragon
TessDragon
23.08.2013 5 z 5

Úfff, tak tento díl byl teda zajímavý. :D Mia se tu pěkně odvázala a odkryla se nám nová postava, která je zde už od 1.dílu, ale nebyl jí přisuzován velký význam, teda až do ted. Ale i tak musím říci, jak mě překvapila ta náhlá změna z nevýznamné postavy po člena party, ale i tak je sympatická i když samozřejmě musím dodat, že Michael bude vždy na 1.místě.

Nikol18
Nikol18
25.01.2013 1 z 5

Mia se snaží ze sebe dělat naprosto obyčejnou holku, kteoru její osud nijak nezměnil. Předešlé díly jsem jí to žrala, ale ted už ne. Už jí to nevěřím, ani tu nevinnost ohledně jejího vztahu s Michaelem.

večírek

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Princezna na večírku je v