Princezna na večírku

Mia se tentokrát trápí problémem, že její velká láska, Michael, pořádá večírek. Jak ale ona obstojí v konkurenci Michaelových dospělých spolužaček z vysoké, když vůbec není "večírkový" typ? Čeká ji však ještě něco horšího: Grandmere napsala muzikál Cop na téma z genovijské historie, a hodlá jej nastudovat - pro dobročinné účely - se studenty školy Alberta Einsteina. Vnučce výhružkami vnutila hlavní úlohu a Mia má ve finále políbit partnera, spolužáka Džejpího. Jak ale na divadelní polibek zareaguje Michael? Beztak se zdá, že v poslední době dost ochladl. Navíc Mia zjišťuje, že se jí líbání s Džejpím docela zamlouvá... PRINCEZNA NA VEČÍRKU je už sedmé pokračování příběhu newyorské gymnasistky a genovijské princezny Mii Thermopolisové. Knižní klub zatím vydal Princezniny deníky, Místo pro princeznu!, Zamilovanou princeznu, Povinnosti princezny, Princeznám sluší růžová a Princeznu v zácviku. Osmý díl chystáme na příští rok....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5835/princezna-na-vecirku-5835.jpg 3.7163

Princezniny deníky (7.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Party Princess (2006)

Kniha Princezna na večírku

hroneczek
31.10.2017

Pěkné, příjemné. Četla jsem spoustu dílů, bohužel mi už nějak splývají dohromady a nedokážu je oddělit. Škoda.

stepka3765
13.09.2015

Zábavné, rychlé čtení. Nic složitého jako všechny předešlé díly. :)

kacaaba
31.07.2014

Souhlas, Mia je koza. Chvilkama to přišlo až trapný. Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.

Poutnice
01.10.2013

Mia je prostě koza :) teda tenhle díl byl kapku slabší, ale i tak se dalo pobavit. Zase se četl lehce a rychle, ale tentokrát mi vůbec nevadilo, když jsem knížku na pár dní odložila a vrátila se k ní později. Nebyla takovým tím držákem, co vás chytí a musíte ji prostě dočíst nejlíp hned, abyste věděli, jak to dopadne

TessDragon
23.08.2013

Úfff,tak tento díl byl teda zajímavý. :D Mia se tu pěkně odvázala a odkryla se nám nová postava,která je zde už od 1.dílu,ale nebyl jí přisuzován velký význam,teda až do ted.Ale i tak musím říci,jak mě překvapila ta náhlá změna z nevýznamné postavy po člena party,ale i tak je sympatická i když samozřejmě musím dodat,že Michael bude vždy na 1.místě.

Nikol18
25.01.2013

Mia se snaží ze sebe dělat naprosto obyčejnou holku, kteoru její osud nijak nezměnil. Předešlé díly jsem jí to žrala, ale ted už ne. Už jí to nevěřím, ani tu nevinnost ohledně jejího vztahu s Michaelem.