Deník citového vyděrače

Srbský spisovatel Dušan Radović řekl: „Jsou muži a muži. Někteří dokáží udělat šťastnými mnoho žen, a některým se s bídou povede udělat nešťastnou jen jedinou.“ František, hlavní protagonista knihy Deník citového vyděrače, se této teorii vymyká, a úspěšně ničí život své (v pořadí již čtvrté) manželky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94471/denik-citoveho-vyderace-kyn-94471.jpg 4.2375
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Rod

Kniha Deník citového vyděrače

Surmei
29. listopadu

První knížka od Simony Monyové, kterou jsem četla. Její životopis je mi znám, nicméně se mi dosud žádná její knížka nedostala do rukou, což po přečtení Deníku citového vyděrače hodnotím jako velkou škodu. Knížku jsem zhltla během jednoho dne, nemohla jsem si pomoci. A nutí mě se zamyslet nad tím jak se silná žena najednou může stát slabou. To je případ ze života a pro mnohé z nás může být tato knížka otevřením očí a jakýmsi milníkem.

Helena0405

Na strane 28 som si povedala, že to neveští nič dobré. Manžel sa dokonca spolčuje s matkou proti Alene, samozrejme podáva jej správy takého obsahu, aké vyhovujú jeho záujmom. Matka mu to "žerie" a ani si nedá tú námahu vypočuť si dcérinu verziu. Veľmi zlé. Vadí mi tam aj to, že Alena akoby nemala možnosť uchopiť situáciu do vlastných rúk a pomocou telefónu alebo notebooku si objednať madlá do kúpeľne aj keď jej už je jasné, že na manžela sa v tomto spoľahnúť nedá. Alebo zavolať nejakej kamarátke. Akoby žila v akomsi sociálnom vákuu. To je nebezpečný signál a radšej nechcem vedieť, kam to až zájde. Nemám rada horory.

cukrovka

Tuto knihu jsem četla již před několika lety. Při čtení mi běhal mráz po zádech čeho všeho je schopen psychopat svou láskou.

nicoolka25

Dobře napsaná kniha, moje prvni od autorky. Neskutecný, kam az clovek je schopen zajit, aby mel kontrolu nad druhym. Jen mi nevyhovovalo, jak byl psany denik a do toho se vyjadrovala Alena (mohlo to byt napsane napr.kurzivou).

miretti

Vcelku drsná sonda do soužití ústředního páru. I když tam bylo plno humorných scén, postupem času úsměv hořkl . Dychtivě jsem četla další deníkové šílenosti psychopatického manžela a hrdinku snad i litovala. To, že byla schopnou podnikatelkou evidentně nestačilo na to, aby poznala, s kým má tu čest.. pán působil poněkud archaicky a neškodně, jenže zdání klame..

Aicha196
07.09.2019

Uzasna kniha, stejne jako vsechny od autorky

monika7105
19.08.2019

Kniha se mi moc líbila, přečtená za jeden den

Jessie26
25.06.2019

Téměř každá kniha na mě zapůsobí a beru si z ní něco k srdci, někdy je to něco poučného, někdy jen zatoužím po vášnivé lásce z románu, někdy se usmívám, jak si lidé dokáží pomoc a jak vtipné situace život přináší.
Tahle kniha na mne působila trošku trpce. Představa že silná žena, které vybudovala prosperující firmu a má finanční zázemí se neumí vzepřít ňoumovi? Ono je lehčí, respektive pohodlnější, v ten daný čas nepodnikat drstické kroky, ale ten čas tak rychle letí, že člověk buď zůstane celý život nešťastný, nebo se pro ten radikální řez rozhodne, až bude úplně vyždímaný a spoustu prázdných let mu proteče mezi prsty... Za mě dobrá a dobré je za tři....

Dům U Tří borovic
Dům U Tří borovic