Deník citového vyděrače

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Srbský spisovatel Dušan Radović řekl: „Jsou muži a muži. Někteří dokáží udělat šťastnými mnoho žen, a některým se s bídou povede udělat nešťastnou jen jedinou.“ František, hlavní protagonista knihy Deník citového vyděrače, se této teorii vymyká, a úspěšně ničí život své (v pořadí již čtvrté) manželky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94471/big_denik-citoveho-vyderace-kyn-94471.jpg 4.2429
Nahrávám...

Komentáře (78)

Kniha Deník citového vyděrače

kiraa
18. května

Od Simony M. jsem četla naprostou většinu knížek. Tahle ženská mě tak strašně moc bavila. Zvláště u těch posledních jsem si vždycky říkala, že je v nich víc smutku než humoru. Ona měla obrovskej spisovatelskej dar. Její knížky byly opravdový. Jako život. Dnes už víme proč. Ani tenhle deník nebyl jinej. Krátkej, ale o to intenzivnější příběh. Alena a Franta. Značně nesourodej pár. Úspěšná, podnikavá Alena zůstává po úraze na vozíku. Pro ni osobní tragédie, pro Frantu nekonečná úleva a pocit jistoty. Alenka už ho nikdy neopustí a nyní ji může nadosmrti doslova na rukách nosit. Jednoho dne Alena objeví tajnej deník, kterej si pomatenej Francin roky píše. V němým úžasu čte den po dni a uvědomuje si, že stav ve kterým se už bude trvale nacházet, má daleko větší přesah než se může zdát. Hustý. Jako, že fakt hustý!

Radka1911
02. května

Za mne jedna z nejlepších knih Simony Monyové. Knížku jsem nedokázala odložit a přečetla ji na jeden zátah. Napínavé, hrozné.


ArwenAragorn
30. března

81%

Výborný příběh. Začátek normální, od čtení deníku celkem vtipné, ale zároveň, hlavně ke konci téměř děsivé. Žárlivost je hrozná nemoc.
Na knížku budu ještě dlouho myslet a doporučím ji.

Jaronovice
05. března

Skvělá kniha, která ve mě dlouho doznívala...

DeKo1996
19. ledna

Velmi čtivá kniha. Nečekala jsem otevřený konec.. Je až děsivé, že se tohle opravdu děje a takoví lidi mezi námi skutečně žijí.

lucie.dc
01. ledna

Skvela kniha, nejlepsi spolecne s Matkou v krizi, jakou jsem od spisovatelky zatim cetla, a to ja nemusim pribehy s dopisy ci deniky...

Ten konec me zmatl, myslela jsem, ze neni cela - zkratka si to mame domyslet sami dle libosti. Ja myslim, ze vybalila. :D

Jeji styl psani me bavi, v rukou jineho autora bych to asi cist nedokazala.

petunkav
04.11.2021

Jedním slovem "monyovské".
Dobré čtení, děj zprvu normální, obyčejný. Následně ale normální přejde v děsivé, nepochopitelné. Opravdu zvrhlé.
Pěkně napsané, jako vždy od této autorky.

jajcak
06.09.2021

Čtivá, zajímavá kniha. Psaná zajímavou formou. Škoda této spisovatelky...

1