Citová divočina

Ženy by pro to, aby byly šťastné udělaly cokoliv. Chodily po rukou, nechaly si přifukovat prsa kompresorem, živily se čtyřlístky… ženy by pro štěstí udělaly cokoliv, vyjma jediného: být samy sebou. Citová divočina je příběh čtyř kamarádek, které na konci cesty za štěstím nacházejí svoje skutečné já. Je to příběh žen, které až ve středním věku pochopily, že tím jak vidíme samy sebe, vytváříme předlohu pro to, kým se skutečně můžeme stát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63507/citova-divocina-4AE-63507.jpg 3.9306
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami

Kniha Citová divočina

Janulano

Taková oddychovka na odpoledne k bazénu. Velmi čtivá knížka ze života, u které se nemusí přemýšlet. Není to úplně můj šálek kávy,ale po všech válkách, koncentrácích a unesených nebo prodaných dětech,co většinou čtu,to byla příjemná změna.

evik2710

Bezva knížka moc se mě líbila

Kerberos

Příběh čtyř kamarádek,které chtějí od života něco jiného, než zrovna mají.Dojde k naplnění jejich snů a nebo zmoudří?

Baja333

Velmi čtivé. Dovoluji si tvrdit, že snad každá žena se v knize najde (alespoň v některých pasážích). Život hlavních hrdinek knihy je popsán bez přikrášlování a tak jak to opravdu v životě je....

Honkovae

Zase jsem si zapsala spoustu hlášek. Proste mě to baví. Milovala jsem jako mlada Lanczovou a tohle je Lanczova pro dospělé. Vzdycky se daná knížka, daný příběh bude víc líbit tomu,koho se téma týká.

viweb

Pro mě klasika, ke které se vracím ráda.Doporučuji

NymphMaeve
16.09.2019

Velmi příjemná oddechovka o čtyřech kamarádkách, které spojuje svatební salón Čtyřlístek. Každá je jiná a má jiné osobní problémy, jež vyplynou dohromady, sledujeme jejich životy a vývoj. Vyprávění probíhá z pozice každé zvlášť, je to dobře oddělené a docela snadno se mi v tom orientovalo. Dle rozsahu je to krátká milá kniha a příjemná rychlovka ze života.

Aleh
05.04.2019

Příběhy od Simony Monyové jsou ze života kolem nás. S jejich hrdinkami prožijete určité etapy jejich života během jednoho dne nebo večera. Často myslím i na to, jak bych se zachovala já sama. Tahle Monyovka vybízí k zamyšlení se nejen nad hrdinkami tohoto příběhu, ale i sama nad sebou. Jsem vždy jen opravdu sama sebou? Jak obstát se ctí ve světě plném nástrah a překvapení?

Advent
Advent