Citová divočina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ženy by pro to, aby byly šťastné udělaly cokoliv. Chodily po rukou, nechaly si přifukovat prsa kompresorem, živily se čtyřlístky… ženy by pro štěstí udělaly cokoliv, vyjma jediného: být samy sebou. Citová divočina je příběh čtyř kamarádek, které na konci cesty za štěstím nacházejí svoje skutečné já. Je to příběh žen, které až ve středním věku pochopily, že tím jak vidíme samy sebe, vytváříme předlohu pro to, kým se skutečně můžeme stát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63507/citova-divocina-4AE-63507.jpg 3.9306
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Citová divočina

Přidat komentář
Janulano
01. září

Taková oddychovka na odpoledne k bazénu. Velmi čtivá knížka ze života, u které se nemusí přemýšlet. Není to úplně můj šálek kávy,ale po všech válkách, koncentrácích a unesených nebo prodaných dětech,co většinou čtu,to byla příjemná změna.

evik2710
25. srpna

Bezva knížka moc se mě líbila


Kerberos
27. června

Příběh čtyř kamarádek,které chtějí od života něco jiného, než zrovna mají.Dojde k naplnění jejich snů a nebo zmoudří?

Baja333
07. dubna

Velmi čtivé. Dovoluji si tvrdit, že snad každá žena se v knize najde (alespoň v některých pasážích). Život hlavních hrdinek knihy je popsán bez přikrášlování a tak jak to opravdu v životě je....

Honkovae
26. února

Zase jsem si zapsala spoustu hlášek. Proste mě to baví. Milovala jsem jako mlada Lanczovou a tohle je Lanczova pro dospělé. Vzdycky se daná knížka, daný příběh bude víc líbit tomu,koho se téma týká.

viweb
01. února

Pro mě klasika, ke které se vracím ráda.Doporučuji

NymphMaeve
16.09.2019

Velmi příjemná oddechovka o čtyřech kamarádkách, které spojuje svatební salón Čtyřlístek. Každá je jiná a má jiné osobní problémy, jež vyplynou dohromady, sledujeme jejich životy a vývoj. Vyprávění probíhá z pozice každé zvlášť, je to dobře oddělené a docela snadno se mi v tom orientovalo. Dle rozsahu je to krátká milá kniha a příjemná rychlovka ze života.

Aleh
05.04.2019

Příběhy od Simony Monyové jsou ze života kolem nás. S jejich hrdinkami prožijete určité etapy jejich života během jednoho dne nebo večera. Často myslím i na to, jak bych se zachovala já sama. Tahle Monyovka vybízí k zamyšlení se nejen nad hrdinkami tohoto příběhu, ale i sama nad sebou. Jsem vždy jen opravdu sama sebou? Jak obstát se ctí ve světě plném nástrah a překvapení?

1

Doporučujeme

Advent
Advent
Konkurz na milence
Konkurz na milence
Já o koze, on o voze…
Já o koze, on o voze…
Panda v nesnázích
Panda v nesnázích

Autor a jeho další knihy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všech 30 knih autora

Kniha Citová divočina je v

Právě čtených3x
Přečtených585x
Čtenářské výzvě47x
Doporučených5x
Knihotéce142x
Chystám se číst47x
Chci si koupit5x
dalších seznamech1x