Sebemilenec

„Mám za sebou neobyčejných šestnáct měsíců. Život s Otmarem byl vzrušující a naprosto jedinečný – něco jako výlet na Mars. Padly na něj moje celoživotní úspory, pravda. Ale já si to doopravdy užila. Jenže kdo by chtěl zůstat na Marsu věčně...“

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24672/big_sebemilenec-RZw-24672.jpg 3.8344

Kniha Sebemilenec

Puntíkatýhrnek
31.12.2022

Číst se to dá...první jsem viděla film a tak mě překvapilo, že v podstatě tady nikdo nikoho nebije a vztahy a postavy jsou jinak namíchané. Chování hrdinky se i dá pochopit, což se o každé hrdince z knížek autorky říct nedá. Za mne jde o jednu z těch lepších knížek.

akinomV
29.11.2022

I když jsem nejdřív viděla film, kniha se četla skvěle! Je to fakt smutné, když člověk ví, jak autorka sama dopadla.... Každopádně kniha byla zajímavou sondou do jednoho života po padesátce.

Kanylka
20.01.2022

Taková "životní" oddechovka

evik2710
16.09.2021

Poučná kniha jak ženská dokáže na starý kolena zblbnout

azeret92
16.03.2021

Kniha byla čtivá. Zkrátka příběh ze života . Osobně se mě kniha začala líbit cca od 68. strany. Film jsem zatím neviděla. Určitě si od autorky ještě nějakou knihu přečtu.
Rozhodně bych knížky od paní Monyové nesnižovala , že jsou brak. Jak si mnozí myslí.

azeret92
14.03.2021

Na tuto knížku jsem byla hodně zvědavá. Byla mi doporučena. Nebylo to úplně špatné. Ale v tomto případě je film lepší než samotná kniha. Osobně se mi knížka začala líbit až někdy od 68. Strany. Ale určitě na autorku nenavzepřu a ještě si od ní ještě něco někdy přečtu

Jiřina18
02.02.2021

K přečtení této knížky jsem se rozhodla ze dvou důvodů jednak mám moc ráda Simonu Monyovou její knížky nikdy nezklamou jsou to takové fajn oddechovky ze života. A za druhé když jsem si přečetla 20.téma letošní výzvy se mi hned vybavila tato knížka. Libuška, přece pracuje se psi má psí hotel a salon. Přeji příjemné čtení

draka
04.09.2020

Na doporučení své sestry ať si přečtu něco od S. Monyové, jsem si koupil právě tuto knížku. Po přečtení jsem sestře říkal: „Simona nás nenávidí, nemůže mít chlapy ráda, asi proto, že jí něco špatného provedli“. Shodou okolností jsem ji dočetl tak týden před její tragickou smrtí. A zrovna na nešťastný čtvrtek 3. srpna 2011 nikdy nezapomenu, protože jsem zrovna ten i několik dalších dní pobýval v Brně, spolupodílel se na rekonstrukci jednoho bytového domu na Gorkého ulici. O ničem jiném se pochopitelně v tu dobu v Brně nemluvilo, než o této smutné a tragické události. Už jsem od té doby její žádnou další knížku nečetl.