Sebemilenec

„Mám za sebou neobyčejných šestnáct měsíců. Život s Otmarem byl vzrušující a naprosto jedinečný – něco jako výlet na Mars. Padly na něj moje celoživotní úspory, pravda. Ale já si to doopravdy užila. Jenže kdo by chtěl zůstat na Marsu věčně...“

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24672/big_sebemilenec-RZw-24672.jpg 3.8314

Kniha Sebemilenec

evik2710

Poučná kniha jak ženská dokáže na starý kolena zblbnout

azeret92

Kniha byla čtivá. Zkrátka příběh ze života . Osobně se mě kniha začala líbit cca od 68. strany. Film jsem zatím neviděla. Určitě si od autorky ještě nějakou knihu přečtu.
Rozhodně bych knížky od paní Monyové nesnižovala , že jsou brak. Jak si mnozí myslí.

azeret92

Na tuto knížku jsem byla hodně zvědavá. Byla mi doporučena. Nebylo to úplně špatné. Ale v tomto případě je film lepší než samotná kniha. Osobně se mi knížka začala líbit až někdy od 68. Strany. Ale určitě na autorku nenavzepřu a ještě si od ní ještě něco někdy přečtu

Jiřina18

K přečtení této knížky jsem se rozhodla ze dvou důvodů jednak mám moc ráda Simonu Monyovou její knížky nikdy nezklamou jsou to takové fajn oddechovky ze života. A za druhé když jsem si přečetla 20.téma letošní výzvy se mi hned vybavila tato knížka. Libuška, přece pracuje se psi má psí hotel a salon. Přeji příjemné čtení

draka
04.09.2020

Na doporučení své sestry ať si přečtu něco od S. Monyové, jsem si koupil právě tuto knížku. Po přečtení jsem sestře říkal: „Simona nás nenávidí, nemůže mít chlapy ráda, asi proto, že jí něco špatného provedli“. Shodou okolností jsem ji dočetl tak týden před její tragickou smrtí. A zrovna na nešťastný čtvrtek 3. srpna 2011 nikdy nezapomenu, protože jsem zrovna ten i několik dalších dní pobýval v Brně, spolupodílel se na rekonstrukci jednoho bytového domu na Gorkého ulici. O ničem jiném se pochopitelně v tu dobu v Brně nemluvilo, než o této smutné a tragické události. Už jsem od té doby její žádnou další knížku nečetl.

Monika1717
26.08.2020

Nikdy nepochopím, co vede ženy k tomu, aby byly s chlapem, který nepracuje, je líný, nic neumí, tahá z nich peníze a pořád jenom slibuje a kecá.

n.ezn.amy
26.06.2020

Co se stane, když se žena zamiluje do muže, který miluje jen sám sebe a jí citově vydírá a ona se mu naprosto podřídí a vše mu obětuje? Opět dobrá kniha z pera Simony Monyové, kdy možná čerpala ze svých zkušeností, bohužel

Sasha001
14.03.2020

Opět jednoduchá a čtivá kniha tentokrát o tom, jak to bohužel dopadá, když se žena stane závislou na manipulátorovi a psychopatovi, kterému by splnila a odpustila vše... Autorka jistě čerpala ze svého soužití s Borisem Ingrem, které se jí později stalo osudným.