Krotitelka snů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Také bojujete s nadváhou, nedostatkem času a neposlušností vlastních dětí? Váš muž si našel milenku, co připomíná tyčku k fazolím a vaše ňadra jsou důkazem, že zemská přitažlivost skutečně existuje? Život vám přistřihl křidýlka, a vy netušíte jak dál? Třetí vydání nejúspěšnějšího románu Simony Monyové vám ukáže cestu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4678/krotitelka-snu-DbU-4678.jpg 4.1317
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (69)

Kniha Krotitelka snů

Přidat komentář
Aleh
27. června

Ani Krotitelka snů nevybočuje z řady dalších knih Simony Monyové. Je ze života. Moc se mi líbí tentokrát název knihy, který opravdu vše vystihuje. I já to vnímám tak, že mám stále plno snů, jak by vše mělo vypadat a kudy by se měl ten život ubírat, aby bylo tzn. "vše zalité sluncem". Ale zároveň si uvědomuji, že přesně jako v tomto příběhu mám při zaměstnání hlavně nedostatek času na realizaci všeho, co jsem si vysnila. Snažím se krotit své sny a užívat si života právě teď a tady. A tak mi příběh často vyvolal úsměv na rtech při vzpomínce na různé životní okamžiky, ale také mi připomněl i to, že život dokáže být někdy i tvrdý a krutý. Čtení pro ženy.

adriane9
10. května

Stošedesát stránek bolesti, smíchu i hlubokýho zamyšlení mi přinesla tahle knížka od Simony. Tak nějak mi je tohle téma blízké včetně spisovatelky.


miretti
02. ledna

Jo, člověk je tvor důvěřivý a lehkovážný.. ač humorných scén tam bylo dost a dost, obzvláště ty se starším nápadníkem, celý život hrdinky byl hodně hořký.. někdy se chovala jako malé děvče, naivní a poblázněné. Stejně jako ostatní knihy této autorky, je i tato ale ze života.

MamaKnihomolka
01. ledna

Příjemné odpočinkové čtení s úsměvnými pasážemi. Kniha se rychle čte a děj díky krátkým kapitolám rychle ubíhá. Kniha parádně ukazuje jací jsou muži arogantní sobci, zejména pokud jsou v manželství (sorry chlapi).
Jako zdravotníka mě hrozně vytáčel přístup hlavní hrdinky je svému zdravotnímu stavu.
Jak hrdinka zmínila "kniha ze života", ale jelikož holduji spíš jinému žánru za mě slabší...

Taralcielle
04.09.2019

Konec je nedotažený a zbytečně useknutý. Zase je to celé strašně negativní. Vím, že jsou takové příběhy, vím, že i o tom je život... Ale je to celé na dobré cestě a najednou taková rána a konec příběhu. Jinak kniha se četla dobře a rychle. jen nemůžu tomu stylu úplně přijít na chuť...

Oli1104
27.08.2019

Cte se skutecne jednim dechem, ale to je zhruba cele, co z knih pani Monyove odnese.

stju
18.08.2019

Podle mne opět typická Monyová. Každý si v ní něco najde, co buď prožil na vlastní kůži nebo někdo z jeho okolí. Rozhodně si nemyslím, že autorce šlo jen o to, vypsat se ze svých problémů. V tom případě by byly knihovny plné titulů s touto tematikou - jenže většině z nás spisovatelské nadání Monyové chybí. Myslím si, že knihu lze brát i jako poselství, sice možná až v souvislosti s autorčiným tragickým osudem. Ale přesto si po přečtení člověk uvědomí, jakou má sám zodpovědnost za svůj život, včetně nutnosti vyhledat v případě potřeby pomoc u odborníků a nezavírat před problémy oči.

tabaluga
05.08.2019

Kniha nebyla špatná, hlavní postava vypráví svůj příběh života, který může potkat každého z nás, ale něco mi tam chybělo. Vždycky ty skoky mezi jednotlivými kapitolami mi připadalo, že mi tam něco uniklo. Nebo jestli to mělo být psáno jako formou deníku, kdy si ho autorka nepíše každý den.. Prostě mi nepřišlo, že by ten děj plynul tak hladce, jak jsem zvyklá u jiných knih. Knihu jsem přečtla za jedno odpoledne, takže opravdu takové nenáročné čtení na zkrácení dlouhé chvíle, ale ten konec mne moc nenadchl i když o tom ten život nejspíš je...

1

Doporučujeme

Pletky s osudem
Pletky s osudem
Podbrdské ženy
Podbrdské ženy
Matka v krizi
Matka v krizi
Srdceboly
Srdceboly