Krotitelka snů

Také bojujete s nadváhou, nedostatkem času a neposlušností vlastních dětí? Váš muž si našel milenku, co připomíná tyčku k fazolím a vaše ňadra jsou důkazem, že zemská přitažlivost skutečně existuje? Život vám přistřihl křidýlka, a vy netušíte jak dál? Třetí vydání nejúspěšnějšího románu Simony Monyové vám ukáže cestu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4678/big_krotitelka-snu-DbU-4678.jpg 4.1381

Kniha Krotitelka snů

jajcak

Super - jako ostatní knížky, co jsem od ní zatím četla. Popisuje život mnohých z nás. Hrdinka nasekala spoustu chyb a párkrát se chovala dost nepravděpodobně, ale kniha je psána s humorem a je velmi čtivá.

lil320
12.07.2022

Mně se líbila..Monyovou mám ráda, protože to fakt není červená knihovna, ale ze života..

lucie.dc
18.05.2022

2.5 hvězdy.

Tragikomedie. Za mě nejslabší kniha, kterou jsem od této autorky zatím četla.

Totožný příběh s jinými knihami od autorky, kdy je hlavní hrdinka "hloupá" koza a chlap nemožný ichtyl. Víme, že postavy autorky, respektivě ženy v autorčiných knihách, jsou takový ten hadr na vytírání podlahy, ale knihy byly svým způsobem nějak poutavé a realistické, tahle realistická moc nebyla.

Občas jsem se zasmála. Považovat ženu, která má 170 cm a 70 kg za tlustou, bylo přehnané, chápu, že se žena může cítit oplácanější, ale popis byl psán, jako bych se dívala na herečku Růžičkovou.

Spoiler:

Krvácet horem dolem a nejde k doktorovi a čekat až skončí celý školní rok... mi přišlo úplně na hlavu a naprosto nereálné. Zápletka, že manžel opět od rodiny odchází k mladší a nespokojeně se s ní i žení a nakonec leze zpátky do postele hlavní hrdince, která ho bezostyšně příjme, bylo taky hodně hloupé. Celá zápletka mi přišla jako jeden velký omyl, kniha mě občas pobavila, ale víc jsem musela kroutit hlavou a jsem rada, že jsem ji už konečně dočetla, tahle mi opravdu nesedla.

Nymfadora.T.
24.04.2022

Po dlouhé době jsem opět sáhla po této autorce. Kniha, jako všechny, velmi čtivá, a bohužel, ze života. Nechybí humor, ale i vážné situace, stojící za zamyšlení...

Han-nah
02.01.2022

Opět trochu smutný humor z reality života. Marie - žena, sestra, matka a manželka pár let před čtyřicítkou začne hodnotit svůj dosavadní život a snaží se aspoň něco změnit. Zaměří se , kromě jiného, na literární činnost. Kde se její sny splní a kde pohoří? Je přece ale hezké aspoň snít. Závěr nechala autorka otevřený, tak, jak v životě nevidíme do budoucnosti.

ArwenAragorn
26.12.2021

75%

Příběh o ženě, které se daří překonávat všechny překážky, které jí život připravil, až se jí do cesty postaví těžká nemoc. Moc hezky se to četlo, jen ten konec byl smutný.

Mateo67
12.12.2021

Před lety jsem Monyovou dost četla. Knihy to byly krátké, nenáročné, jednoduché, takové odpočinkové jednohubky. Dnes se mi do ní nechtělo, ale chci si zpětně doplnit staré výzvy a do jedné se mi hodila. Stránky běžely jedna za druhou, můj zájem se nijak nedostavoval a najednou byl konec. Tak fajn, splněno, hotovo, zapomenuto.
Ale! Ale nebýt dvou situací, které mě dostaly do kolen. Autorka snad musela použít skrytou kameru, protože jak by zrovna TOHLE mohla tak přesně znát a popsat. Život s námi v běhu času pěkně mává.
Fakt mě to dostalo.

cukrovka
15.06.2021

Čtivě napsaný příběh o všedních radostech i starostech. Autorka dokáže psát s nadhledem a humorem nejen o šťastných okamžicích, ale i o těch neradostných.