Krotitelka snů

Krotitelka snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4678/bmid_krotitelka-snu-DbU-4678.jpg 4 408 81

Také bojujete s nadváhou, nedostatkem času a neposlušností vlastních dětí? Váš muž si našel milenku, co připomíná tyčku k fazolím a vaše ňadra jsou důkazem, že zemská přitažlivost skutečně existuje? Život vám přistřihl křidýlka, a vy netušíte jak dál? Třetí vydání nejúspěšnějšího románu Simony Monyové vám ukáže cestu.... celý text

Mikik
08.01.2017 5 z 5

Poslední dobou čtu autorku opravdu hodně a tahle kniha mě zatím dostala nejvíc. Ten konec byl prostě drsný a nečekala jsem to.

marketka7279
04.01.2017 5 z 5

Tato kniha je velmi oddychová hrozně jsem se u ní pobavila obzvlášť věta: Po pěti letech jsem zase dokázala napěchovat svůj tlustý zadek do riflí a ručička na váze klesla pod erotomany uctívanou číslici 69 :D

veronie
20.08.2016 5 z 5

Příjemná a humorná kniha, u které si člověk odpočine a zaručeně pobaví. Styl psaní autorky a její "hlášky" miluju čím dál víc. Škoda jen, že už žádná další kniha z pera této spisovatelky nevznine..

LucieD81
02.08.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla, přesto si myslím, že oproti jiným autorčiným knihám patří k těm méně povedeným.

akšuram37
30.05.2016 5 z 5

Knížku jsem četla nedávno, líbila se mi. Byla krátká a dobře se četla. Hlavní hrdinku bych teda občas někam poslala, ale na druhou stranu se jí nemůžeme divit, proč se tak chovala, zda bychom se tak nechovali i my v takové situaci...

Pepína15
30.05.2016 3 z 5

Knížka celkem čtivá, nicméně zas tolik jsem se u ní nezasmála. O to spíš, že se mi nelíbil konec a s chováním hlavní hrdinky jsem se ani trochu neztotožnila. Na druhou stranu smekám, že autorka dokázala i takové tragické téma zpracovat s nadhledem jako komedii.

Anet257
26.05.2016 4 z 5

Kniha byla zábavná a čtivá. Ráda jsem si k ní vždy sedla. Jen jsem si naivně myslela, že kniha může být humorná a optimistická až do konce! Aaaa zase nic. :D

syskas
28.02.2016 5 z 5

Pohodové, príjemné čítanie napriek tomu, že dej sa točí okolo nepríjemných a smutných vecí. Kniha je ukážkou toho, že aj na zlé veci sa dá pozerať s humorom, chce to len iný uhol pohľadu :-).

Klára90
24.01.2016 5 z 5

Tato knížka se mi,zatím,od autorky líbila nejvíce. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a knížka se nesla v humorném rytmu,i když příběh k popukání rozhodně nebyl.

magnolia
22.01.2016 4 z 5

Tak to byla moje první od autorky a myslím, že se mi líbila nejvíc. Asi tématy a reálným dějem a nebo, že byla první a nebyla tak vypjatá (a monotématická), jako některé její další. Doporučuji.

Ankavi
21.01.2016 4 z 5

Opět skvělá "Monyovka". Příběh ženy středního věku, která překonává vlastní potíže po rozchodu s manželem, na všem se snaží najít to lepší a fungovat jako silná žena, která zvládne všechno a je oporou všem, včetně hříšníka. Kniha je příkladem toho, že nic se nesmí přehnat a člověk má naslouchat signálům, které jeho tělo vysílá. A je také povzbuzením pro ženy, které se ocitly v situaci po rozvodu, kterým život určitě nekončí.

nelajsia
02.01.2016 5 z 5

Monyová opäť nesklamala, knihu som prečítala jedným dychom....je fajn, ak sa bežné, i tie menej bežné problémy v živote berú s nadhľadom a humorom.. ide to potom ľahšie. Spisovateľka naozaj realisticky priblížila bežný život žien vo veku, kedy zrazu zistíme, že sa na teličko nabalilo nejaké to kilečko navyše, keď deti sú väčšie ako batoľatá, ale ešte nie dospelé, kedy zistíme, že prvotný ošiaľ zaľúbenia vyprchal a narazili sme na krutú realitu, kedy sa už treba postarať aj o rodičov... je toho naraz veľa a treba sa s tým popasovať- niekomu to ide ľahšie, inému ťažšie. Je fajn si prečítať, že toto sa nedeje len nám, ale aj susedkám, priateľkám... ženám, ktoré stretávame na ulici... to je život, tak mu poďme čeliť...kniha je výýýbornáááá

studentice
13.09.2015 3 z 5

Příjemná knížka pojednávající o nepříjemných věcech.

Mruskulka
20.02.2015 5 z 5

Opět báječná kniha této autorky. Překvapila mě, že skončí úplně jinak, než očekáváte.

hannah2000
27.12.2014 5 z 5

Úžasná knížka, humorná s trochou smutku. Vše je nadávkované tak, aby si čtenář přišel na své. Myslím, že se jedná o nejlepší knížku od Monyové. Na začátku děje hlavní hrdinka, matka dvou dětí, vše pouze pasivně přijímá. Pak se ale vzchopí a rozhodne se bojovat, navzdory tomu, co jí život servíruje. To je dle mého názoru asi nejvýraznější na celé knize. Při čtení jste velmi rychle vtaženi do děje a s napětím čekáte, co přijde. To je další pozitivní stránka knížky – dějové zvraty, které omezují předvídatelnost děje. Doporučuji všem, co rádi čtou příběhy ze života. Ale nečekejte příběh z červené knihovny. Je to zkrátka příběh ze života se vším, co k životu patří.

jana.hud
02.12.2014 4 z 5

Klidná, oddechová, vtipná.... akorát konec jsem čekala úplně jiný a překvapil mě. Díky němu je knížka také hodně poučná.

Anibag
03.11.2014 2 z 5

Slíbila jsem kamarádce, že si ji přečtu. Měla být hodně vtipná, ale autorka tolik tlačila na pilu, že jsem se nezasmála ani jednou.

knihamouder
16.09.2014 4 z 5

Jeden z mnoha životních příběhů ztvárněný na papíře. Kniha se mi líbila. Konec je velmi smutný, nutí k zamyšlení.

elki
23.08.2014 5 z 5

Opět krásná kniha od této autorky, až na ten smutný konec.

Verunk
21.06.2014 5 z 5

Oddechové čtení, i když se smutným koncem, hold život je život ...

děti humor pro ženy rakovina, nádory česká literatura rodina manželská krize

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů