kacaaba Online kacaaba komentáře u knih

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Po prvním díle jsem si myslela, že jsem s touto sérií skončila, ale hrozně mě lákal Michał. Tak jsem šáhla po dalším jako nikdy jsem si nemyslela, že jsem prudérní, moje výrazivo je také peprné, ale tohle bylo i na mě moc. Ale ten příběh je dobrej, takže holt budu přeskakovat tu mluvu a dočtu sérii. Jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne.

26.02.2024 3 z 5

Manžel a... dítě z minulosti Manžel a... dítě z minulosti Alena Jakoubková

Příjemná odpočinková kniha. Nebylo tam žádné "drama" jako v jiných knihách, ale velice milý příběh.

15.02.2024 5 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Další skvělý díl. Čtenář se nenudí, pořád se něco děje. Napínavé, akční a i romantik si tam něco najde. Za mě super, 5* mi u této autorky nestačí.

13.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Další napínavý díl. Dobře se to četlo, zajímavá zápletka. Pět hvězd mi pro tuto sérii nestačí, každý díl byl úžasný. Jasně, chvilkama je to přitažené za vlasy, ale proč ne, nečtu literaturu faktu, chci se pobavit a to se děje.

28.09.2023 5 z 5

Mluvit o ex… není dobré pro sex Mluvit o ex… není dobré pro sex Alena Jakoubková

Kniha se četla dobře, nebyla jsem schopná jí odložit, ale ten závěr se mi nelíbil. Bylo to takový divný, hr...

13.09.2023 2 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Milá čtivá knížka. Klasická Jakoubková, moc se mi líbila, nešlo se odtrhnout, přečtená za večer.

10.09.2023 4 z 5

Krev je voda Krev je voda Alena Jakoubková

Další oddechovka. Chvilkama to tedy bylo jak z akčního filmu, ale nedalo se od toho odtrhnout. Hlavní zápletka nic moc, ale úžasné rozvinutí vedlejších postav, to jsem se moc bavila a doufám, že bude pokračování.

09.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Další úžasná kniha tohoto autora. Už se těším, s čím přijde příště. Zatím žádná nezklamala. Teď by to tam chtělo ještě trochu romantiky :D

25.04.2023 5 z 5

Vodní meloun Vodní meloun Marek Otta

Kniha se četla dobře, v tom problém nebyl, ale ten příběh... určitě bych to nezařadila do sekce detektivky, toho vyšetřování tam tedy rozhodně moc nebylo, zařadila bych to spíš do románů. Takový smutný příběh o osudu tří kamarádů...

01.04.2023 2 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Úžasná kniha, Lottie hodně fandím, už se těším na další díly.

Dvakrát měř, pak manžela řež Dvakrát měř, pak manžela řež Alena Jakoubková

Mám ráda knihy této autorky, ale zde mi lezla hlavní hrdinka na nervy. Souhlasím s alnahu, přišlo mi, že jí začalo pálit dobré bidlo a nevěděla co chce a nakonec na to doplatila.

18.03.2023 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Oddechová romantika.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Oddechová romantika.
PS: díky přečtení této knihy jsem zabodovala ve vědomostním kvízu, takže i literatura pro ženy k něčemu dobrá je :D

18.03.2023 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další úžasná detektivka od této autorky, zajímavá až fantaskní zápletka, ale jako oddechovka perfektní.

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Zajímavá detektivka, až do poslední kapitoly jsem si nebyla jistá vrahem a to mám ráda.

18.03.2023 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Znám filmy, ale ke knihám jsem se dostala až teď, takže asi zaujatost, za mě super.

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Taková oddechovka. Žádná literární bomba, ale na oddych příjemná četba.

18.03.2023 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Napínavá detektivka, četla se dobře, zajímavá zápletka. Určitě se těším na další díl.

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Obálka se mi líbila, anonce byla poutavá, žánr jasný. Jen jsem od toho čekala trochu víc. Četlo se to dobře, žádná hluchá místa, ale přišlo mi to takové nedokončené. Postavy měli zajímavý život, ale přišli mi málo představený. Když jsem konečně začala někoho poznávat, autorka to najednou uťala a skočila dál. To mě dost mrzelo. Jako chování nadřízených při vyšetřování bylo až nechutný. Za mě takové neurazí, ale zrovna nenadchne. Třeba další díly budou lepší, úplně nezavrhuju.

11.03.2022 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Tak až na ty žaludeční problémy na začátku, z kterých mi bylo dost špatně, a které ubraly jednu hvězdičku, se mi kniha líbila. Takové odpočinkové a vtipné čtení. Pobavilo mě mnoho scén, nechyběla romantika. Super, jen tak dál.

25.06.2021 4 z 5