kacaaba kacaaba komentáře u knih

Epidemie Epidemie Robin Cook

Moc se mi to líbilo. Miluju knížky od Cooka. Tenhle díl byl pěkně napínavý a dost zajímavý. Už se těším na další případ Jacka a Laury.

25.10.2014 5 z 5

Touha Touha Amanda Quick (p)

Pěkný romantický příběh. Mě se to líbilo, i když mě lady lezla chvilkama na nervy.

22.10.2014 4 z 5

Klam lásky Klam lásky Amanda Quick (p)

Kniha se mi pěkně četla. Zajímavá zápletka s romantickým příběhem. Vše co si na klidné a příjemné počtení přát. Historická romance z 19. století.

20.10.2014

Silo Silo Hugh Howey

Kniha se mi moc líbila. Myšlenka je svým způsobem děsivá a reálná. Příběh mě zaujal, jen mě mrzelo, že jen co jsem si nějakou osobu oblíbila, tak umřela. Na mě možná moc mrtvých. I když k tomuto příběhu to asi patří. Závěr velmi mile překvapil a už se těším na další díly, snad nebudeme čekat roky.

19.10.2014 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Tak tenhle díl se mi líbil nejvíc. Jen mě vadilo, že všechno trvalo tak dlouho. Nakonec to dobře dopadlo, ale ten happy end byl moc krátký. Chyběla mi poslední kapitola, jak jsou šťastní, jak se setká se sourozenci, kamarády, jak dopadla Molly...škoda. Možná bude ještě jeden díl.

14.10.2014 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Tenhle díl byl už mnohem lepší. Dojelo mě chování čtyřiadvacetiletého kluka. pěkně se mi to četli. Ale stejně jsem s této série trochu zklamaná. Asi se k ní už nevrátím.

13.10.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Čekala jsem od této knihy trochu víc. Nabíječ mě hrozně bavil, ale tady jsem se chvilkama i nudila. Jsem zvědavá na pokračování.

11.10.2014 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Další úžasně romantická knížka. I když tenhle díl byl nejvíc erotický. Přečetla jsem jí jedním dechem. Pohodové čtení. Určitě se k ní vrátím.

08.10.2014 5 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Pěkná napínavá kniha. Mám moc ráda sérii Jacka a Laury i Cooka celkově.

06.10.2014 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Moc se mi tak knížka líbila, jako všechny od této autorky. Zase mě to vzalo za srdce. Prostě romantika.

03.10.2014 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Pěkně se to četlo. Chvilkama to bylo hrozně smutný, ale happyend byl úžasný. Těším se na další díly.

01.10.2014 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Klasická romantická pohádka pro dospělý. Mě se to hezky četlo a dostala jsem to, co jsem od výběru čekala.

30.09.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Už jsem četla podruhé a zase mě to vtáhlo do děje. Moc pěkný příběh.

29.09.2014 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Historická romance. Hezky se to četlo. Je pravda, že tam šlo hodně jen o sex ale příběh byl jasný. Mě se to líbilo.

27.09.2014 4 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Moc mi to líbilo. Taková romantická oddechovka. :D

26.09.2014 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Krásný závěr série. Moc se mi to líbilo. Určitě se k ní vrátím.

25.09.2014 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Tak tenhle díl byl plný neočekávaných zvratů. Určité události bych víc rozebrala a mrzel mě tak rychlý závěr, ale jinak se mi to líbilo.

24.09.2014 4 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Nevím jak to hodnotit. Čte se to dobře, nenudím se, ale přijde mi všechno hrozně uspěchané. Jako by nedělali nic jiného než chodily do práce a užívali si sex. Chybí mi tam ta romantika, poznávání se, svěřování tajemství...možná jsem naivní, ale v těchto příbězích to hledám a baví mě to.

23.09.2014 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Byla jsem velmi překvapená, jaký to mělo spád. Žádná velká omáčka okolo, prostý příběh. Dost krátký díl, ale zase nejsem otrávená ze zbytečného protahování. Mě se to líbilo.

22.09.2014 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Mě se to líbilo. Taková romantická oddechovka psaná s humorem. I když ona mi ke konci lezla na nervy.

21.09.2014 3 z 5