Manželská zkouška

Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce? Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na „všechno možné“, jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205966/manzelstvi-s-miliardarem-manzelska--Z5G-205966.png 4.1545

Manželství s miliardářem 4.

Vydáno, Ikar (ČR)

Marriage Merger, 2013

Kniha Manželská zkouška

Lofda
31.12.2020

No, upřímně, asi do poloviny jsem se divila sama sobě, proč to vlastně čtu, je to jen další nereálná pohádka.. Ale já jsem záměrně vybrala příběh pro odpočinek a musím uznat, že přesně to jsem od knížky dostala. Na závěr roku to nebylo až tak špatné čtení a už se těším, co si přečtu v tom novém :-)

KnizkaL
12.10.2020

Zdravím, zeptám se nemáte někdo eknihu nikde ji nemůžu sehnat. A jestli ano můžeme se nějak domluvit diky

Nika151
25.09.2020

Mám rada tuto autorku. Knížka je poslední v sérii a svou životní lásku najde poslední ze sourozenců Julietta. Líbily se mi moc milostné scény, s trochou dominance Sawyera. Sice mi jeho příběh o minulosti přišel takový těžko uvěřitelný, ovšem je možné vše, tak proč ne?

Vendulik
23.09.2020

Toto byl nejslabší díl celé série. Kniha mě nebavila a do jejího čtení jsem se musela nutit.

21.09.2020

super úžasná kniha

Maruš.D
17.08.2020

Tak já se docela bavila. Když pominu fakt, že mi moc nevyhovoval styl psaní, tak tohle byl za mne asi nejlepší díl. Pravděpodobně jen kvůli tomu, že mám tohle dominantní vs submisivní chování ráda, ale i tak to bylo milé. Sawyer si s sebou nesl těžké břímě a o to víc jsem si zamilovala, jak se staral o Wolfa. Jullietta pro mě byla ze všech sester nejvíce zajímavá. To, jak se bála a nedokázala se uvolnit mi k ní sedělo. Maminka to měla dobře vymyšlené a ikdyž se tomu dá jen těžko uvěřit, i tak jsem si to docela užila. Autorce by možná více vyhovovalo psát historické romány, kde domluvené a vynucené sňatky nebyly takové tabu.

Ryorka
10.08.2020odpad!

jelikož mám přes prázdniny k práci i brigádu, tak potřebuju něco nenáročného, něco u čeho nemusím myslet, tak teda loupu jednu červenou knihovnu za druhou. Až mi skončí galeje a bude víc času i energie, vrátím se zase k něčemu náročnějšímu a smysluplnějšímu. Takže jsem sloupla celou tuhle sérii. Jednoduché, růžové, odpočinkové. Sice stupidní, ale mozek se resetoval. Teda až na tenhle díl. Tohle je sra.....(doplň si sám/a). Paní spisovatelka se nám snaží namluvit, že jako fakt, skutečně, se dva dospělí a vzdělaní lidé, co se téměř osobně neznají, co spolu uzavírají milionový obchodní kontrakt a jen tak uprostřed jednání se začnou bavit o tom, jestli ji udělá? a kolikrát? a vsadí se? FAKT ? Chápu, kdyby tento rozhovor vedli někde v klubu k tomuto určeném nebo aspoň v baru. Asi jsem už stará nebo uschlá větev, já fakt nevím, ale tohle mi hlava nebere. I pornofilmy mají kvalitnější scénář.

raty
26.06.2020

Prostě pohádka pro velké holky. Jako oddechovka poslouží perfektně.