Hledání vytouženého dne

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/246312/hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4.1397

Hledání (1.)

Searching for someday (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

helenkan

Proč tyhle zamilovaný romantický příběhy skončí u vulgárního popisování milování. Je jasné,že sex k lásce patří,ale takový popis? Asi je to teď moderní,nevím. Mě to prostě pokazí pěkný pocit ze čtení. Jinak je to docela hezký příběh.

Laf

Úžasná oddychovka, která mne hned vtáhla do děje a knihu jsem skoro hltala. A pejsek Robert je úplně boží :)

LivN

Knihu jsem si pujčila v knihovně. U prvních kapitol jsem si myslela, že jsem se spletla v žánru a chtěla jsem knihu odložit a nedočíst. Ještě, že jsem to neudělala. Kniha byla fascinující, zábavná, vášnivá a perfektní už dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Líbilo se mi, že hlavní hrdinové na to neskočili hned u prvních kapitol. Taky se mi líbili scénky s Robertem jak Slade nevěděl kdo to je. To bylo velmi zábavné a musela jsem se nahlas smát. A scéna s Kateinou mámou byla taky dobrá jak je načapala ráno v kuchyni. Slade je naprosto perfektní chlap úplně muj typ. Mám pujčenou celou sérii a doufám, že i druhý a třetí díl bude tak dobrý i když v prvním díle už bylo něco řečeno a hrdinech z třetího dílu a vypadalo to moc dobře už se na to těším. Dávám pět hvězd!

mariva

Pěkný odpočinkový příběh. Jen jsem trochu nechápala, proč do něj autorka znovu přidala Knihu kouzel, která byla hlavním motivem v předcházející sérii. Tady jsem ji nečekala a ani nebyla potřeba, ale jak se zdá, bude součástí i této další série. Vzhledem k tomu, že se vracejí i postavy, měla by to vlastně být všechno jedna série.

Majjina

Naprosto souhlasím s komentáři, že se jedná o oddechové a nenáročné čtení...ale pěkné čtení.

maizy

Knížku jsem přečetla za jediný den. Opravdu oddechová četba, plná klišé. Ona chce jeho, on ji nechce, pan on jí začne chtít, ale ona nechce...no, však to znáte. Do toho troška jakési magie.
Ale na pošmourný den, kdy jste zalezlí doma a nic se vám nechce, venku je hnusně, je to vlastně vcelku fajn volba.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka

Kniha se mi vcelku líbila. Né že by to nebylo opět na jedno brdo, nicméně tentokrát mi byly postavy Kate a Slada sympatické a bavily mě. Některé pasáže mi přišly docela nereálné, ale vlastně proč ne? Přece fantazii se meze nekladou.

Příběh Katina pejska mě trochu dojal a bylo to hezké zpestření a okořenění.
Červená knihovna a oddechové čtení.

Bitty666

To byl doslova "slepičí úlet". Byla jednou jedna slípka jménem Kate a ta smutně chodila po dvorku,kvokala a vzdychala a hledala dokonalého kohouta. Až ho jednou potkala. Kouhout se před ní naparoval,roztahoval křídla a snažil se zahnat naši upejpavou slepici do kurníku. Slípka se trošku cukala,aby se neřeklo,pak se zatřásl svět a začal se cukat náš kohoutek. Ale naše slepička Kate mu všechno odpustila a svět byl zase krásný. A žili spolu šťastně až na věky.
Takže pokud chcete knihu plnou klišé, kde nikdo moc nepřemýšlí,je to ideální volba. Todle teda ale bylo moc i na moji romantickou dušičku,takže až si budu chtít zase odpočinout u nějakého románku s kapkou magie, raději sáhnu po Noře R.,ta se s tím umí popasovat mnohem,mnohem lépe.

Eeli

Líbivý tuctový romantický slaďák okořeněný erotikou. Nicméně nijak nevybočuje z řady podobných příběhů. Navíc se autorka často opakuje i v rámci svých jiných knih, jako by některé obecné motivy i konkrétní pasáže vzala přes kopírák, což považuji za nedostatek. Pokud ale potřebujete vypnout a začíst se do něčeho prostého, je to dobrá volba, jsou však i lepší...

jani.ruzicko
24.11.2017

Rozhodně to mělo svoje kouzlo, a to doslova =) Některé pasáže mi přišly celkem dojemné, což bylo fajn =) Romantika psaná z pohledu vypravěče...no, nepřijde mi to úplně dobře, osobně mám radši ich formu, která se k tomuto žánru hodí více, takže mi vždycky chvíli trvá než se začtu. =)

Kytiii
18.11.2017

Pravda, chtěla jsem odpočinkovou knihu, takže jsem si naběhla vlastně sama... ale je fakt nutné na podobné knihy dávat matoucí nálepku "Světový bestseller"? Taková červená knihovna v modrém obalu... nabízelo by se rčení: "Neurazí..." ale vlastně bych lhala. Dvě hvězdy za čtivý překlad.

PawlušQa
12.09.2017

Knihu jsem, jako předchozí od této autorky, přečetla skoro jedním dechem. Příběh byl moc hezký a velmi mě potěšilo, že v příběhu byl zapojený i pejsek, který to neměl v životě jednoduché.

helena19
13.07.2017

Pohodlné čtení, akorát musím říct, že série Manželství s miliardářem se mi líbila více. Bylo super, že autorka připomněla postavy právě z této série. A taky, že do příběhu zapojila takové rozkošné a smutné stvoření, kterým byl Robert. Epilog byl miloučký a plný hlubokých myšlenek, které vás chytí za srdce.

Mi-šu-le
02.07.2017

Další super kniha od autorky, bavila jsem se, nemohla se odtrhnout a přesně to jsem potřebovala, zvednout náladu, odpočinout si a užít si hezký příběh. :)

lenka9778
06.05.2017

The best... na jeden zátah.....za 16h přečteno.

Adelin239
27.04.2017

Kniha se mi moc líbila! Byla velmi čtivá a snadno jsem se seznámila se všemi postavami.
Nápad na děj je velmi zajímavý, jen škoda, že taková podobná kouzla, která jsou použita v knize, neexistují i v reálném životě :D....
Celkově mám tuto autorku velice ráda a musím přiznat, že se jí tato celá série velice povedla :) Rozhodně doporučuji přečíst!

havrmoni
01.04.2017

Je to navázání na sérii Manželů. Objevují se tu nové i staré známé postavy. To mám ráda to propojení. Jelikož něco jako magie bylo použito u obou sérií,tak je to pro mě celkem přijatelné než kdyby se to navalilo najednou v jedné knize. Jelikož tento žánr čtu jako oddychový útěk od reality,tak na ní netrvám. Hrdinové byli sympatičtí,příběh byl čtivý a líbí se mi humor. Epilog neobvyklý a hezky napsaný,ale něco podobného se dalo čekat. V každém díle se to hemží různými mazlíčky :))

bezzink
22.01.2017

Holky fakt se na me nezlobte, ale musim dat jen 2 hvezdy a to jsem jeste vazne uvazovala pouze o jedne. Zkratka jsem to znovu riskla s touto autorkou a novou serii, ale je to opet to same. Ty kouzka jsou strasne spatna, proc si tim vypomaha? Prece se to da krasne obejit bez toho. Celkove i ta zaminka, proc se Slade a Kate potkali, je skutecne hloupa. Chapu, ze pribehy v knihach, potazmo filmech nejsou realne, ale realisticke by mely byt. Take nektere fraze popisujici sex a zar nebyly uplne idealni. Nevim, mozna je to prekladem, ale ta kniha nemela absolutne zadnou hloubku a dej. I oddechovka si ji zaslouzi!
Prectete si jakoukoliv knihu od Susan Elizabeth Phillips, to je podle me uplne jine kafe. Ale proti gustu...

rene.rn
11.01.2017

Výborná kniha přesně pro mě - našla jsem co jsem chtěla - odreagování - romantický příběh s trochou napětí i humoru ... Autorka mě zatím ještě nezklamala ;-)

Litocha
29.12.2016

Kniha u mě příliš nezabodovala. Na můj vkus je moc sentimentální a vykreslení rozvodového právníka jako altruisty jsem autorce nespolkla. Slade mi byl celkově spíše nesympatický. Děj je vlastně docela řiďoučký, není divu, že kniha o více než třech stech stranách chvílemi působí trochu rozvlekle. A ten epilog, to mělo být jako co?
Zkrátka myslím, že to autorka umí i líp, prostě takový průměr.

Mellisek
11.11.2016

Další "magický" příběh od autorky, který láme rekordy v rychlosti mého čtení. Líbí se mi že si autorka ponechala své tajnosti i do dalších knih. Nejen v dílech série Manželský : .... ale i nyní :-) Příběh S. a K. nebyl vůbec špatný, neobvyklé zápletky a znovu shledání :) Romantický láskyplný příběh o tom co je láska. Díl byl pěkný opravdu se těším na další díl. A zajímá mě jestli Jennifer Probst někdy rozlouskne příběh neznámé knihy kouzel :)

kik68
08.11.2016

Nádherná kniha, která mě moc bavila. Mám ráda to propojení s předchozí sérii a moc se mi líbí ta troška "magie" v této knize.
Od začátku jsem cítila to kouzlo mezi Kate a Sladem.
Kateina láska k Robertovi je překrásná a dokazuje jak je Kate úžasná bytůstka, co si zaslouží kouzelnou lásku zatvrzelého právníka.
Škoda jen, příběh Jane se začne rozvíjet až na konci a tuším, že bude upozaděn i v další knize. Její lovestory (před Timem) by mohla být velmi zajímavá.
Epilog je báječně napsaný a vehnal mi slzy do očí :-)

kacaaba
18.10.2016

Další úžasná kniha. Moc se mi to líbilo, pěkně se to četlo. Epilog mě dokonce rozbrečel. :) Už se těším na pokračování.

Pedruska01
12.08.2016

Nová série, přesto tu je propojení s předešlou - a není to vůbec špatné, právě naopak. Autorka rozhodně nezklamala, stále dokáže držet tu svoji příčku pohodově vysoko. Kniha se čte úplně sama a postavy jsou nejvíc sympatické. Odpočinková romantika s kapkou erotiky. Nestává se, aby autorka svůj závěr knihy neozdobila happyendem, ale i tak jsem čekala do poslední chvíle, jak to dopadne. Prostě dokáže vždy vymyslet dva naprosto odlišné protiklady, ale přitom naprosto dokonalé kusy skládačky, co do sebe zapadnou. A ten epilog byl milý, z pohledu někoho jiného. :)
Taky mě autorka dokonale navnadila teda až na třetí pokračování této série, kde bude Gen a Wolfe, protože v tomhle díle to bylo hooodně hustý, i když jen náznak. Každopádně, nebudu přeskakovat, těsím se na další knihu od téhle dámy, která psát prostě umí! :)

Mikik
20.07.2016

Mně se knihy téhle autorky prostě líbí :-). Krásný styl psaní, konec nikdy nezklame a hlavní hrdinové neskutečně sympatičtí. :)

liletka_a
05.07.2016

Celkem povedená a zajímavá kniha, jediný můj problém s ní byl ten, že jsem se nemohla donutit ke čtení a když jsem se začetla, tak se mi jí zase nechtělo odkládat a tak to se mnou šlo až do konce.:D Hlavní hrdinka Kate mi byla moc sympatická s jejím ''spolubydlem" Robertem tvořili sehranou dvojku, ke které se posléze přidává Slade a jeho "jemné" balící manévry oba okouzlí a tak dostává ženu i psa v jednom..:D Líbilo se mi, že se tam objevily i páry z předchozích knih a za mě dobrý, jsem zvědavá na příběhy spolumajitelek..;)

MissBlack
01.07.2016

Pravdou je, že podle anotace jsem čekala něco docela jiného, ani nevím proč. O to bylo moje překvapení větší, když jsem začala číst :) Pokud se dá ona mnou přečtená kniha zařadit z většiny do nějakého konkrétního žánru, hodnotím v jeho rámci a tady jsem nemohla jinak, než 4 hvězdičkami. Protože v rámci žánru je to prostě nadprůměr.
Dialogy jsou chytré (jiné slovo mě nenapadá :D) - sarkasmus, slovní přestřelky Kate a Sladea, žádné "tuposti", postavy nejsou plytké, každá má svou minulost (a leckdy nelehkou), kniha je plná citů, což mám velmi ráda, krásné metafory, najdete v ní i humor a i když víme, jak ten příběh skončí, je to pořád dobrý příběh, který by jinak než dobře skončit prostě neměl :)

Turquoise
26.06.2016

Příjemná oddechovka z prostředí seznamovací agentury, na které jsem zatím v knihách nenarazila. :)

Terka18
24.05.2016

Hezká a příjemná romantická oddechovka. Jen jsem čekala jak to nakonec dopadne, jestli autorka potěší a bude hezký konec nebo ne. Ale vše v pořádku.