Hledání vytouženého dne

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/big_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4.1574
Série:

Hledání 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Searching for someday, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (104)

Kniha Hledání vytouženého dne

Michelleee
13. října

Kniha je perfektně čtivě napsaná. Bavila mě.

janulka1310
17. srpna

Poté, co člověk dočte Mornštajnovou, se tak nějak nemůže začíst....vydržela jsem asi 15 stránek...asi už tomu šanci nedám...


sarka2260
05. srpna

Zdlouhavé a nudné. Autorku mám ráda, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Musela jsem se trochu nutit, abych knížku dočetla.

veronika4937
13. července

Tuto sérii mi doporučila kamarádka a upřímně jsem od ní nečekala vůbec nic. O to víc mě překvapilo, jak mě čtení chytlo a skvěle jsem se bavila. Příběh příjemně graduje, má náboj a opravdu dobře se čte.

Zuzulinka
25. března

Kniha splnila mé očekávání. Zajímavé prostředí seznamovací agentury. Jinak děj byl jednoduchý a předvídatelný. Palec nahoru!

happy19
03.12.2020

Úžasný začátek série♡
Za mě taky o chlup lepší,než předchozí Manželské,-)
Jsem nadšená,když má knížka náboj ve všech směrech☆

"Láska je vždy následována stínem strachu"

smejkalova.m
18.10.2020

Od Probst jsem četla před x lety manželskou sérii a to bylo skvělý. Věřila jsem, že tohlebude taky podařené dílo/série a nespletla jsem se. Těším se na zbylé příběhy! :-)

Nika151
12.10.2020

Výborná knížka, J. Probst opět nezklamala. U teto autorky se mi libi motiv “kouzelné knizky”, která se táhne už od série Manželství a navíc se člověk opět letmo setká se stejnými postavami, místy..baví mě to. Jako kdybych potkala staré známé:) první knizka v teto sérii a je vynikající. Hlavní hrdinka Kate, věřící v lásku, a Slade, rozvodovy právník. Oceňuji i pejska, kterého autorka zapracovala na základě reality. Doporučuji!

1