Hledání vytouženého dne

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/big_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4.1613

Hledání 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday, 2013

Kniha Hledání vytouženého dne

dominika8192
09. červnaodpad!

Už bych s těmahle hovadinama měla přestat. Vážně.

knihomolka525
16. únoraodpad!

knihu jsem si objednala na netu, kde se tvářila jako normální vztahovka.Všechno špatně.Nejsem příznivá ke knihám ,kde je to o tom, že klasicky jeden druhého chce ,pak nechce a pak stejně skončí v posteli.Kdo má rád(a) až pornografický lechtivý popis sexuálního aktu přijde si na své. Pro někoho je tato kniha zážitek,pro někoho výdělek a pro mě vyhozené peníze...Nedočetla jsem .Jde do sběru

Jája92
27.12.2021

Ze začátku kniha spíše vyznívala jako klasická harlequinka, obzvláště se svými typickými klišé jak to už bývá u erotických románů. Líbil se mi nápad seznamovací agentury, příběh Roberta a výstřední máma hlavní hrdinky. Je to kniha na jedno přečtení a přesně to, jsem od knihy očekávala, tedy odpočinkové čtení.

Michelleee
13.10.2021

Kniha je perfektně čtivě napsaná. Bavila mě.

janulka1310
17.08.2021

Poté, co člověk dočte Mornštajnovou, se tak nějak nemůže začíst....vydržela jsem asi 15 stránek...asi už tomu šanci nedám...

sarka2260
05.08.2021

Zdlouhavé a nudné. Autorku mám ráda, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Musela jsem se trochu nutit, abych knížku dočetla.

veronika4937
13.07.2021

Tuto sérii mi doporučila kamarádka a upřímně jsem od ní nečekala vůbec nic. O to víc mě překvapilo, jak mě čtení chytlo a skvěle jsem se bavila. Příběh příjemně graduje, má náboj a opravdu dobře se čte.

Zuzulinka
25.03.2021

Kniha splnila mé očekávání. Zajímavé prostředí seznamovací agentury. Jinak děj byl jednoduchý a předvídatelný. Palec nahoru!