Hledání vytouženého dne

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4.1523

Hledání 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Searching for someday, 2013

Kniha Hledání vytouženého dne

Ella161

(+ SPOILER) Pěkná kniha. Postavy mi všechny přišly sympatické. K Sladeovi jsem si ale musela najít cestu. Sice se mi zamlouval jeho smysl pro humor, ale štvalo mě, jak celou tu situaci s Kate bral. Myslel si, že po sexu všechno skončí a i když si uvědomoval, že je do ní zamilovaný, stejně se choval hnusně. A to nemluvím o tom, jak se zachoval když zjistil, že je Kate panna. Co to mělo znamenat? To bylo od něho fakt podlý. Příběh měl ale skvělé téma. Tohle prostě miluju, když se seznámí přes něco, čemu ten jeden nevěří. Je to nenáročné čtení, ale doporučuji.

petulkapeta

Uz jsem rikala jak moc miluju epilogy? A tenhle paradni a jinak Slater byl fajn chlap jen neveril v lasku dokud ji nepotkal a k tomu vsemu si ji nepřiznal...s Katy je k sobě kromě citu poutala i laska k Robertovi...pekny příběh a jak jinak od Jennifer

katallinka

Doufala jsem v něco víc. Kniha byla pouze červenou knihovnou bez nějaké zajímavější zápletky a hodně naivní.

ElaMi

Kniha sa mi zdá taká "nemastná neslaná". Nenašla som tam niečo čo by ma priamo upútalo a ťahalo. Takže taký priemer

Je to hezký takový romantický teda aspoň pro mě

beruzzka

prvnich asi 80 stran jsem se nemohla zacist, ale pak se kniha cetla dobre, konec byl zbytecne dlouhy, jasny..

Janík511

Romantika jak má být. Tuhle autorku mám ráda, když si potřebuji pročistit hlavu. Jednoduchý příběh o tvrdohlavém chlapovi, co odmítal lásku. Na odlehčení pěkná pohádka.

Myška43

Autorku jsem si oblíbila.Je to krásná pohádka pro ženy. Slade, Katy a Robert mě bavili a její matka, tu bych brala hned.Já tedy doporučuji knihu přečíst!!!

Na hraně zapomnění
Na hraně zapomnění