Manželský omyl přehled

Manželský omyl
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 846 846

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Marriage Mistake , 2012


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželský omyl. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (114)

Gabux
29.04.2024 3 z 5

Ve třetím díle se opět setkáváme s postavami z minulých dílů. O něco více než ve druhém díle a je tedy dobré mít předchozí díly přečtené. Dost vám to zjednoduší orientaci v postavách.
Je skvělé, že můžeme sledovat pokrok v jejich vztazích a zároveň číst nový příběh.

K samotnému příběhu. Tentokrát je to trochu jiné než v předchozích dílech a za to velké plus. Zezačátku je to špičkování mezi hrdiny zábavné, pak to trochu ztrácí na zajímavosti.
Carina je sympatická a líbí se mi, jak zde bojuje se svými problémy, co si nese z dospívání. A konečně si jde za tím, co chce. Co se týká Maxe… Je dobrý! Není dokonalý, ale je sympatický a i když občas člověku leze na nervy, tak to není nic strašného. Svádí hodně vnitřních bojů a snaží se vypořádat s minulostí.
Trochu mi zde vadil důvod, proč ke svatbě došlo. Bylo to divné, směšné a dost na sílu.

Naprosto mě fascinuje, jak snadno se tato série čte. Kapitola střídá kapitolu a člověk se ani nenaděje a je na konci. Příběh ale není originální. Je to jedna velká pohádka pro dospělé, při které si člověk odpočine. Je zde láska, erotika, napětí a daný důraz na rodinné a přátelské vztahy. Na léto k vodě ideál!

Lidé tento díl hodnotí lépe než předchozí. Mně přijde kvalita nižší. Bavilo mě setkání se starými známými, ale samotný příběh mě nebavil tolik jako ty předchozí.

Senza Jenka
13.12.2023 1 z 5

(SPOILER) První dvě třetiny je to o přetahování Cariny a Maxe. Ona chce konečně svobodně žít, daleko od sešněrované "morálky" Bergama. On zjišťuje, že už to není malá, přecitlivělá holka, kterou znával.
Zhruba ve dvou třetinách knihy, ho konečně dostane do postele - na jednu noc. A ráno ho přistihne matka Conteová. Po hláškách typu: "Zachováš se čestně" a "Jak by mohla tvoje matka v Bergamu vyjít na ulici, kdyby sis Carinu nevzal" jsem to nas.aně odložila.
Carinina matka a obyvatelé Bergama sice možná žijí ve středověku, ale zbytek světa rozhodně ne. A jak by se asi sousedé Maxovy matky dozvěděli, že se s Carinou vyspal? To jim to matka Conteová poběží vyzvonit? Hnus. Možná to časem dočtu, ale momentálně mě to příliš znechutilo.


Kristy.Seb
18.10.2023 4 z 5

Ostrý jazyk Carin mě bavil. Pohodové a oddechové čtení.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Manželský omyl v seznamech

v Právě čtených10x
v Přečtených1 471x
ve Čtenářské výzvě12x
v Doporučených64x
v Knihotéce498x
v Chystám se číst184x
v Chci si koupit41x
v dalších seznamech5x