Manželská past

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/big_manzelska-past-NZi-181425.jpg 3.9836

Manželství s miliardářem 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap, 2012

Kniha Manželská past

Maxeen

(+ SPOILER) Kniha, kdy autorka vykrádá sama sebe, respektive zápletku prvního dílu. Už v prvním dílu víte, které postavy budou ústřední dvojicí dalšího dílu. Stejně tak předvídatelné je to i dále. Byť si chce člověk pouze odpočinout a čte tento žánr jako oddechovku, tak "toto" si ani nálepku oddechovky nezaslouží.

Audrina

S přicházejícím létem další oddechovka. Maggie i Michael mi byli sympatičtí, na léto ideální čtení

Han-nah

U mě běžné, že v knihovně sáhnu po neoznačené knize, která je ze série. Kniha je pro romantiky k oddychovému čtení. Každá postava je svá, nechybí tu tajemství, přátelství, láska, erotika, ale i rodina , jako základ všeho. Kouzlo příběhu bylo i v tom, že se větší část odehrává v Itálii a jsou zde používána italská slova.

warca

Druhý díl jsem četla po dlouhé pauze (jinak to ani nejde vzhledem k totožné zápletce).
Zdá se mi, že autorka má takový starodávný styl psaní, což mi nijak nevadilo, jen mě to zarazilo. Kniha nenadchla, nezaujala, pořádně jsem se ani nezačetla. Příběh předvídatelný, plný klišé, bez výraznější hloubky. Mně to nestačilo ani jako oddechovka.

-markéta-

Kniha byla super jako oddechovka! Samozřejmě tím, že jsem četla první díl, tak jsem věděla do čeho jdu. Děj byl hodně podobný, jen jiná situace a postavy, každopádně to mi nevadilo. Bylo fajn po pár měsících zase přečíst něco takového. Za mě byla dokonce tato i lepší než první díl. Postavy mi byly mnohem sympatičtější!
Docela jsem se bála, jak to skončí, protože v posledních stránkách stále nabylo 100% jasno!
Za mě fajn kniha jednou za čas. Určitě dočtu celou sérii.

veronika9761

(+ SPOILER) Autor si vykradl první díl, jen jej obmotal jej kolem jiných postav. Ani nevím, jestli chci číst třetí díl.

johana3160
17.10.2020

Ze zdvorilosti docteno ale kdybych mela vypsat vsechno co se mi nelibilo tak je to na dlouho.... za me ani jako oddechovka.

Siegrid
02.10.2020

Myslím, že to byla první kniha od této autorky a pak už jsem hledala zase všechny její knihy, které u nás vyšly. Některé ze série vydařenější, jiné slabší, tak jak to bývá. Styl projevu psaní autorky je mi sympatický.