Manželská past

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/big_manzelska-past-NZi-181425.jpg 3.9888

Manželství s miliardářem 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap, 2012

Kniha Manželská past

biki

Trochu předimenzovaná harlekýnka, která se sice dobře čte, ale po týdnu už nevím, o čem vlastně byla.

kacenka6144
19.10.2022

Kouzlo lásky funguje dál. Michael a Maggie jsou spolu jako olej a voda. Ale když oba nakouknou pod povrch toho druhého, vytvoří spolu dokonalou emulzi. :-) Krátké, čtivé.

Dela90
21.07.2022

(+ SPOILER) Hrabě Michael Conte si musí urychleně najít nevěstu, jinak se jeho mladší sestra nikdy neprovdá, zatracená tradice. Na mysl mu nepřijde nikdo jiný, než nejlepší kamarádka Alexy, Maggie Ryan. Maggie čirou náhodou odlétá tento týden do Milána, protože tam má práci fotografky. Přistoupí na nabídku hraběte pod podmínkou, že dá ruce pryč od Alexy, která je šťastně vdaná za jejího bratra. Michael je zatraceně sexy, žhavý a miliardář k tomu. Pochází původně z Itálie, kam taky se svou falešnou manželkou odlétá, aby ji seznámil se svou rodinou. Michaelova rodina je opak toho, co Maggie zná, všichni jsou na ni neskutečně milí a hodní. Je si vědoma toho, že mezi nimi jiskří, ale ona má ráda svobodu a kontrolu. Jenže, tahle manželská past, kterou na sebe ušili, jim dá pořádně zabrat ve všech ohledech.

Ach. Byť je tahle knížka tenoučká a zvládnete ji přečíst doslova během chvíle. Zanechá ve Vás spoustu citu. U knížky jsem se smála, brečela, dojímala se, byla jsem v šoku. Prostě úplně všechno co od skvělé knížky očekávám. Musím se přiznat, že hrabě mi v prvním díle úplně nesedl, ale tady když nakouknete pod pokličku, jak se říká. Zjistíte, že je to vlastně úplně úžasný člověk. Michael si nesl na bedrech tíhu, kterou převzal od svého otce. Snažil se rodinu chránit a být hlavou rodiny, ale ne vždy je tohle to pravé ořechové. Maggie, byť měla v sobě své vlastní démony, dokázala s démony druhých bojovat jako lvice. Knížka mě emocionálně úplně rozložila, byl to nádherný příběh doplněný o krásy Itálie, italské slovní spojení, touhy, rodiny, porozumění a lásky. Prostě nádhera!

“Jsi šťastný, že je máš. Když uděláš chybu, odpustí ti. Od toho rodina je.”

“V jeho očích se leskla hrdost a planoucí zuřivost. Něžnýma rukama jí, odhrnul vlasy z čela. Svět není vždycky spravedlivý a správný, ale ty, Mia amore, jsi z té události čerpala sílu. Aniž by ti někdo pomohl, zařídila jsi si život, podle vlastních představ. Zahanbuješ mě.”

“Jestli někoho miluješ, budeš za něj bojovat znovu a znovu.”

Market = )
01.05.2022

Fajn :-). Pravda je, že pojetí je prakticky totožné s prvním dílem, na druhou stranu proč měnit něco, co dobře fungovalo. Postavy a prostředí jsou sympatické a prima, oceňuju, že nám autorka v "závěrečném zvratu" nemáchá čumák moc dlouho. Stejně jako v prvním díle mi přijde trochu moc to "romantické gesto" na konci.

Maxeen
28.08.2021

(+ SPOILER) Kniha, kdy autorka vykrádá sama sebe, respektive zápletku prvního dílu. Už v prvním dílu víte, které postavy budou ústřední dvojicí dalšího dílu. Stejně tak předvídatelné je to i dále. Byť si chce člověk pouze odpočinout a čte tento žánr jako oddechovku, tak "toto" si ani nálepku oddechovky nezaslouží.

Audrina
11.07.2021

S přicházejícím létem další oddechovka. Maggie i Michael mi byli sympatičtí, na léto ideální čtení

Han-nah
04.07.2021

U mě běžné, že v knihovně sáhnu po neoznačené knize, která je ze série. Kniha je pro romantiky k oddychovému čtení. Každá postava je svá, nechybí tu tajemství, přátelství, láska, erotika, ale i rodina , jako základ všeho. Kouzlo příběhu bylo i v tom, že se větší část odehrává v Itálii a jsou zde používána italská slova.

warca
13.03.2021

Druhý díl jsem četla po dlouhé pauze (jinak to ani nejde vzhledem k totožné zápletce).
Zdá se mi, že autorka má takový starodávný styl psaní, což mi nijak nevadilo, jen mě to zarazilo. Kniha nenadchla, nezaujala, pořádně jsem se ani nezačetla. Příběh předvídatelný, plný klišé, bez výraznější hloubky. Mně to nestačilo ani jako oddechovka.