Manželská past

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181425/manzelstvi-s-miliard-181425.jpg 3.9657

Manželství s miliardářem (2.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

The Marriage Trap (2012)

Kniha Manželská past

Skalara

Vadilo mi jen, že začátek mi přišel dost podobný první knize. Ale jinak se to čte samo. Bylo to dosti podobné, ale zase trochu jiné.

LuciKo

3 hvězdičky, ale s tím, že první díl byl za mě 100% lepší. Snad za to mohla hlavní postava hraběte, kterého jsem si v prvním dílu ne úplně oblíbila a teď jsem s ním měla strávit celou knihu. Nakonec si možná u mě trošku zlepšil reputaci, přesto to úplně ono nebylo.

TerezaMondeková

Opravdu pěkná knížka...oddechová, příjemně napsaná, zajímavá myšlenka na příběh...ale musím říct, že jsem četla i lepší. Kniha mě moc nenadchla, ale ani neurazila....něco mezi. Znovu bych to asi nečetla. Předvídatelné...nejsou tam moc překvapivé chvilky, u kterých bys neměla slov... Naopak. Šlo to pomalu a klidně....žádné překvapení...začalo mě to bavit asi až od poloviny, kde se mezi hlavními hrdiny začalo konečně něco dít. Na konci knihy...taky žádný WAU efekt....zvrat...bylo to klidné...hezké....nebyl to úplně můj vkus. Ale kniha měla samozřejmě i kladné věci. Líbil se mi od začátku vztah mezi hlavními hrdiny...hned na to neskočíme. Líbilo se mi jak to mezi nimi jiskřilo...sexuální energie, napětí.... Nevím, jestli se mi víc líbil první...nebo druhý... Ale určitě půjdu na další díl. Stojí to za přečtení.
Hlavní hrdina se mi hned líbil. Sexy, bohatý, inteligentní...ale trochu takový ledový princ, co nenechá nikoho nakouknout pod svou masku drsného chlapa a neukáže svoje emoce. Ale postupem času se pomalu otevíral...svěřoval...zvažoval, co pro něj Maggie znamená, že se jí nechce vzdát, bude o ni bojovat...
Hlavní hrdinka mi už tolik příjemná nebyla. V prvním díle se mi líbila, ale na začátku téhle knihy už tolik ne. Byla odtažitá...občas až moc...až fakt taková ledová královna. Nejdřív mě to štvalo, její chování mi vadilo...ale když se potom svěřila se svým příběhem, tak jsem to pochopila.

misak94

Krásná oddechovka, vnitřní boj s minulostí. Opravdu skvěle

Knihomolka97

Sice je kniha předvídatelná, ale na odpočinek ideální volba.

helenkan
15.09.2018

Pěkná romantika.

Dousabel
30.07.2018

No, možná by stačilo říct, přečtěte si první díl a jen si zaměňte hlavní postavy :D Už mě trochu rozčilovala ta předstíraná nezamilovanost a už i na mě bylo moc detailních prohlídek dutiny ústní :D :D Ale je to každopádně pravé, letní, odpočinkové čtení.

LadyHip
16.03.2018

Musím souhlasit s většinou komentářů - je to pěkné, ale předvídatelné a něco tak trochu chybí. Nicméně i tak se čte příjemně a nevyžaduje po čtenáři žádné velké myšlenkové pochody. Prostě - holky, nalijte si sklenku vína nebo si uvařte čaj, zavrtejte se pod peřinu a užijte si trochu nenáročné romantiky.