Manželská past

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181425/manzelstvi-s-miliard-181425.jpg 3.9631

Manželství s miliardářem (2.)

The Marriage Trap (2012)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Manželská past

Knihomolka97
včera

Sice je kniha předvídatelná, ale na odpočinek ideální volba.

helenkan
15.09.2018

Pěkná romantika.

Dousabel
30.07.2018

No, možná by stačilo říct, přečtěte si první díl a jen si zaměňte hlavní postavy :D Už mě trochu rozčilovala ta předstíraná nezamilovanost a už i na mě bylo moc detailních prohlídek dutiny ústní :D :D Ale je to každopádně pravé, letní, odpočinkové čtení.

LadyHip
16.03.2018

Musím souhlasit s většinou komentářů - je to pěkné, ale předvídatelné a něco tak trochu chybí. Nicméně i tak se čte příjemně a nevyžaduje po čtenáři žádné velké myšlenkové pochody. Prostě - holky, nalijte si sklenku vína nebo si uvařte čaj, zavrtejte se pod peřinu a užijte si trochu nenáročné romantiky.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
02.03.2018

Oddychovka, lehké čtení. Pro mě poutavější než první díl, ale stále pořád na jendo brdo. Příběh byl takový nemastný neslaný.

Peti
28.12.2017

Za mě taková lehká růžová knihovna, nekonalo se žádné velké překvapení, konec jsem tušila od začátku. Odpočinková četba na sychravý večer.

Amitiel76
09.12.2017

Knížka byla hezká, ale taková nějak neslaná. Cosi mi v ní chybělo.... Postrádala celkovou dynamiku, nějakou zápletku, a z mého pohledu i vztah hlavních hrdinů byl takový nijaký. Neříkám že kniha byla špatná, ale četla jsem už mnohem lepší. I první díl této série, se mi zdál lepší.Ten jsem hodnotila plným počtem hvězdiček. Tady už musím ubrat... Protože tento příběh je jen vlastně kopií toho prvního, pouze změněné prostředí a jména postav.
Ke konci už jsem u knížky usínala, a děj se mi kamsi vytrácel. A to se mi stává málo kdy.
No, vrhnu se na třetí část. Pokud na tom budu stejně, do čtvrté knihy se snad už radši pouštět nebudu :-)

Laf
03.12.2017

Nenáročné čtivo pro chvíle oddychu. :)

ardeas
27.08.2017

Táto autorka má divný štýl, akoby v jej príbehoch chodil každý s erekciou a neustále myslel len na sex, či už je to žena alebo muž :) Prvú knihu som tuším čítala ešte na vysokej, teraz som zhltla za pol dňa toto. Je to ako cez kopírák prvého dielu, veľmi slabé.

ctenarkaEva
26.07.2017

Romantický příběh jako z filmu, naprosto předvídatelný příběh. Velmi nenáročné čtení na zkrácení volného odpoledne. Knihu označenou jako Světový bestseller si představuji jinak. Rychle jsem přečetla a odnesla zpět do knihovny.

a.nnysek
30.06.2017

Pěkné čtení, četlo se samo. Určitě se ke knize ještě vrátím :-)

Danulka11
13.04.2017

Probstová píše opravdu pěkné knížky a přesto, že je tato kniha dějem předvídatelná, tak to neznamená, že je špatná. Ba naopak! To, co od knihy hledám (odreagování, relax, prožitek ze čtení) mi bylo splněno, a proto dávám maximální hodnocení, jelikož se mi děj a hlavní postavy líbily :o)

havrmoni
29.03.2017

Tohle se taky dobře četlo. Tím pohodovým psaním a bezva postavami mi autorka připomíná Young. Bezva oddychové čtení.

xindl007
23.11.2016

Již jsem četla, ale mimoděk jsem na to zapomněla a vzala knihu opět do ruky. A napodruhé se mi líbila možná ještě víc. Jsem romantická duše. Občas si přečtu i vážnou tematiku, ale tou romantikou to musím vyvážit a to se mi s touhle serií daří.

Macawi
07.11.2016

Naprosto jednoduchý, plochý děj, románek, který přečtete za jeden večer a je vám od začátku jasné, jak to všechno dopadne. Ale pokud hledáte knihu, u které nebudete muset přemýšlet a chcete si jen odpočinout, je tato kniha dokonalá.

Paluska
10.09.2016

Tahle série se mi líbí, dobře se čte a je to velmi nenáročné čtení:-)

petra4080
08.09.2016

Opakující se příběhy, v celé sérii pořád vše dokola...

bezzink
08.08.2016

U dvojky prerusuji serii, protoze jestli i trojka ma co docineni s falesnou manzelkou, pak uz je to vazne trapny. Abych cetla neustale dokola jak se strasne ti dva drzi a nechtej se ale sexem se to vyresi?! :D To moc pak nechapu vek tech postav, jestli premysleji takhle debilne s prominutim. V jednicce to sice tez bylo nerealne ale aspon neotrele tema, dvojka byla snaha o kopirovani v jinem prostredi a to me poburovalo, jak by rekla pani prekladatelka ;)

Jaruce
02.08.2016

Čtu tuto sérii jen tak a proto abych si u toho odpočinul a

kik68
12.07.2016

Moc hezký díl, ale to nejlepší mělo teprve přijít.

helena19
01.07.2016

První díl se mi líbil o něco víc, ale hodnocení nechávám stejné. Moc se mi líbí, že autorka volně navázala na 1. díl. Maggie mi byla velice sympatická a trochu mi připomněla Maggie z knížky Kočka na rozpálené plechové střeše. Doufám, že další díl bude stejně tak dobrý! :)

pichova.veru
25.06.2016

Knihy od J.Probstové miluji, tahle byla úžasná. Prostředí Itálie se mi velice líbilo :) I když víte jak kniha skončí, stejně vás neskutečně baví:)

mazlak
12.06.2016

Konečně další úžasná kniha. Tak kniha mne tak zaujala, že jsem ji nedokázal odložit ani v práci. Už nyní začínám číst další volné pokračování.

novakovaterka22
09.06.2016

Kniha byla super, ale první díl se mi líbil nejvíc.

Pedruska01
11.04.2016

Tak ano, určitá podobnost s prvním dílem tam je - minimálně ta základní myšlenka. Každopádně mě se to líbilo, hrozně odpočinková četba se šťastným koncem. Celkově, příběh je plný optimismu, že má člověk pocit, že je a bude vše v naprostém pořádku. Je to možná kapku nakažlivé. :D Kniha mě nijak neodradila od pokračování v této sérii, a tak se těším až budu knihu držet v ruce . :) Navíc, jak mi druhá kniha napověděla, kdo bude asi v té třetí, zajímá mě to ještě víc. (Prostě ta zatracená fialová čarodějná knížečka!)

Haldasha
02.04.2016

Přišlo mi to jako okopirovana první čas jen se změnili jména a místo... Chuť pustit se do dalšího dílu už opravdu nemám

jan-da
27.01.2016

Rozhodně to nemá na první díl, který jsem si zamilovala, ALE musím uznat, že knihu jsem opět měla přečtenou během dvou dnů. Líbí se mi styl, jakým spisovatelka píše, ale nelíbí se mi, že 2.,3., a 4.díl se bude zabývat členy italské rodiny :-/ ale rozhodně to kvůli tomu neopustím a vrhnu se na další díly a na další série autorky.

Aichah
03.01.2016

Od začátku je jasné jak to dopadne, ale to nevadí, prima oddychovka

mia6318
25.12.2015

Kniha se mi celkem líbila. Škoda, že hlavní téma knihy bylo stejné jako u předešlé knihy z této série. Často se dalo lehce odhadnou jaký děj bude následovat i jaká slova budou použita.