Manželská past

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/manzelska-past-NZi-181425.jpg 3.9777
Série

Manželství s miliardářem 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Marriage Trap, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (142)

Kniha Manželská past

Přidat komentář
johana3160
17. října

Ze zdvorilosti docteno ale kdybych mela vypsat vsechno co se mi nelibilo tak je to na dlouho.... za me ani jako oddechovka.

Siegrid
02. října

Myslím, že to byla první kniha od této autorky a pak už jsem hledala zase všechny její knihy, které u nás vyšly. Některé ze série vydařenější, jiné slabší, tak jak to bývá. Styl projevu psaní autorky je mi sympatický.


Nika151
20. září

Díly cele série jsem četla na preskacku a vůbec to ničemu nevadí, navazují na sebe minimálně. Ačkoliv se mi více líbil treti díl, tak i tento je skvělý, oddychovka jak vyšitá. Zaujalo me, ze se částečně dej přenesl do Itálie, úplně na mě dýchá slunce, jídlo, vůně, historie..hned bych tam jela.

0249
17. září

ty romány od Jennifer Probstové mám hrozně ráda a ty příběhy sou krásné občas pro mě napínavé

Maruš.D
04. srpna

Už jsem to u jedné autorky zažila, kdy jsou knihy jak přes kopírák a liší se jen v maličkostech. Tady je to stejné, proto doporučuji si přečíst první díl, pak něco jiného a teprve po chvilce se vrátit zpět k této sérii. Jinak se můžete docela nudit.
Stejně jako u jedničky, i tady to bylo příjemné oddychové čtení, které naštěstí není zdlouhavé. Meggie mi moc neseděla, ale na jednu stranu její chování chápu.
Byli zde vtipné pasáže, romantika, erotika a hodně povahových rysů, které je nutili jednat tak, jak jednali.

Vendulik
29. července

Kniha má velice podobný dej jako první díl. Jsou tam malé odlišnosti, ale i tak kniha mě docela bavila, i když jsem věděla, jak příběh dopadne.

Jája92
20. července

Jedna z těch romancí, která mě bavila číst, aniž bych vzdychala nad plytkým dějem.

MarkétaI.
20. června

(+ SPOILER) Druhý díl je podobný prvnímu. Opět je tu falešná svatba, lhaní všem okolo, sex, zamilovanost a nakonec proslov chlapa, který ženské srdce obměkčí. A z toho vzejde oddechová, nenáročná a čtivá kniha, kterou člověk přečte za jedno odpoledne :-)

1 ...

Doporučujeme

Ruckus: Šílená láska
Ruckus: Šílená láska
Jen jeden den
Jen jeden den
Papírová srdce
Papírová srdce
Hledání vytouženého dne
Hledání vytouženého dne