Manželský omyl

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4.1694

Manželství s miliardářem 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Marriage Mistake, 2012

Kniha Manželský omyl

Ty knihy od této spisovatelky miluju

Nika151

Četla jsme pouze první díl série, protože druhy nemůžu nikde sehnat, takže co se týká srovnání, tak “trojka” je rozhodne lepší. Svůdná panna Carina a zvíře Maximus. Ona ho miluje od dětství. Takže romantika. Sex se dostaví spíše až ke konci a muzu říct, ze scény jsou vyborne popsané. Kniha je celá psaná z pohledu třetí osoby, jak má tato autorka zvykem.

Vendulik

Kniha teda byla lepší než předešlé dva díly. Kniha mě bavila. Příběh má všechno, co má mít.

Maruš.D

Tohle byl určitě mnohem lepší díl než předchozí dva. Více vzrušení, navíc láska z dětství a to vše v balíčku Maxe a Cariny. Děj mi docela utíkal a bavil. Ke konci už mi to přišlo zbytečně zdlouhavé, ale ne nějak přehnaně. Líbilo se mi, jak se Carina hledala a stála si za svým i s tak dominantním mužem jako Max. Hezká oddechovka, kterou si už ale podruhé nepřečtu.

Janík511

Příjemná oddychovka na jedno odpoledne. Za mě z této série top Manželska past.

MarkétaI.

Třetí díl a opět svatba, kterou ani jeden nechtěl. Ono je to celkem směšné, když se všechny postavy znají, ale je to oddechová, čtivá kniha na jedno odpoledne. Dávám o trochu horší hodnocení, protože mi Carina byla tak nějak nesympatická.

petulkapeta

Tak Carina mi připomněla Alexu..milovala ho už dááávno a rozhodně to nebyl Omyl jen na to oba potřebovaly čas..

Ála1968

Knihou jsem se nakonec prokousala,ale chtěla jsem to po půlce vzdát.Autorka měla nechat první díl a asi by to stačilo.Zbývající jsou stejné,do dalšího už se ani pouštět nebudu.Přestalo mě to bavit.A to jsem si mezi předchozími díly dala 14 dní pauzu,abych to vůbec dočetla.

Dobré úmysly
Dobré úmysly