Manželský omyl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/big_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4.1748
Série:

Manželství s miliardářem 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Marriage Mistake, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (106)

Kniha Manželský omyl

Knižnítoulky
23. října

Kniha má očekávání naprosto naplnila. Jedná se o krásný, jednoduchý a velmi čtivý příběh. Trochu sexy, trochu štiplavé, trochu vtipné a rozhodně oddechové čtení. Autorka zachovala půvab vložených italských slov a italských pohádkových tradic. Nechybí ani malé vodítko pro další díl, osobně se na muže a jeho úchvatnou jizvu na tváři se neskonale těším. :-)

Maxeen
30. srpna

V porovnání s předchozími díly je tato kniha o poznání lépe napsaná a propracovaná, byť mi chování hlavních hrdinů lezlo někdy na nervy a vyloženě jsem přeskakovala některé infantilní dialogy.


Audrina
11. července

Jako letní oddechovka dobré, trochu mě ale zaráželo popisování italských vztahů. Přijde mi, že je autorka od reality trochu vzdálená. I přes silnou víru nevěřím tomu, že by italské holky zůstávaly nevinné až do svatby.
Carina mi přišla extrémně dětinská, ale na léto dobré

e.hawe
11. ledna

Různé příběhy na stále stejnou, nebo aspoň hodně podobnou pointou....

Adris
27.12.2020

Pro mě nejlepší díl série. Carina mi sedla, a ta sexy část byla úžasná.

Lofda
27.12.2020

Kdysi jsem četla první díl, který mě extra nezaujal a sérii jsem opustila. Od autory jsem pak přečetla jiné knížky a celkem jsem se bavila. Teď se mi do ruky dostal třetí díl série a i když začátek nic moc, postupně jsem si říkala, že to jako oddychovka není vůbec špatné. Takže hodnotím půl na půl a jdu na dalších díl ;-)

ave55
30.11.2020

Série není zas tak špatná, ale poslední díl už nebudu číst. Je to pořád dokola.

0249
21.09.2020

Ty knihy od této spisovatelky miluju

1