Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 935 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

Macawi
07.11.2016 2 z 5

Naprosto jednoduchý, plochý děj, románek, který přečtete za jeden večer a je vám od začátku jasné, jak to všechno dopadne. Ale pokud hledáte knihu, u které nebudete muset přemýšlet a chcete si jen odpočinout, je tato kniha dokonalá.

Paluska
10.09.2016 4 z 5

Tahle série se mi líbí, dobře se čte a je to velmi nenáročné čtení:-)

petra4080
08.09.2016 2 z 5

Opakující se příběhy, v celé sérii pořád vše dokola...

bezzink
08.08.2016 2 z 5

U dvojky prerusuji serii, protoze jestli i trojka ma co docineni s falesnou manzelkou, pak uz je to vazne trapny. Abych cetla neustale dokola jak se strasne ti dva drzi a nechtej se ale sexem se to vyresi?! :D To moc pak nechapu vek tech postav, jestli premysleji takhle debilne s prominutim. V jednicce to sice tez bylo nerealne ale aspon neotrele tema, dvojka byla snaha o kopirovani v jinem prostredi a to me poburovalo, jak by rekla pani prekladatelka ;)

Jaruce
02.08.2016 3 z 5

Čtu tuto sérii jen tak a proto abych si u toho odpočinul a

kik68
12.07.2016 5 z 5

Moc hezký díl, ale to nejlepší mělo teprve přijít.

helena19
01.07.2016 5 z 5

První díl se mi líbil o něco víc, ale hodnocení nechávám stejné. Moc se mi líbí, že autorka volně navázala na 1. díl. Maggie mi byla velice sympatická a trochu mi připomněla Maggie z knížky Kočka na rozpálené plechové střeše. Doufám, že další díl bude stejně tak dobrý! :)

pichova.veru
25.06.2016 5 z 5

Knihy od J.Probstové miluji, tahle byla úžasná. Prostředí Itálie se mi velice líbilo :) I když víte jak kniha skončí, stejně vás neskutečně baví:)

mazlak
12.06.2016 5 z 5

Konečně další úžasná kniha. Tak kniha mne tak zaujala, že jsem ji nedokázal odložit ani v práci. Už nyní začínám číst další volné pokračování.

novakovaterka22
09.06.2016 5 z 5

Kniha byla super, ale první díl se mi líbil nejvíc.

Pedruska01
11.04.2016 5 z 5

Tak ano, určitá podobnost s prvním dílem tam je - minimálně ta základní myšlenka. Každopádně mě se to líbilo, hrozně odpočinková četba se šťastným koncem. Celkově, příběh je plný optimismu, že má člověk pocit, že je a bude vše v naprostém pořádku. Je to možná kapku nakažlivé. :D Kniha mě nijak neodradila od pokračování v této sérii, a tak se těším až budu knihu držet v ruce . :) Navíc, jak mi druhá kniha napověděla, kdo bude asi v té třetí, zajímá mě to ještě víc. (Prostě ta zatracená fialová čarodějná knížečka!)

Haldasha
02.04.2016 2 z 5

Přišlo mi to jako okopirovana první čas jen se změnili jména a místo... Chuť pustit se do dalšího dílu už opravdu nemám

jan-da
27.01.2016 5 z 5

Rozhodně to nemá na první díl, který jsem si zamilovala, ALE musím uznat, že knihu jsem opět měla přečtenou během dvou dnů. Líbí se mi styl, jakým spisovatelka píše, ale nelíbí se mi, že 2.,3., a 4.díl se bude zabývat členy italské rodiny :-/ ale rozhodně to kvůli tomu neopustím a vrhnu se na další díly a na další série autorky.

Aichah
03.01.2016 4 z 5

Od začátku je jasné jak to dopadne, ale to nevadí, prima oddychovka

Bella09
25.12.2015 4 z 5

Kniha se mi celkem líbila. Škoda, že hlavní téma knihy bylo stejné jako u předešlé knihy z této série. Často se dalo lehce odhadnou jaký děj bude následovat i jaká slova budou použita.

evelýny
23.11.2015 1 z 5

Manželská smlouva mě bavila - Manželská past HRŮZA! Vtipné scény na mě působily křečovitě až trapně, rozporuplná hlavní hrdinka mě štvala. Bojím se pomyslet, o čem bude Manželský omyl.
Světový bestseller - kdo vlastně tento punc uděluje? Z mého pohledu spíše světový omyl.

NikinkaFantasy
16.11.2015 3 z 5

Po dlouhý době jsem zase sáhla po Jennifer Probst. Tuhle sérii čtu na přeskáčku, v nepravidelných intervalech, v různých etapách mého života... a pak to dopadá, jak to dopadá. Hele, do knížky jsem se pouštěla s očekáváním, že budu mít tu čest zase s nějakou romantickou slátaninou, která má chytnout za srdce a nutit člověka slintat. Ale zas takovou nálož sladkých kravin jsem nečekala. Nevím, předešlé díly jsem nečetla před zas tak dlouhou dobou, abych teď protáčela nad každou stránkou oči v sloup. Ale jako - já se držela. Pak přišlo posledních pár desítek stran a já už otráveně funěla, četla některé přeslazené pasáže nahlas, aby se pobavily i sestry a nakonec jsem tu blbost zavřela a ještě se hezky zasmála. V případě, že vám přijde tenhle komentář až příliš sarkastický nebo možná to působí jako jen nějaké pubertální kecy, se omlouvám. Jsem hold jenom otrávený člověk.

1v8na
30.10.2015 4 z 5

Příběh se mi celkem líbil, nicméně mě zarazilo, že i u tohoto dílu je obdobný koncept jako u prvního dílu a to fingovaná svatba - což mě trošku mrzí . doufám, že ve třetím díle už fingovaná svatba nebude a ti dva se sblíží jiným způsobem. Nicméně jsem nedokázala pochopit myšlení Maggie, která se snažila za každou cenu fungovat jako samostatná jednotka. Na jednu stranu chtěla lásku, muže, který ji bude milovat, bude mít smysl pro rodinu, může mu věřit, svěřovat mu svá tajemství, muže, který bude mít sebedůvěru, otevřené srdce, bude za ni bojovat a milovat ji takovou, jaká je - to všechno chce, ale na druhé straně ona sama se bojí někomu důvěřovat.
Také mě fascinuje její bariéra, respektive blok, kdy se namlouvá, že hrabě Conte miluje její přítelkyni a manželku jejího bratra. Je zde neuvěřitelný vývoj hlavní postavy - to dává knize u mě velké plus. Už nyní se těším na třetí díl.

mysacka
22.10.2015 5 z 5

Příjde mi, že tento díl byl o něco zase lepší než ten první. Dějem se mi líbil víc i charakteristikou postav

Haňulec
03.10.2015 5 z 5

Příběh hraběte a obyčejné dívky mě naprosto uchvátil. Knihy byla hezky psaná a člověk nemá možnost se u ní nudit. Začetla jsem se do děje a na konci knihy litovala, že už je konec. Mohu tuto knihu jen doporučit :-)

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst