Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 41155

Manželství s miliardářem 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Marriage Bargain, 2012

Kniha Manželská smlouva

Markéta ♡

Hodně jsem přemýšlela jestli dám 5 nebo 4 hvězdičky.
Už na začátku knihy mi bylo jasné, jak to celé dopadne.
Klasický příběh, kdy prostě čekáte na ten váš vysněný konec. Příběh byl velmi čtivý, postavy sympatické, děj plynul rychle. Některé pasáže za mě mohly být více rozvinuté, ale chápu, že by potom kniha nemohla mít 200 stran.
Oddechové čtení, u kterého se doopravdy uvolníte a nepřemýšlíte nad ničím a po dočtení si přejete, aby se něco podobného stalo i vám.
Určitě si přečtu i další díly (až zase budu mít chuť na oddechovou a nenáročnou literaturu).

Shinju

Rozhodně zklamání. Dávám 1 hvězdičku za první kapitolu.

Nika151

Jsem trochu zklamaná. Četla jsme od stejné autorky sérii knih Stavitelé a čekala jsme podobnou úroveň. Bohužel tato knížka je o půlku tenčí a je znát, že by si hlavní hrdinové Nick a Alexa zasloužili hlubší popis jejich myšlenek, co je k čemu vede. Konec je romantický, ale zase moc rychlý. Každopádně mám rada tuto autorku, je to mile zamilované čtení, klasika muž, který se nechce zamilovat, ale podlehne a žena, která věří, ze ho změní..přečteno za den, klidně se k tomu vrátím na dovolené:)

johana3160

Hezke, ctive, oddechovka.

Maruš.D

Líbí se mi, že má kniha tak akorát stránek. Není to zdlouhavé, nudné čtení, ale pěkná oddechovka na jeden den. Nic náročného a přesto příjemného. Postavy jsou fajn, nikdo mě neiritoval, což je pro mě velké plus!
Knihu na tento způsob už jsem dříve četla a tato autorka není mezi mojí TOPkou, ale určitě to nebylo zlé. Rozesmála mě scéna s malou Taylor, která jako správná holčička umí manipulovat s dospělími, hlavně muži :D

Rychle přečtená červená knihovna :-)

Vendulik

Začátek dobrý, prostředek ještě lepší ale závěr teda nic moc. Za mě taková oddechová kniha. Neurazí

Jája92

Při čtení knih takového druhu, je víceméně jasné, jak nakonec dopadne, a právě ji můžu zařadit mezi ty odpočinkové, které se příjemně čtou.

Kam se poděla Elizabeth
Kam se poděla Elizabeth