Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/big_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 41235

Manželství s miliardářem 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain, 2012

Kniha Manželská smlouva

Maxeen

Kniha je bohužel předvídatelná od prvního flashbacku do dětství hlavních hrdinů. Od tohoto žánru člověk moc neočekává, ale chybí tomu větší propracovanost…

Nattali.ka

Kniha mě moc nenadchla, čekala jsem od ní víc, dle hodnocení zde. Prvoplánové, jasná zápletka hned od začátku.

dooky

Klasika v tomto žánru, nepřekvapí, neurazi. Chvilemi to byla nuda.

Audrina

Po čtení samých náročnějších knih jsem potřebovala sáhnout po nějaké oddechovce. Tento příběh svůj účel splnil na jedničku. Ano, je to šíleně jednoduché, zrychlené a romantické. Asi od toho ale nic jiného očekávat nelze. Pro odreagování nebo na dovolenou je to ideální čtení

katkaq

Trošku mi chyběla hloubka, nejen v popisu postav a jejich charakterů, ale také ve vztahu mezi postavami.

Miliamka

Tahle kniha je tak marná! Chápu, že je to starší knížka a proto jsem už nejspíš všechno četla líp a jinde, ale prostě mě mrzí, jak velký potenciál v tolika scénách byl a jak málo ho bylo využito.

veronika9761

Začátek velmi slibnej, ale konec rychle zklouzl do červené knihovny a patosu.

Adris
27.12.2020

Sexy, čtivé. Trochu jak 50 odstínů, s tou domluvou, ale jemnější a "normální" :D