Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155959/manzelska-smlouva.jpg 4957

Manželství s miliardářem (1.)

The Marriage Bargain (2012)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Manželská smlouva

misak94
včera

Určitě zase povedená kniha, jen mě trochu mrzí, že jsem tuto sérii objevila až jako druhou tudíž se vlastně vracím v čase. Určitě si to ale i tak užiji. Povedená kniha

TerezaMondeková

Knihu jsem si přečetla, protože jsem potřebovala odreagování...vypnout a moc nepřemýšlet. A kniha svůj účel splnila. Opravdu se mi líbila, ale taky svoje nedostatky měla. Hlavní hrdinové...líbili se mi, ale že bych si je zamilovala to ne. Hlavní hrdina mi občas přišel, jako arogantní kretén a ty nesnáším...a občas jako milující manžel, co nechce závazky, ale bude se svou ženou spát dokud může a po roce od ní odejde i když ji miluje...takhle na mě působil. A hlavní hrdinka na mě působila občas naivně. Kniha se mi líbila i myšlenka...ale byla docela předvídatelná. Sice mi to moc nevadilo, ale nebyla jsem pak moc překvapená...a to je škoda. Mohlo to být i lepší. Taky mi přijde, že tam žádné WAU nebylo. Jo...bylo tam něco jako zvrat, ale nic velkého. Myslím, že to na konci knihy hlavní hrdinka hlavnímu hrdinovi moc ulehčila. Mohl si za to všechno víc vytrpět. Kniha se dobře hodí jako oddychovka, ale nic velkého.

Lofda
30.12.2018

Poměrně vysoké hodnocení mě nalákalo k přečtení, ale já mám spíš rozporuplné pocity. Kniha se dobře čte, ale nic nového nepřinese. V podstatě jednoduchý příběh, žádné velké překvapení se nekonalo.. Pobavila mě malá Taylor, u toho jsem se opravdu zasmála :-) Ale na vyšší hodnocení to bohužel nestačí. Další díly si nechám nejspíš utéct.. Za mě spíš taková naivní červená knihovna, ale chcete-li si odpočinout u jednoduché romantiky, zklamaní nebudete ;-)

dom.ini
16.12.2018

Za me takova prumerna cervena knihovna. Knizka se cetla dobre, ale pribeh byl tuctovy a chybelo mu neco, co by ho ozvlastnilo, takze do dalsich dilu uz seasi nepustim.

nai.ivka
12.12.2018

První díl není špatný. Je tam pro mě pár rozčilujících věcí, které ale jsou pro tyhle knížky typické. Třeba to, že postavy se často nechovají logicky, plácají blbosti jak puberťáci. Co mě přišlo nechutné byl popis polibku. Autorka asi oblibuje líbačku s velbloudem :D I tak dávám 3 hvězdičky pro tenhle druh literatury a zkusím další díl.

happy19
28.09.2018

Krásné oddychové čtení,pro pěkné sny.;-)

helenkan
15.09.2018

Hezká pohádka pro dospělé. Taky můžem snít. :-)

AniDi
22.08.2018

Nevím jestli to bylo tím, že právě takovou lehčí knihu jsem potřebovala, ale byla jsem nadšená. Moc hezky se mi četla, děj byl fajn. Určitě si ji i pokračování přečtu znovu. Miluji knihy ve kterých cítím to \"jiskření\" :) Autorku si určitě budu hlídat.
Tentokrát mi vůbec nevadilo, že hlavní hrdinka a hrdina jsou opět \"božsky krásní\", líbil se mi ten nápad se smlouvou a pobavila mě situace se psy z útulku.
Mám z knihy opravdu dobrý pocit. Doporučuji ke čtení.

LenRan
06.08.2018

Moje první setkání s touto autorkou a nedopadlo to dobře. Nelíbí se mi její styl vyprávění a mám pocit, že knihu psal stroj. Zaznělo tam všechno co tam zaznít asi mělo, ale tak nějak bez spojení, pochopení, emocí....nebudu pokračovat v této sérii.

Dousabel
30.07.2018

Herdek, která by tohle nechtěla zažít :D Ze dne na den se nastěhovat ke krásnému sexy chlapovi a dokonale si ho podmanit :D Jj, pohádka, ale pěkná, ideální na dovolenou :)

mariva
17.05.2018

Příjemná odpočinková četba, obsahuje tu správnou dávku romantiky, humoru i sexu.

MinaHawke
07.04.2018

Na jedno přečtení to nebylo špatné, ale vím, že už se k ní nevrátím.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
02.03.2018

Oddychovka, lehké čtení.

adlak
31.01.2018

Hezký romantický příběh. Knížka na oddech. I když si příběh nedokážu představit v reálu - proto si takové knížky čtu. Dobře se to čte. Chlapi by si někdy z takových knížek měli brát příklad. Jak potěšit ženu :D

Majjina
14.01.2018

Krásná romantická odpočinková kniha...na nedělní odpoledne ideální..☺

jani.ruzicko
22.12.2017

Vtipné, svižné, dojemné. Bavila jsem se a stránky velmi rychle ubíhaly. =)

Amitiel76
03.12.2017

Krásná a velice čtivá romance ze současnosti.... Na rozdíl od jiných, tady to svatbou teprve všechno začíná :-)
Knížka se moc dobře čte. Opět je tu příběh vyprávěn z obou pohledů, ženského i mužského. A to se mi líbí.
Sexuální scény tu jsou popisovány velice vkusně, citlivě, žádná tvrďárna :-)
Doslova jsem si užívala to jiskření mezi hlavními aktéry.... to jak po sobě toužili a bály se přiznat navzájem své city.
Ano, moc se mi to líbilo. Ihned se vrhám na další díl :-)

propiska
25.09.2017

Takova pohadka pro ženy. Velmi předvidatelne, určitě jsem viděla film, co se knize velmi podoba, ještě tak si vzpomenout nazev....

Janinka32
02.09.2017

Kniha je zajimava takove lehke cteni.

Framboise
16.08.2017

Dobrá odpočinková kniha, dá se přečíst během odpoledne. Předvídatelné, ale milé.

ctenarkaEva
26.07.2017

Romantický příběh jako z filmu, naprosto předvídatelný příběh. Velmi nenáročné čtení na zkrácení volného odpoledne. Nevěděla jsem, že kniha má volné pokračování, to se mi dostalo do ruky jako první, tak jsem byla zvědavá i na předcházející díl. Oba příběhy mají velmi podobnou zápletku, další díly už číst nebudu.

Akjaj
01.07.2017

Přečetla jsem první i druhý díl. Druhý jsem četla jenom proto, jestli náhodou nebude alespoň o trochu lepší než první, ale nebyl...dál už nejdu. Pro mě knížky zklamáním... jednoduchý, naivní děj s velikým sexuálním podtextem. Je mi smutno z toho, že podobné knihy se stávají bestsellerem...

a.nnysek
15.06.2017

Super oddechovka, přečetla jsem za jeden večer :-) I jsem se místy pobavila :-)

kklepkaa
05.06.2017

Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.

Prateri
31.05.2017

Kniha se chlubí na přebalu značkou Světový bestseller. Pokud je takto označeno nějaké literární dílo, mám o něm úplně jiné představy. Manželská smlouva svým obsahem i slohem je kniha průměrná. Ale je to jen můj názor.

Adelin239
27.05.2017

Kniha mě zaujala jak obálkou, tak i obsahem. Sice v ní nejsou žádné velké zvraty, ale to mi na ní vůbec nevadilo, ba naopak. Celý děj je pojat v romantickém, vtipném a pohodovém stylu. Jako oddechovka na doma se tato kniha perfektně hodí :)

MíšaS.
15.05.2017

Kniha se mi líbila. Četla se hezky a rychle. Nečekejte žádný velký příběh, ale jako oddechovka je to dobré.

Ivetaa
08.05.2017

Kniha má vtip, dobře se čte. Těším se na další díly.

xSimaix
16.04.2017

Už podle názvu knihy je vidět, že se nebude jednat o převratnou novinku ve světě románů. Velice známé a využívané téma - dohodnuté manželství.
Ale, co se této knize nemůže upřít, jsou pěkně propracované postavy a vlastním zajímavým příběhem, který vás chvilkami vytrhne z reality toho, o čem kniha vážně je. Kniha je napsána zajímavě, nenáročně a hodí se na čtení po večerech. + je to kniha na velmi rychlé přečtení, takže spíše pro nenáročné. :)