Manželská smlouva

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155959/manzelska-smlouva.jpg 41002
Série:

Manželství s miliardářem (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The Marriage Bargain (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (207)

Kniha Manželská smlouva

Přidat komentář
Pejuška
05. června

Příjemně oddechová knížka, při které člověk vypne a nemusí na nic myslet a jen se nechat kolébat na romantické vlně.

Abnička
26. dubna

Knihu jsem četla jen z jednoho jediného důvodu. Protože jsem potŕebovala klid, zapomenout se, vypnout a nic neřešit. To kniha svůj účrt splnila ale že bych z ní byla moc odvařená to se říct nedá. Hlavní postavy jaou skvělé i příběh je zajímavý, ikdyž je skoro jako každý druhý. Co mě ovˇsem štvalo byl styl psaní, autorka něco naznačila, co si myslela první postava a v zápětí ta samá myšlenka byla i u druhé postavy. Kdyby byly samostatné kapitoly z pohledu Ona a On bylo by to něco jiného, tohle mi totiž dost vadilo.
Ale jako oddechovka přečtené za 1 večer.

markulka
14. dubna

Už podle obsahu mi bylo jasné, že kniha bude jedno velké klišé :D Byla jsem na to připravená a nevadilo mi to... Oddechové čtení, u kterého jsem se místy od srdce zasmála. Určitě si přečtu i další díly.

Skalara
22. března

Příjemná a kniha přímo pro odpočinek. Je to čistě romantické, takže pro milovníky romantiky :)

LuciKo
12. března

Příjemná jednohubka :) Chemie mezi ústřední dvojicí byla super, příjemně se to četlo.

Panda-_-
09. března

Trošku (hodně) mi vadily skutečnosti, že to, co si myslel jeden, druhý v podstatě následně zopakoval (reakce muže a ženy bez rozdílu) a taky totálně viditelná dějová linie, kterou jsem uhádla i já.
Jedna hvězdička je za žlutého brouka a druhá za odvedení myšlenek.

misak94
17. února

Určitě zase povedená kniha, jen mě trochu mrzí, že jsem tuto sérii objevila až jako druhou tudíž se vlastně vracím v čase. Určitě si to ale i tak užiji. Povedená kniha

TerezaMondeková
13. ledna

Knihu jsem si přečetla, protože jsem potřebovala odreagování...vypnout a moc nepřemýšlet. A kniha svůj účel splnila. Opravdu se mi líbila, ale taky svoje nedostatky měla. Hlavní hrdinové...líbili se mi, ale že bych si je zamilovala to ne. Hlavní hrdina mi občas přišel, jako arogantní kretén a ty nesnáším...a občas jako milující manžel, co nechce závazky, ale bude se svou ženou spát dokud může a po roce od ní odejde i když ji miluje...takhle na mě působil. A hlavní hrdinka na mě působila občas naivně. Kniha se mi líbila i myšlenka...ale byla docela předvídatelná. Sice mi to moc nevadilo, ale nebyla jsem pak moc překvapená...a to je škoda. Mohlo to být i lepší. Taky mi přijde, že tam žádné WAU nebylo. Jo...bylo tam něco jako zvrat, ale nic velkého. Myslím, že to na konci knihy hlavní hrdinka hlavnímu hrdinovi moc ulehčila. Mohl si za to všechno víc vytrpět. Kniha se dobře hodí jako oddychovka, ale nic velkého.