Manželská smlouva

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/big_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 41337
Série:

Manželství s miliardářem 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Marriage Bargain, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (252)

Kniha Manželská smlouva

romca4180
19. února

Jako první je potřeba říct, že se jedná o oddechovku..
Jinak, příběh by se dal určitě víc rozepsat, takže by se dal tak o 30% vylepšit a nebylo by to takové šup šup..

Annabelka
13.12.2022

Měla jsem chuť na nějaké romantické čtení a tato kniha je taková typická červená knihovna. Je velmi předvídatelná, ale to mi nějak nevadilo a účel knihy to splnilo. Přečetla jsem za pár hodin. Co mi akorát vadilo, že jsem měla dost často pocit, zda jsem sáhla po knize pro dospělé ženy a né pro náctileté. Musela jsem se i utvrdit, že hlavním postavám je kolem 30 let. Vadila mi například několikrát scéna, kdy došlo malém k sexu, ale pak se stále utvrzovali o smlouvě. To mi přišlo jak z románu pro náctileté a ne dospělé ženy. Každopádně účel pro mě knížka splnila


MAU256
13.11.2022

Alexa potřebovala peníze, aby zachránila dům rodičů. Nick potřeboval manželku, aby získal z dědictví rodinou společnost. Znají se již od dětství, neboť je to bratr její nejlepší kamarádky Maggi a taky kluk, který jí v době dospívání zlomil srdce, ale tentokrát to bude jinak. Hezká oddechová romantika.

Dela90
24.05.2022

(+ SPOILER) Nick je bratr Alexiny nejlepší kamarádky Maggie. Už jako děti spolu trávili dost času, zažila s ním první polibek a on se ji jen vysmál do obličeje. Zlomil jí srdce. O 13 let později, Nickovi dědeček odkázal jejich rodinou společnost, ale jen za předpokladu, že se ožení a bude ženatý celý 1 rok. Nick začne vehementně shánět manželku, ale žádná mu není dost dobrá. Nakonec mu Maggie podstrčí Alex, která nutně potřebuje peníze, aby zachránila rodinný dům. Vezmou se a začnou spolu žít. Nastolí si pravidla, jde o jen obchod, nejde o city, ani o nic jiného. Jenže postupně se u nich začne probouzet chemie, která je nutí toho druhého chtít. A co víc, možná nakonec i milovat. Jak tohle asi dopadne?

Pokud berete tuhle knížku do rukou, už podle názvu Vám musí být jasné, co od knížky očekávat. Domluvené manželství. Mezi hlavními postavami to neskutečně jiskřilo. Ačkoliv byl Nick ze začátku trošku nafoukaný, zamilovala jsem si ho. Tou jeho snahou, vyburcovat svou manželku k hádce, aby dosáhl, čeho chtěl. Bylo boží. Alexa mi přišla strašně tvrdohlavá, ale taky silná žena, která se nenechá zlákat penězi, ale chce si cestičku vyšlapat hezky sama. Bylo hezké sledovat, jak mění svého manžela opět v citlivou osobu. Přiznám se, že ke konci mi šly slzy do očí. Bylo to nenáročné čtení, byť s ohraným příběhem, ale já si ho fakt moc užila. Pokud milujete tohle téma, tak tady jste na správné místě.

“A opět ho dokázala rozesmát. Jeho bývalé přítelkyně byly sice krásné, ale svou vybroušenou duchaplností pouze čeřily vlnky na hladině. Alexandria se dokázala ponořit do hloubky a přimět ho k upřímnému smíchu, jako když byl mladý.”

Market = )
12.04.2022

Jako oddechovka bezva, doporučuju. Oceňuju, že se v "závěrečném zvratu" moc nepatlali (nebyl na třetinu knihy), na druhou stranu na mě konec přeci jen byl trochu přehnaně melodramatický (nevěřím, že to píšu :-D). Ale fajn, vážně.

lucie.dc
12.11.2021

Na oddechove cteni hezky pribeh. Ac zacatek me nenadchl a chtela jsem to odlozit nedoctene. Nenarocne cteni, zadna velka zaplatka, ale ucel plni pro odpocinkovou lehkou cetbu. Nekdy jsem se i pobavila.

Maxeen
26.08.2021

Kniha je bohužel předvídatelná od prvního flashbacku do dětství hlavních hrdinů. Od tohoto žánru člověk moc neočekává, ale chybí tomu větší propracovanost…

Nattali.ka
29.05.2021

Kniha mě moc nenadchla, čekala jsem od ní víc, dle hodnocení zde. Prvoplánové, jasná zápletka hned od začátku.

1 ...