Manželská smlouva

od:

Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat... celý text

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155959/manzelska-smlouva.jpg 4.1811
Série:

Manželství s miliardářem (1.)

Originální název:

The Marriage Bargain (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (182)

Přidat komentář
Framboise
16. srpna

Dobrá odpočinková kniha, dá se přečíst během odpoledne. Předvídatelné, ale milé.

ctenarkaEva
26. července

Romantický příběh jako z filmu, naprosto předvídatelný příběh. Velmi nenáročné čtení na zkrácení volného odpoledne. Nevěděla jsem, že kniha má volné pokračování, to se mi dostalo do ruky jako první, tak jsem byla zvědavá i na předcházející díl. Oba příběhy mají velmi podobnou zápletku, další díly už číst nebudu.

Akjaj
01. července

Přečetla jsem první i druhý díl. Druhý jsem četla jenom proto, jestli náhodou nebude alespoň o trochu lepší než první, ale nebyl...dál už nejdu. Pro mě knížky zklamáním... jednoduchý, naivní děj s velikým sexuálním podtextem. Je mi smutno z toho, že podobné knihy se stávají bestsellerem...

a.nnysek
15. června

Super oddechovka, přečetla jsem za jeden večer :-) I jsem se místy pobavila :-)

kklepkaa
05. června

Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.

Prateri
31. května

Kniha se chlubí na přebalu značkou Světový bestseller. Pokud je takto označeno nějaké literární dílo, mám o něm úplně jiné představy. Manželská smlouva svým obsahem i slohem je kniha průměrná. Ale je to jen můj názor.

Adelin239
27. května

Kniha mě zaujala jak obálkou, tak i obsahem. Sice v ní nejsou žádné velké zvraty, ale to mi na ní vůbec nevadilo, ba naopak. Celý děj je pojat v romantickém, vtipném a pohodovém stylu. Jako oddechovka na doma se tato kniha perfektně hodí :)

MíšaS.
15. května

Kniha se mi líbila. Četla se hezky a rychle. Nečekejte žádný velký příběh, ale jako oddechovka je to dobré.

Ivetaa
08. května

Kniha má vtip, dobře se čte. Těším se na další díly.

xSimaix
16. dubna

Už podle názvu knihy je vidět, že se nebude jednat o převratnou novinku ve světě románů. Velice známé a využívané téma - dohodnuté manželství.
Ale, co se této knize nemůže upřít, jsou pěkně propracované postavy a vlastním zajímavým příběhem, který vás chvilkami vytrhne z reality toho, o čem kniha vážně je. Kniha je napsána zajímavě, nenáročně a hodí se na čtení po večerech. + je to kniha na velmi rychlé přečtení, takže spíše pro nenáročné. :)

EvikU.
07. dubna

Sympatické čtení na dlouhé večery. Mám jednou za čas takovouhle knihu ráda.

havrmoni
28. března

To byla pěkná oddechovka se symatickými postavami. Nic náročného jen relax od všedních dnů. Čtivé a vtipné,ke konci jsem se smála i nahlas.

Denčaa
11. února

Taková už "klasika", od které neočekáváte nic extra, děj je předvídatelný, ale hezky se u toho odpočívá. Hlavní hrdinou taky spadají do dnešních parametrů. Celkově takový průměr.

elisa194
05. ledna

nenadchne, neurazí. Jelikož člověk předpokládá jak to dopadne, tak mi chybělo to napětí, které mám ráda.

xindl007
23.11.2016

Mám tenhle styl psaní ráda. Když se začtete, musíte to prostě dočíst a nejlépe na jeden zátah. Už se těším na pokračování.

Radka89
18.10.2016

Nenáročné oddechové čtení :-) myslím, že z knihy by mohli čerpat američtní tvůrci a natočit romantický film i když téma je už asi dost okoukané - dva lidi co se nesnáší a poté se do sebe zamilují..aaach :-) :-)

Mellisek
21.09.2016

Tahle kniha nebyla vůbec špatná, jen byla hodně předvídatelná. Četla jsem v pdf. verzi takže jsem četla četla až jsem zjistila že jsem dočetla. Několikrát v knize bylo upozorněno na onu zápletku takže všem bylo jasné jako to asi i skončí. Zajímá mě to dál kvůli hraběmu atd. Ale hezky se to četlo, jednoduše napsané žadné protahované děje :-)

Paluska
10.09.2016

Pohádka pro dospělé? ano:-D Co víc si přát od takových "románů pro ženy"?
Četla jsem jedním dechem a bavilo mě to:-)

petra4080
29.07.2016

Jednohubka na jedno odpoledne, čte se dobře, ale žádná bomba to teda není. Předvídatelné, bez jiskry a bez nápadu.

Jaruce
29.07.2016

Ano určitě bych tuto knihu neoznačovala za Bestseller, ale četlo se mi to hezky a lehce, dokonce mě i chvilkami rozesmál.

kik68
12.07.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších sérii. Při tomhle dílu jsem myslela, že už nic lepšího z téhle série nebude, ale mýlila jsem se :-).

katerina2660
22.06.2016

I přesto, že hned na začátku tušíte, jak to celé skončí, tak kniha ve velmi čtivá a příběh hezky napsaný.

helena19
11.06.2016

Po dlouhé době jsem přečetla knížku za jeden jediný den..S touto knížkou mi stránky ubíhali tak rychle, že jsem z čista jasna byla u epilogu... Téma této knížky je pro mě srdcovou záležitostí, protože miluji filmy se stejnou tématikou a zajímalo mě jak to bude vypadat, když si to jen přečtu a nebudu to sledovat v televizi s krásnými herci :D Musím uznat, že čtení je daleko lepší, protože má fantazie a to jak jsem si dokázala Nicka Ryana představit bylo úžasný a hlavně on podle autorčina popisu ve mně vyvolal pocit, že je nesmírně sexy a vypadá přesně jako vysněný kluk :D prostě po dlouhé době jedna z knížek, kterou si ráda přečtu znovu a která patří mezi mé nejoblíbenější! :) Jasně bylo to docela prozíravý čtení, ale co na tom? Není to o tom držet nás v napětí, ale vyvolat v nás představy právě onoho sexy muže :3 :3 :D a tak prostě DOPORUČUJI VŠEM!!!! :)

pichova.veru
23.04.2016

Četla jsem od autorky Hledání vytouženého dne a Hledání dokonalé lásky, autorka píše skvěle, oddychovka jak má být. Čtivá a lechtivé scény pěkně popsané :) a ano, od začátku je jasné jak to dopadne, takové malé klišé :)

Haldasha
02.04.2016

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

Luciga
16.02.2016

Kdo má rád romantické knihy, asi si přijde na své :). Poměrně čtivá kniha, vcelku neotřelý příběh. Nebylo zde nic, co by mi jakkoliv vadilo. Pro mne je to ten typ zcela oddychového čtení, ke kterému se dostanu jen občas (jj byla jsem nemocná a "těžkého" čtení už jsem měla dost :)).
Záměrně nehodnotím pomocí hvězd, protože pokud to srovnám s knihami, jež čtu s plným zaujetím, musela bych dát maximálně 2*. Což ale asi neodpovídá neb na svůj žánr je dle mého kniha docela povedená.

kklarysek
06.02.2016

Vzhledem k hodnocení, jsem asi čekala moc. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale místy jsem se u knihy i usmívala. Příjemná oddychovka.

Macinka-a
29.01.2016

Četla se hezky, tak jsem si půjčila i další dily a zklamání. Pořád to samé, jen jiná jména ....

Aichah
03.01.2016

Prima oddechovka s předvídatelným koncem už od začátku :)

evelýny
23.11.2015

Kniha se dobře četla, ale hlubokou myšlenku v ní nehledejte. Děj je naivní, přesto se nad ní bavíte. Skvěle jsem se nad ní odreagovala, pobavila a o tom to je. Do bestselleru to z mého pohledu má hóóóóódně daleko.