Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

misak94
17.02.2019 5 z 5

Určitě zase povedená kniha, jen mě trochu mrzí, že jsem tuto sérii objevila až jako druhou tudíž se vlastně vracím v čase. Určitě si to ale i tak užiji. Povedená kniha

TerezaMondeková
13.01.2019 3 z 5

Knihu jsem si přečetla, protože jsem potřebovala odreagování, vypnout a moc nepřemýšlet. A kniha svůj účel splnila. Kniha se mi líbila, ale nějaké svoje nedostatky taky měla. Občas byla dost předvídatelná. Nevadilo mi to tolik, ale nebyla jsem pak moc překvapená a to byla docela škoda. Taky mi přišlo, že tam žádný velký zvrat nebyl. Jo, bylo tam něco, ale nic velkého. Myslím, že to na konci hlavní hrdinka hlavnímu hrdinovi moc ulehčila. Ale jak říkám. Na vypnutí a odreagování se kniha hodila dokonale.
Hlavní hrdina mi občas přišel jako arogantní kretén a ty nesnáším. A občas jako milující manžel, který nechce závazky, ale bude se svou ženou spát dokud může a po roce od ní odejde, i když ji miluje... takhle na mě působil.

Lofda
30.12.2018 2 z 5

Poměrně vysoké hodnocení mě nalákalo k přečtení, ale já mám spíš rozporuplné pocity. Kniha se dobře čte, ale nic nového nepřinese. V podstatě jednoduchý příběh, žádné velké překvapení se nekonalo.. Pobavila mě malá Taylor, u toho jsem se opravdu zasmála :-) Ale na vyšší hodnocení to bohužel nestačí. Další díly si nechám nejspíš utéct.. Za mě spíš taková naivní červená knihovna, ale chcete-li si odpočinout u jednoduché romantiky, zklamaní nebudete ;-)

dom.ini
16.12.2018 3 z 5

Za me takova prumerna cervena knihovna. Knizka se cetla dobre, ale pribeh byl tuctovy a chybelo mu neco, co by ho ozvlastnilo, takze do dalsich dilu uz seasi nepustim.

nai.ivka
12.12.2018 3 z 5

První díl není špatný. Je tam pro mě pár rozčilujících věcí, které ale jsou pro tyhle knížky typické. Třeba to, že postavy se často nechovají logicky, plácají blbosti jak puberťáci. Co mě přišlo nechutné byl popis polibku. Autorka asi oblibuje líbačku s velbloudem :D I tak dávám 3 hvězdičky pro tenhle druh literatury a zkusím další díl.

happy19
28.09.2018 5 z 5

Krásné oddychové čtení,pro pěkné sny.;-)

helenkan
15.09.2018 5 z 5

Hezká pohádka pro dospělé. Taky můžem snít. :-)

AniDi
22.08.2018 5 z 5

Nevím jestli to bylo tím, že právě takovou lehčí knihu jsem potřebovala, ale byla jsem nadšená. Moc hezky se mi četla, děj byl fajn. Určitě si ji i pokračování přečtu znovu. Miluji knihy ve kterých cítím to \"jiskření\" :) Autorku si určitě budu hlídat.
Tentokrát mi vůbec nevadilo, že hlavní hrdinka a hrdina jsou opět \"božsky krásní\", líbil se mi ten nápad se smlouvou a pobavila mě situace se psy z útulku.
Mám z knihy opravdu dobrý pocit. Doporučuji ke čtení.

LenRan
06.08.2018 2 z 5

Moje první setkání s touto autorkou a nedopadlo to dobře. Nelíbí se mi její styl vyprávění a mám pocit, že knihu psal stroj. Zaznělo tam všechno co tam zaznít asi mělo, ale tak nějak bez spojení, pochopení, emocí....nebudu pokračovat v této sérii.

Dousabel
30.07.2018 4 z 5

Herdek, která by tohle nechtěla zažít :D Ze dne na den se nastěhovat ke krásnému sexy chlapovi a dokonale si ho podmanit :D Jj, pohádka, ale pěkná, ideální na dovolenou :)

mariva
17.05.2018 5 z 5

Příjemná odpočinková četba, obsahuje tu správnou dávku romantiky, humoru i sexu.

MinaHawke
07.04.2018 3 z 5

Na jedno přečtení to nebylo špatné, ale vím, že už se k ní nevrátím.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

Oddychovka, lehké čtení.

adlak
31.01.2018 4 z 5

Hezký romantický příběh. Knížka na oddech. I když si příběh nedokážu představit v reálu - proto si takové knížky čtu. Dobře se to čte. Chlapi by si někdy z takových knížek měli brát příklad. Jak potěšit ženu :D

Majjina
14.01.2018 3 z 5

Krásná romantická odpočinková kniha...na nedělní odpoledne ideální..☺

jani.ruzicko
22.12.2017 4 z 5

Vtipné, svižné, dojemné. Bavila jsem se a stránky velmi rychle ubíhaly. =)

Amitiel76
03.12.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá romance ze současnosti.... Na rozdíl od jiných, tady to svatbou teprve všechno začíná :-)
Knížka se moc dobře čte. Opět je tu příběh vyprávěn z obou pohledů, ženského i mužského. A to se mi líbí.
Sexuální scény tu jsou popisovány velice vkusně, citlivě, žádná tvrďárna :-)
Doslova jsem si užívala to jiskření mezi hlavními aktéry.... to jak po sobě toužili a bály se přiznat navzájem své city.
Ano, moc se mi to líbilo. Ihned se vrhám na další díl :-)

propiska
25.09.2017 5 z 5

Takova pohadka pro ženy. Velmi předvidatelne, určitě jsem viděla film, co se knize velmi podoba, ještě tak si vzpomenout nazev....

Janinka32
02.09.2017 5 z 5

Kniha je zajimava takove lehke cteni.

sex pro ženy

Jennifer Probst