Skúška z lásky

Skúška z lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346959/bmid_skuska-z-lasky-S5N-346959.jpg 4 90 12

Hledání série

Séria Hľadanie - diel 4.5. Connor Dunkle má odjakživa jasno v tom, čo mu žena môže dať – má byť pekná, prítulná a poruke. Ak tieto tri P nemá, potom on nemá záujem. Vďaka svojej mužnosti a neodolateľnému šarmu zakaždým dostane, čo chce aj koho chce. Až kým nestretne ženu, ktorá mu urobí zo života peklo... a jeho to nadchne. Ella Blaková sa stará o syna a zároveň pracuje ako profesorka anglickej literatúry na univerzite, kam sa dostala vďaka húževnatej práci a usilovnosti. Výchova desaťročného syna na ňu kladie nemalé nároky, rovnako ako jej študenti – predovšetkým Connor Dunkle, ktorý si myslí, že u nej dostane skúšku za sladký úsmev. Jeho postoje k ženám ju pobúria, nakoniec sa nad ním predsa zľutuje a súhlasí, že mu dá ešte jednu šancu, ak vypracuje špeciálne zadanie. Keď medzi nimi nečakane preskočí iskra, ani jeden nie je pripravený priznať si, čo skutočne cíti. Dovolia láske naučiť ich to, čo obaja potrebujú vedieť zo všetkého najviac?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Searching for Mine , 2016

be_pa
25.02.2024 3 z 5

Příjemné čtení, to autorka umí. Ale Connor ať dělal, co dělal, Ella ho měla zaškatulkovaného. Neseděla mi. Tvrdila, že nesnáší kliše, ale její pohled na muže bylo jedno velké kliše.

Kristy.Seb
01.10.2023 4 z 5

Bohužel jsem četla ve slovenštině, ale bylo to příjemné vykreslení Conrra.

patricia8137
17.10.2020 5 z 5

Príjemné oddychové čítanie. Nečítala som ostatné knihy zo série, ale tento príbeh je veľmi pekne napísaný. Knihu hodnotím 5 ⭐.

Evka3814
22.03.2020 5 z 5

Sladká a romantická oddechovka.

munka
12.09.2019 5 z 5

Pekný príbeh na ukončenie série.

havrmoni
26.06.2019 5 z 5

Když jsem četla o Natovi, říkala jsem si, že bych něco o Connrovi. Zaujal mě. A tu ho máme a já musím dát za pět *. Úžasný chlap. Musíme koukat pod slupku i když ten obal je první co uvidíme. Bohužel realita je někdy taková, že ošklivý obal skrývá ošklivé jádro a hezký leckdy taky.

LuciKo
22.04.2019 3 z 5

Moc se to ani nedá započítat do série Hledání, sice se setkáme s Kennedy a zmíněny jsou i další postavy, přesto se jedná spíše o samostatný přibeh. Jako zakončení, proč ne. :)

jitka7
09.04.2019 5 z 5

Nejhezčí kniha série. Kdyby takto byly napsané ostatní knihy této série, bylo by to lepší. Mě se tato kniha líbila nejvíc. Svým způsobem se i člověk zamyslí nad tím, jaký typ představuje Ella. Zasmála jsem se, rozněžněla, zasnila. Krásný příběh.

lucka8081
06.05.2018

Přečteno v angličtině, pro mě srozumitelnější než slovenština :D Příběh hezký, ale asi díky tomu, že je to jen novela, tak to nebylo takové jako předchozí díly, ale jako oddechovka dobré :) A nyní hurá na Searching for disaster!

lenka9778
20.10.2017 5 z 5

Moc pěkný závěr celé série. Přečetla jsem na jedno nadechnutí, a to je co říct, jelikož se jedná u mě teprve o druhou slovensky psanou knihu, tak jsme už ani nepotřebovala česko-slovenský slovník, jako u první knihy.

andrea4315
15.10.2017 4 z 5

No jo no prostě novela. Aby to bylo stejně dobré jako předchozí díly Hledání muselo by mít víc stran. Né že by bylo špatné, naopak se mi to líbilo, proto ta 4, ale kdo četl předchozí díly, tak mu také musely chybět scény ze seznamky a schůzek s jinými kandidáty, které byly vždy vtipným oživením.

Damienronnie
13.08.2017 4 z 5

Taká oddychová kniha prečítaná za jeden večer .