Hledání dokonalé lásky

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241816/hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4.1291

Hledání (2.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Searching for Perfect (2014)

Kniha Hledání dokonalé lásky

helenkan

Romantika přesně k odpočinku. I když chvílema až neuvěřitelná. :) Rozhodně to ale nevadí.

LuciKo

V prvním díle mi mnohem více sedli oba hlavní hrdinové, chemie mezi nimi i příběh celkové. Nějak jsem Natovi nemohla jeho schopnosti a dovednosti uvěřit.

LivN
03.09.2018odpad!

Škoda, že neexistuje rubrika "nedočtené knihy", protože tuhle kniku bych tam zařadila. Skončila jsem v půlce a knihu nedočetla. Byla to nuda a hlavní hrdina Nate mě vůbec nezaujal. Byl nudný a čekala jsem, že to bude pěkný vypracovaný borec jako byl v prvním díle Slade, ale ne Nate byl neslaný nemastný proto jsem tu knížku nedočetla. Tak jsem se těšila o proti prvnímu dílu to byl propadák. Teď začínám čít třetí díl, protože něco už bylo načato v prvním díle a docela mě to zaujalo tak jsem zvědavá jaké to bude a až to dočtu hned napíšu recenzi už se na to těším.

Tanya007
28.07.2018

Vtipné, hned mě knížka vtáhla, dobře se četla. Doporučuji jako oddechovku.

mariva
04.06.2018

Oddechová nenáročná četba, jen mi už chvílemi přišla zbytečně dlouhá. Možná trochu lepší než předcházející díl, o něco víc humoru, o něco méně sexu - jen mi připadá, že autorka už to s těmi super přeborníky v sexu přehání. Že by mírně potrhlý vědec byl takovým přeborníkem díky četbě ženských časopisů???

xindl007
25.05.2018

Na jeden zátah. Přijde mi, že to v poslední době ani jinak neumím. Mimo jiné oceňuji spoustu vtipných dialogů.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
06.03.2018

Čtivý příběh, na dlouhé večery ideální zpestření.