Hledání dokonalé lásky

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4.1367

Hledání 2.

Vydáno, Ikar (ČR)

Searching for Perfect, 2014

Kniha Hledání dokonalé lásky

Nika151

Zanedbaný ulítlý “vědátor” Ned si chce najít ženu a jeho seznamovací koučka Kennedy to vidí jako velkou výzvu ve svém trochu prázdném a zakomplexovanem životě. První dil se mi líbil trochu víc, nicméně pořad se zde prolínají motivy z minulé série, to mě baví. Třeba zázračné kouzlo lásky. Líbí se mi motiv seznamovací agentury, přátelství mezi majitelkami a líčení maloměsta Verily. Doporučuji!

Siegrid

Nate mi přišel "příjemně neskutečný", bylo to pro mě takové nostalgické, na melancholickou a podceňovací náladu se kniha hodila jak vyšitá.

Myška43

Nate mě moc bavil. Já bych ho brala i bez proměny. Chápu zdrženlivost Kennedy a jsem ráda, že to všechno dobře dopadlo.

Maruš.D

No tak to bylo docela zklamání. Ken mi byla nesympatická, chovala se hrozně a ani jsem s ní nemohla moc sympatizovat kvůli jejím démonům, ikdyž těm rozumím více než dobře. Nate byl k zulíbání. Takové ošklivé káčátko, které se proměnilo v labuť. Zápletka stejná jako u předchozího dílu, takže nic moc výjimečného. Já se docela nudila.

petulkapeta

Nate byl skvělý,inteligentni a jeho proměna..stalo to za to jejich sbliženi nenechalo na sebe dlouho čekat,jen škoda že jsi oba myslely že nejsou pro toho druheho dost dobři...

LennaK

Kniha mě již od začátku nezaujala.

Je úžasný jak každá z těch majitelek si najde chlapa a s komplikuje si to stejně jako když se to děje v realitě

janina66

Vtipná jednoduchá romantika. Vhodná k relaxaci v této náročné době. Moc hezky se četla.

Kavárna na pláži
Kavárna na pláži