Hledání dokonalé lásky

Hledání dokonalé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/bmid_hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4 447 76

Hledání série

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Perfect , 2014

Kristy.Seb
Kristy.Seb
26.09.2023 4 z 5

Každý chyba nám přináší poučení.

Jizvy a šrámy jsou znamením vyhraných bitev. Dokonce i rány, jež nejsou vidět na kůži.

Toho, co získáme příliš snadno, si také velmi málo ceníme, je to pouze námaha, co dává věcem jejich hodnotu.

V životě nemáme žádné záruky, ale když to nezkusíme, zůstaneme prázdní.

Bavil mě Nate, pustil se do toho po hlavě a vše si velmi pečlivě nastudoval.

Aktenanka
Aktenanka
09.01.2023 3 z 5

První díl. Ok. Ale druhý je naprosto o tom stejném, jen s jinými postavami. Další díly proto už číst nebudu.

Jája92
Jája92
29.12.2021 4 z 5

Ráda jsem se odpoutala čtením této knihy od světa, který číhá za okny. Stejně jako v předchozím díle tu nechyběla romantika i vtipné dialogy a přiměřeně erotiky.

Michelleee
Michelleee
13.10.2021 5 z 5

Opět skvělý díl.

veronika4937
veronika4937
13.07.2021 5 z 5

Opět příjemná, vtipná oddechovka s nenáročným dějem. Příběh má tu správnou jiskru a nutí vás číst dál a dál. Skvělá knížka na dovolenou nebo příjemný relax, když děti konečně usnou :-).

Zuzulinka
Zuzulinka
25.03.2021 5 z 5

Kniha je obsahově stejná jako předchozí díly. Je čtivá a zamilovaná. Drsné zážitky a osobní zkušenosti hlavní hrdinky ..
Líbila se mi!

Adris
Adris
27.12.2020 3 z 5

Moc pěkný román, hezky se četl a minulost hl. hrdinky byla drsná.

happy19
happy19
06.12.2020 5 z 5

Perfektní!Četla se sama,moc mě bavil vtip obou hlavních hrdinů♡

„Milovat není jen mít rád, milovat je věřit, odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce.“

Vendulik
Vendulik
08.11.2020 2 z 5

Autorčiny knihy jsou všechny na jedno brdo. Příběh byl takový neslaný a nemastný. Už jsem četla lepší knihy.

Nika151
Nika151
18.10.2020 5 z 5

Zanedbaný ulítlý “vědátor” Ned si chce najít ženu a jeho seznamovací koučka Kennedy to vidí jako velkou výzvu ve svém trochu prázdném a zakomplexovanem životě. První dil se mi líbil trochu víc, nicméně pořad se zde prolínají motivy z minulé série, to mě baví. Třeba zázračné kouzlo lásky. Líbí se mi motiv seznamovací agentury, přátelství mezi majitelkami a líčení maloměsta Verily. Doporučuji!

Siegrid
Siegrid
02.10.2020 5 z 5

Nate mi přišel "příjemně neskutečný", bylo to pro mě takové nostalgické, na melancholickou a podceňovací náladu se kniha hodila jak vyšitá.

Myška43
Myška43
14.09.2020 5 z 5

Nate mě moc bavil. Já bych ho brala i bez proměny. Chápu zdrženlivost Kennedy a jsem ráda, že to všechno dobře dopadlo.

Maruš.D
Maruš.D
03.09.2020 3 z 5

No tak to bylo docela zklamání. Ken mi byla nesympatická, chovala se hrozně a ani jsem s ní nemohla moc sympatizovat kvůli jejím démonům, ikdyž těm rozumím více než dobře. Nate byl k zulíbání. Takové ošklivé káčátko, které se proměnilo v labuť. Zápletka stejná jako u předchozího dílu, takže nic moc výjimečného. Já se docela nudila.

petulkapeta
petulkapeta
20.07.2020 5 z 5

Nate byl skvělý,inteligentni a jeho proměna..stalo to za to jejich sbliženi nenechalo na sebe dlouho čekat,jen škoda že jsi oba myslely že nejsou pro toho druheho dost dobři...

LennaK
LennaK
19.05.2020 1 z 5

Kniha mě již od začátku nezaujala.

0249
0249
23.04.2020 5 z 5

Je úžasný jak každá z těch majitelek si najde chlapa a s komplikuje si to stejně jako když se to děje v realitě

janina66
janina66
16.04.2020 3 z 5

Vtipná jednoduchá romantika. Vhodná k relaxaci v této náročné době. Moc hezky se četla.

Mondaika

Pro mně nic moc.

Janicga88
Janicga88
31.10.2019 5 z 5

Vtipná knížka od začátku do konce.. Doporučují..