Hledání dokonalé lásky

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/big_hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4.1398

Hledání 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Perfect, 2014

Kniha Hledání dokonalé lásky

Michelleee

Opět skvělý díl.

veronika4937

Opět příjemná, vtipná oddechovka s nenáročným dějem. Příběh má tu správnou jiskru a nutí vás číst dál a dál. Skvělá knížka na dovolenou nebo příjemný relax, když děti konečně usnou :-).

Zuzulinka

Kniha je obsahově stejná jako předchozí díly. Je čtivá a zamilovaná. Drsné zážitky a osobní zkušenosti hlavní hrdinky ..
Líbila se mi!

Adris
27.12.2020

Moc pěkný román, hezky se četl a minulost hl. hrdinky byla drsná.

happy19
06.12.2020

Perfektní!Četla se sama,moc mě bavil vtip obou hlavních hrdinů♡

„Milovat není jen mít rád, milovat je věřit, odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce.“

Vendulik
08.11.2020

Autorčiny knihy jsou všechny na jedno brdo. Příběh byl takový neslaný a nemastný. Už jsem četla lepší knihy.

Nika151
18.10.2020

Zanedbaný ulítlý “vědátor” Ned si chce najít ženu a jeho seznamovací koučka Kennedy to vidí jako velkou výzvu ve svém trochu prázdném a zakomplexovanem životě. První dil se mi líbil trochu víc, nicméně pořad se zde prolínají motivy z minulé série, to mě baví. Třeba zázračné kouzlo lásky. Líbí se mi motiv seznamovací agentury, přátelství mezi majitelkami a líčení maloměsta Verily. Doporučuji!

Siegrid
02.10.2020

Nate mi přišel "příjemně neskutečný", bylo to pro mě takové nostalgické, na melancholickou a podceňovací náladu se kniha hodila jak vyšitá.