Manželská zkouška

Manželská zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205966/mid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelska--Z5G-205966.png 4 668 108

Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce? Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na „všechno možné“, jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Marriage Merger , 2013

xindl007
27.11.2016 3 z 5

Vnímám to stejně, jako čtenářka pode mnou. Padesát odstínů šedi, pouze v trošičku lehčí úpravě. Osudy podobné, vše podobné. Těžké dospívání, fyzické násilí atd... Ale sérii jsem chtěla dočíst. Z této je největší zklamání, proto nejmíň bodů

Muhibbis
26.09.2016

To si zo mňa robíte srandu?! Veď Sawyer je vlastne Christian Grey! Tento fakt ma tak rozhodil, že som sa rozhodla to nedočítať. Beztak som si to otvorila len kvôli prasačinám. Napokon, či už som sa na nich dívala ako feministka, alebo len bežná čitateľka, ktorá by si priala romancu s protagonistami, ktorých nechce permanentne nakopať do sexi prdelí, chcelo sa mi plakať. A najviac sa mi "páčila" tá teória, že Julietta nemohla dosiahnuť orgazmus preto, že muži, ktorých stretávala, neboli "poriadni chlapi" (čítaj agresívni chrapúni ako Sawyer). Áno, uznávam, jeho osobnosť mala isté aspekty, vďaka ktorým som mu nepriala taký krutý osud ako Christianovi, ale tie podľa mňa stačili len na očistec miesto večného zatratenia. A budem spravodlivá aj v tom, že to radšej neohodnotím. Lebo som to nedočítala a tak.

Mellisek
22.09.2016 4 z 5

Tak napíšuu co k předešlému dílu. Díly jsou pěkné čtou se hezky příběh pro romantičky jak dělaný. ALE je to pořád do kolečka. K celé téhle sérii nemohu nějak překousnout mysterióznost záhadné knihy - a paní Conteovou :-D (maminku), co už :-)

dasa4663
18.09.2016 5 z 5

Všechny 4.díly byly super :) ale poslední dva mě víc oslovily :) Oddechové čtení, můžu jen doporučit :))

Paluska
11.09.2016 4 z 5

Tuto sérii jsem celou přečetla jedním dechem. Všechno dobře dopadlo a celá rodina Conteových žije šťastně až do smrti.:-) Na této sérii se mi líbilo, že má i kromě erotických scén i příběh trochu na úrovni. Rozhodně bych ji doporučila víc než např. sérii Božského:-)

petra4080
08.09.2016 3 z 5

Asi nejlepší díl série i když se stále dokola opakuje to co již známe z těch předchozích. Na druhou stranu příběh je čtiví a zabaví. Je příjemné potkávat postavy které již známe z dřívějších dílů.

Jaruce
05.08.2016 5 z 5

Tento díl se mi že všech líbil asi nejvíc, je to sice trochu jako v telenovelách ale čte se to dobře.

pichova.veru
05.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc se mi celá série líbila a tahle kniha to završila. Příběh tedy předvídatelný ale stejně čtenáře baví.

Pedruska01
20.07.2016 5 z 5

Četlo se to samo. Jen horko těžko jsem knihu odkládala. Hrozně milá, romantická a oddechová záležitost. Kdybych měla být hodně kritická, řeknu, že celá série byla na jedno brdo, ale nebyla by to až taková pravda. V každé knize bylo něco jedinečného. Přiznám se, že jsem nad hodnocením váhala, protože mi popis do temné minulosti Sawyera Wellse připomínal Christiana Greye z Padesáti odstínů, ale byla bych hloupá a neobjektivní, kdybych tomu dávala nějakou váhu. Navíc zrovna není to tak dlouho, co jsem Odstíny dočetla, takže mě to hodně ovlivňovalo.
Postavy mi sedly do jedné. A když se pak v závěru všichni vyrojili u paní Conteové, přiznám se, měla jsem v tom zmatek, hlavně pak v těch potomcích. :D
Celkově se sérií jsem nadmíru spokojená, hrozně se mi líbila, takže neváhám dát vysoké hodnocení a další doporučení. :)

mazlak
14.07.2016 5 z 5

Série byla opravdu úžasná. Ale už jsem byl malinko unavený a příběh ač poutavý se mi jevil jako opakování. Nakonec jsem byl rád, že tato rodina již provdala a oženila všechny své nezadané členy a tak příběh rodiny končí. Všeho moc škodí a i přesto, že romantiky je na světě velmi málo, já romantiku na čas odkládám. Knihu jako takovou samozřejně doporučuji. Velmi krásný děj obohacený jemnou erotikou a přechod k romantické lásce.

helena19
12.07.2016 5 z 5

Sakra tak úžasnou sérii knížek jsem dlouho nečetla. Tento díl byl zase famózní a ta poslední kapitola byla tak báječná, že ji musím číst pořád dokola.

Spoiler: Scéna jak Sawyer běží na letiště a vyznává Julietě lásku je nepřekonatelná. Chtělo se mi brečet dojetím.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Tak tohle byla taky paráda i když jsem četla všechny 4 díly za sebou tak mi to překvapivě vůbec nevadilo. Prostě miluji tuhle sérii a teď když to tady píšu tak si říkám, že bych si to mohla klidně přečíst znovu. Jenže mám před sebou ještě hodně knih co jsem nečetla :-)

cukrovka
06.03.2016 4 z 5

Další povedený díl série, který se příjemně četl. Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala.

LilianaFalcon
25.02.2016 3 z 5

Chtěla jsem prvoplánovou romantiku, s dobrým koncem, bez rádoby hloubavých myšlenek. To jsem taky dostala, ale ani 4. díl téhle "smluvní" série mě nenadchl. Nevyhovuje mi styl psaní ani vyprávění. A všechny ty postavy a jejich problémy mi prostě připadají divné (tady i v těch předchozích dílech).
Ale Wolfe by mohl být zajimavý ;-)

PetraSedláková
11.02.2016 5 z 5

Příjemné oddechové čtení, z celé série se mi tahle zamlouvala asi nejvíc!!!

Bella09
02.01.2016 4 z 5

Kniha je čtivá, přečetla jsem ji za dva dny. Opakují se stejná slovní spojení jako v předešlých dílech a vlastně už víte co se stane(většinou). Ke konci dojde k překvapení, což knihu oživilo.

evelýny
23.11.2015 2 z 5

Překvapivě se mi tento díl četl lépe než druhý. Chybou na kráse pro mě bylo, že Sawyer Walles se v minulém životě jmenoval Christian Grey :-)

lea6493
16.11.2015 4 z 5

hezké zakončení série, četlo se dobře jako předchozí a celkově mě série moc bavila.

liletka_a
16.11.2015 4 z 5

Závěrečný díl série: Manželství s miliardářem měl určitě také své kouzlo. Sice je pravda, že zamilovaný pohádkově bohatý chlap už začíná být klišé, ale jelikož to má být jen nereálná fikce nevidím na tom nic špatného..;) Nevím, zda by se mi příběh o skladníkovi či popeláři četl lépe..:D Sawyer má problémy, se kterými se potýká už od dětství, zatímco Julietta má zase své. Seznámí se, zajiskří to a jejich boj přes překážky začíná.. Líbilo se mi zasazení ostatních párů z předešlých sérií a ani s koncem problém nemám, myslím že Happyend ať už je jakýkoliv se počítá..:))

dorkas
07.11.2015 3 z 5

Pôvodne som plánovala dať 4 hviezdy, ako skvelé ukončenie rodinnej ságy Conteových... ALE na môj vkus bol koniec knihy dosť "odfláknutý", vsetko sa zbehlo moc rýchlo, vsetko sa behom sekundy vyriešilo... Celú knihu sa točilo o slávnostnom otvorení megaúžasného hotela a nakoniec ani ťuk :/ Mne osobne to tam proste chýbalo a určite by som záver knihy ešte trochu "dopilovala"