Dokonalá vášeň

Dokonalá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184079/bmid_afera-blackstone-dokonala-vasen-Fjj-184079.jpg 3 231 51

Darius intuitivně vnímá Marianninu touhu po sebeodevzdání a rozhodne se, že on bude tím, kdo dívku zasvětí do tajů lásky, sexu, dominance a submisivity. Netuší však, že Mariannino chování je zapříčiněno tragickou událostí z její minulosti. Dokáže Marianne muži svého života prozradit děsivé tajemství? A pokud ano, vyrovná se s ním Darius?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

His Perfect Passion , 2011

Katka7922
04.03.2023 3 z 5

Z mé čtecí krize mě to nevytáhlo, ale příběh je to milý a nenáročný. Hodně předvídatelný a bez velké zápletky. Prostě jen spousta manželského sexu :-) :-)

Radka1727
14.01.2023 4 z 5

Nenáročná oddechovka na kterou nás autorka navnadila už v příběhu Ethana a Brynn. Možná by si zasloužila víc stran, každopádně bylo osvěžující, když Darius neřešil vše sexem jako Ethan a dominantní byl tak akorát. Možná by autorce víc sedly romance, než erotické příběhy .... Když ale v roce 1837 řekne anglická panna manželovi " chci ti kouřit ptáka" vyznívá to jako parodie...

MAU256
05.11.2022 4 z 5

Romantická jednohubka prodchnutá sexem. Nic neočekávejte, jen se nechte unášet láskou, kterou Darius cítí k Marianne. Nenáročné, pro romantická srdíčka jak dělané.

Jita160
30.10.2022 3 z 5

(SPOILER) Takové milé a hodně krátké čtení o vášni a spoustě sexu.
Historický román o Dairusovi, který je okouzlen tajemnou a nevinnou Mariane.
Cítí z ní submisivitu a rozhodne si ji podmanit a uči tajemství sexu a rozkoše.
Ta se nejdříve brání ...je přesvědčena,že si nic nezaslouži. Jeji trauma z dětství ji brzdí k tomu aby se úplně odevzdala a začala naslouchat hlasů svého srdce a milovat.
Ale Dairusova dominance a přesvědčovací metody zaberou :⁠,⁠-⁠)

Aghatte
29.09.2022 5 z 5

Neznám jiná dílka autorky, líbilo se mi to, málo omáčky okolo, hodně nápaditého a příjemně popsaného sexu, bez úchyláren, přečteno za chvilenku,
určitě nezavrhuji, dobré čtení, každá žena by si zasloužila být obdivována, uctívána a milována a pomilována takto :-)

Mona7741
16.03.2022 1 z 5

Takové ,,primitivní" čtení, bez jiskry. Kniha mě nijak nechytla. Děj jednoduchý, předvídatelný, přeslazený. Hvězdičku dávám jen za erotické pasáže.

tinka1974
26.02.2022 3 z 5

nenadchne, ale ani nezklame. Takové čtení na nedělní odpoledne.

johana3160
15.11.2021 2 z 5

Chtela jsem eroticky roman.. ten jsem dostala ale nic vic. Pribeh byl velice jednoduchy a zbytek zabrala erotika.. ale jednou a dost.

petulkapeta
06.03.2021 4 z 5

Byla to dokonala vašeň ,kterou Darius k ni citil...libi se mi jak autorka piše,tohle byla jednohubka plna sexu a souhlasim,že na tu dobu..i když nemužeme vedět neprožili jsme ji

Myška43
25.05.2020 3 z 5

Líbí se mi, jak autorka umí krásně popsat lásku mezi hlavními hrdiny, jak muž oddaně uctívá svoji ženu. Umí skloubit nádherně romantiku s erotikou, ale pro mě kniha postrádá hlubší děj.

Kristy.Seb
03.05.2020 4 z 5

Až tady v komentářích jsem se pochopila, jak tento díl zapadá do série. Kniha byla plynulá, vše se točilo kolem žhavého sexu (trochu zvláštní na dobu, ve které se kniha odehrává), ale ta láska, kterou Darius dává Marianě, je nádherná.

Bráňošek
30.01.2020 1 z 5

Tak tohle byla jedna z těch knih, kdy čtete a nechápete. Ale čtete dál v nějaké pomatené víře, že se to zlepší. Jestli jako fakt to bude tak stupidní pořád nebo kdy to začne mít nějakou hlavu patu. Nezačne, nebude. Je to teda excelentní brak.

Evka3814
07.10.2018 2 z 5

No nevim byla to rychlá kniha,každopádně jsem od ní čekala něco úplně jiného.

TTwigy
26.08.2018 3 z 5

Teda dámy, nechápu zde to nadšené vzdychání nad nádhernou knihou. Nejenže do necelých sto stránek nejde vtlačit žádný pořádný příbeh (pokud to není nejaká novelka k rozběhnuté serii), tady mi spíše přišlo, že se autorka jen učí, jak co nejlépe popsat milostné pozice. Vůbec jsem ději nevěřila a to jsem zastánce jak historických románků, tak příběhů zahrnujících erotiku a sex. Ale zde jen tři hvězdy a to s odřenýma ušima s přihlédnutím k dalším o mnoho lépe sepsaným autorčiným příběhům.

LadyHip
27.03.2018 5 z 5

Popravdě se mi do téhle knížky moc nechtělo, ale už jsem přečetla Aféru Blackstone, a tak jsem byla prostě zvědavá. Historické romány pro mě nemají nijak velké kouzlo, ale tomuhle jsem propadla. Je krátká, svižná a místy skutečně dechberoucí. Nemůžu jinak než 5 hvězd.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Od téhle autorky jsem četla sérii Aféra Blackstone, kterou jsem si zamilovala. Navíc ráda čtu knihy s historickou romancí, tak jsem si řekla, že zkusím historickou romanci od téhle autorky. Ani tahle kniha mě nezklamala. Kniha je skvělá. Kniha se mi opravdu hodně líbila a rozhodně půjdu do dalších historických románu, které tahle autorka napíše. Raine Miller rozhodně umí napsat skvělou knihu a zaujmout čtenáře.
Kniha mě chytla hned na první stránce. Je dobře, že kniha není nějak extra dlouhá. Opravdu se příjemně četla. V knize sice nebyl nějaký extra zvrat, až ke konci knihy tam bylo něco zajímavého, ale u téhle knihy to bylo dobře. Kniha se četla pěkně, všechno šlo pomalu, nebylo to náročné. Prostě skvěle napsaná kniha, která byla jednoduchá, nenáročná, oddychová, romantická, erotická. Taky jsem byla zvědavá na to tajemství hlavní hrdinky, které se teda dozvíme, až na konci knihy. I když to bylo zajímavé, šokující, ale rozhodně tak pochopíme, proč se hlavní hrdinka chovala tak, jak se chovala.
Marianne... ani nevím, jestli se mi líbila. Skoro celou knihu dělala jenom to, co po ní hlavní hrdina chtěl. On něco řekl a ona to hned udělala. A bylo jedno, co to bylo. To mi trošku vadilo. Na můj vkus byla, až moc submisivní. Až na konci knihy se to trochu zlepšilo, protože jsem se konečně dozvěděla, proč chtěla, aby za ni hlavní hrdina všechno rozhodoval. Ale když hlavní hrdinku celkově zhodnotím, tak byla štědrá, milá, upřímná, milující a laskavá.
Darius se mi hned líbil. Asi hlavně proto, že mám ráda dominantní chlapy, když to teda moc nepřehánějí. Když Darius něco chtěl, tak to taky dostal. Za každou cenu. Sice bylo často po jeho, ale taky byl starostlivý, majetnický, ochranitelský a milující manžel.

Jája92
22.02.2018 odpad!

Knihu jsem si půjčila jen proto, že jsem od autorky četla jiné knihy, které nebyly tak hrozné, ale tato to plně vynahrazuje. Krátká, nezáživná, hrozná.

AnetV
31.01.2018 2 z 5

Útlá kniha, kterou jsem přečetla během pár hodin, nesedl mi styl vyprávění vzhledem k době, ve které se příběh odehrává a také nevýrazná hlavní hrdinka.

havrmoni
23.04.2017 3 z 5

Taková rychlá erotická oddychová jednohubka plná lásky. Je to jako pidipovídka mezi 3 a 4 dílem Blackstoneových. Ethan a Brynne koupili dům,který patřil Marianně a Dariovi.Marianniny deníky našla a četla Brynne v posledním díle,jsou tam i úryvky.

Mellisek
22.09.2016 2 z 5

Kniha mě velmi zklamala. Četla jsem aféru Blackstone takže jsem čekala něco v podobném slova smyslu. A místo toho jsem dostala takovou oddechovku co jsem přelítla ani né za hodinku. Knihu jsem dočetla z donucení, nebylo na ní nic proč bych se k ní vrátila.

Raine Miller
americká