Dokonalá vášeň

Darius intuitivně vnímá Marianninu touhu po sebeodevzdání a rozhodne se, že on bude tím, kdo dívku zasvětí do tajů lásky, sexu, dominance a submisivity. Netuší však, že Mariannino chování je zapříčiněno tragickou událostí z její minulosti. Dokáže Marianne muži svého života prozradit děsivé tajemství? A pokud ano, vyrovná se s ním Darius?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184079/big_afera-blackstone-dokonala-vasen-Fjj-184079.jpg 3.4196

Aféra Blackstone

Vydáno: , Baronet

His Perfect Passion, 2011

Kniha Dokonalá vášeň

petulkapeta

Byla to dokonala vašeň ,kterou Darius k ni citil...libi se mi jak autorka piše,tohle byla jednohubka plna sexu a souhlasim,že na tu dobu..i když nemužeme vedět neprožili jsme ji

Myška43
25.05.2020

Líbí se mi, jak autorka umí krásně popsat lásku mezi hlavními hrdiny, jak muž oddaně uctívá svoji ženu. Umí skloubit nádherně romantiku s erotikou, ale pro mě kniha postrádá hlubší děj.

Kristy.Seb
03.05.2020

Až tady v komentářích jsem se pochopila, jak tento díl zapadá do série. Kniha byla plynulá, vše se točilo kolem žhavého sexu (trochu zvláštní na dobu, ve které se kniha odehrává), ale ta láska, kterou Darius dává Marianě, je nádherná.

Bráňošek
30.01.2020

Tak tohle byla jedna z těch knih, kdy čtete a nechápete. Ale čtete dál v nějaké pomatené víře, že se to zlepší. Jestli jako fakt to bude tak stupidní pořád nebo kdy to začne mít nějakou hlavu patu. Nezačne, nebude. Je to teda excelentní brak.

Evka3814
07.10.2018

No nevim byla to rychlá kniha,každopádně jsem od ní čekala něco úplně jiného.

TTwigy
26.08.2018

Teda dámy, nechápu zde to nadšené vzdychání nad nádhernou knihou. Nejenže do necelých sto stránek nejde vtlačit žádný pořádný příbeh (pokud to není nejaká novelka k rozběhnuté serii), tady mi spíše přišlo, že se autorka jen učí, jak co nejlépe popsat milostné pozice. Vůbec jsem ději nevěřila a to jsem zastánce jak historických románků, tak příběhů zahrnujících erotiku a sex. Ale zde jen tři hvězdy a to s odřenýma ušima s přihlédnutím k dalším o mnoho lépe sepsaným autorčiným příběhům.

LadyHip
27.03.2018

Popravdě se mi do téhle knížky moc nechtělo, ale už jsem přečetla Aféru Blackstone, a tak jsem byla prostě zvědavá. Historické romány pro mě nemají nijak velké kouzlo, ale tomuhle jsem propadla. Je krátká, svižná a místy skutečně dechberoucí. Nemůžu jinak než 5 hvězd.

TerezaMondeková
24.02.2018

Od téhle autorky jsem četla sérii Aféra Blackstone, kterou jsem si zamilovala. Navíc ráda čtu knihy s historickou romancí, tak jsem si řekla, že zkusím historickou romanci od téhle autorky. Ani tahle kniha mě nezklamala. Kniha je skvělá. Kniha se mi opravdu hodně líbila a rozhodně půjdu do dalších historických románu, které tahle autorka napíše. Raine Miller rozhodně umí napsat skvělou knihu a zaujmout čtenáře.
Je dobře, že kniha není nějak extra dlouhá. Opravdu se příjemně četla. V knize sice nebyl nějaký extra zvrat, až ke konci knihy tam bylo něco zajímavého, ale u téhle knihy to bylo dobře. Prostě skvěle napsaná kniha, která byla jednoduchá, nenáročná, oddychová, romantická, erotická. Taky jsem byla zvědavá na to tajemství hlavní hrdinky, které se teda dozvíme, až na konci knihy. I když to bylo taky zajímavé, šokující, ale rozhodně tak pochopíme, proč se Marianne chovala tak submisivně.