kacaaba kacaaba komentáře u knih

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Takový milý příběh k sérii, který objasnil minulý život našich andělů...

15.07.2013 5 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Tak to jsem ani nečekala, moc se mi to líbilo, napínavé, romantické...prostě super, nemám co dodat.

14.07.2013 5 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Tak tenhe díl byl úžasnej, nemohla jsem se od toho utrhnout. Už se těšim, jak to dapadne.

12.07.2013 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Kniha se mi hezky četla, jen jsem zvědavá jak to bude pokračovat. Mrzí mě, že umřel bráška a možná mi tam trochu chybí víc té romantiky :D

08.07.2013 4 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Tento díl se mi moc líbil, bylo to napínavé, nemohla jsem se od toho odtrhnout a konečně se jim povedlo aspoň na chvilku vyhrát. :D

04.07.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, napínavé s nečekaným závěrem...docela mě to dostalo a brečela jsem jako malá.

29.06.2013 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Napínavé, čtivé. S nečekaným zvratem.

19.05.2013 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Kniha se mi líbila, napínavý děj, párkrát jsem si poplakala, jen ten závěr byl velmi zvláštní. Vím, že byli z části vlci, ale tohle?

19.05.2013 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

No byla to velice zajímavá, těžká knížka a autorce velice fandím a držím palce. Všem doporučuji, takové příběhy by měli být čteny mnohem víc, aby si lidé uvědomili, co se všechno dělo a možná i ještě děje...kdo ví

13.05.2013 5 z 5