kacaaba kacaaba komentáře u knih

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

No to byl teda zmatek. Nejdřív se to táhlo jako 2 díl, dost jsem knihu odkládala, ale pak jsem se zase začetla. Tento díl byl dost o vedlejších rolích. Ale líbilo se mi to.

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Tento díl byl docela nudnej Představovali další osoby, které se zapletou do děje. Ale stojí za to pokračovat. Líbilo se mi, že Ethan už není ten bezbranný kluk a začal jednat, bojovat za to, co chce.

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Nejdřív jsem viděla film a pak jsem se rozhodla, že si přečtu knihy. Byla jsem příjemně potěšena, protože kniha byla mnohem lepší. Moc se mi líbila. Ten příběh je zase trochu něco jiného. Vůbec jsem se nenudila a hltala každou stránku.

13.04.2014 5 z 5

Kněžka Kněžka Michael Scott

No ten závěr byl strhující. Dost mě to překvapilo. Tento díl byl napínavý a dost akční. Jen mě mrzí, že víc nepopsal o hrdinech po pádu Danu Talis.

Válečník Válečník Michael Scott

Tento díl byl takový poznávací. Dal mi hodně o minulosti postav, které se objevují již od prvního dílu. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

11.04.2014 3 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Začátek mě moc nenadchnul, myslela jsem, že ho odložím. Moc popisování pohádkových postav a jeho světa. Ale posledních 100 stránek jsem se odtrhnout od děje. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit, protože 2 díl byl moc pěknej.

09.04.2014 2 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Kniha se mi moc líbila. Jako u předchozího dílu splnila to, co jsem od ní očekávala.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha mi dala přesně to, co jsem od ní očekávala. Přečetla jsem to jedním dechem a moc se mi to líbilo. Docela mi vadí ty negativní komentáře. Zajímalo by mě, co do toho očekávali. Už v obsahu je jasný, o co tu jde. Mě tyto příběhy baví, tak proto je čtu. Ale každý je jiný. Když budu chtít nějakou vážnou a kvalitní literaturu, určitě nepůjdu do tohoto žánru.

Paní Rochesterová Paní Rochesterová Hilary Bailey

Byla jsem zvědavá, co se bude v knize odehrávat. Po pravdě jsem ani nevěděla, že něco takového existuje, než jsem přišla na server databazeknih.cz. Je vidět, že autorka měla na Janu jiný pohled než já. Musím souhlasit s předchozími komentáři, že postavy mají jiné charakterové vlastnosti a to se mi nelíbilo. Ale když se od toho odbourám, tak to bylo docela pěkný.

08.04.2014 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Je to moc hezký příběh. Není to žádná slaďárna. Prostě příběh dívky, která si po všech karambolech života, vybojovala štěstí díky své píli a inteligenci. Určitě bych se nenechala odradit tím, že je psaná v roce 1847 :D

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Zvláštní zvrat událostí, trochu smutné, nakonec to zase dobře dopadne. Jak už jsem psala moderní červená knihovna, která neurazí. Prostě romantika. Mě se to líbilo a těším se na další díl.

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Když jsem knihu začala číst, bála jsem se, že to bude dalších padesát odstínů, ale šeredně jsem se mýlila. Je to moderní červená knihovna, ale proč ne. Je to milé, příjemné čtení, dobře to dopadne, prostě romantika....

Zaříkávač Zaříkávač Michael Scott

Tento díl jsem přečetla jedním dechem. Je to napínavé a těším se jak to dopadne. První díl jsem chtěla odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Není to klasický fantasy příběh, čtenář se tam dozví hodně z historie a mytologie. Určitě si myslím, že mladším čtenářům to i něco dá.

Vědma Vědma Michael Scott

Příběh začíná být napínavý. Vtahuje čtenáře do děje. Hrozně se mi líbí, jak se mytologie proplétá s historií. Dvojčata už nejsou slabá stvoření a umí se bránit.

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

V tomto díle se to pomalu začíná rozjíždět. Čtenář se začne orientovat, jak se mísí mytologie s historií. Už mě to začalo docela bavit a jsem zvědavá, jak to dopadne

Alchymista Alchymista Michael Scott

Na této sérii se mi moc líbí mytologie s historickými fakty. Je to zase něco jiného...a zajímavého.

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Druhý díl je jako ten první, moc se mi líbila, milé a příjemné čtení. Má spád, čtenář se nenudí, pořád se něco děje. Odhaluje pocity hlavních hrdinů a jak bojují sami ze sebou.

10.03.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Kniha mě úplně pohltila. Přišla jsem zničená z práce a potřebovala jsem zapomenout na tu hrůzu. Šáhla jsem po této knize a udělala jsem dobře. Přečetla jsem jí za jeden večer a dostala mě do klidné a příjemné nálady. Všem můžu jen doporučit. Dobře se četla, vůbec jsem se nenudila, pořád se něco dělo, mělo to spád bez zbytečné omáčky okolo s dobrým koncem, který každý občas potřebuje.

10.03.2014 5 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

První díl mě moc nebavil, ale tenhle mě nadchnul. Moc se mi líbil, byl napínavý a akční. Doufám, že vydají i další.

08.03.2014 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Tak tenhle díl mě dostal nejvíc. Nerada to přiznávám, ale probrečela jsem půlku knihy. Jak autorka dokázala popsat ty pocity...běhal mi z toho mráz po zádech...

13.01.2014 5 z 5