Nádherné bytosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ethan žije v městečku Gatlin v Jižní Karolíně celý život, stejně jako celé generace jeho rodiny. A jedno ví bezpečně – tady se nikdy nic nemění, nikdy se nic neděje. Pak se však objeví Lena Duchannesová a najednou není nic takové, jako bylo dřív. Ethan postupně zjišťuje, že výstřední, zvláštní, nešťastná a nesmírně přitažlivá Lena je z rodiny mocných Zaklínačů a o jejích šestnáctých narozeninách na ni má dopadnout kletba – kletba, která ohrožuje její život. Lenu a Ethana však k sobě váže hlubší pouto, než kterýkoli z nich tuší, a Ethan je možná Leninou jedinou nadějí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73663/kronika-prokletych-z-73663.jpg 3.8756
Série:

Kronika prokletých zaklínačů 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Caster Chronicles: Beautiful Creatures, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (130)

Kniha Nádherné bytosti

Fifth Element
26. dubna

Na ten hovorovy styl psaní je celkem těžké si zvyknout...

Dendyna
02. dubna

Film se líbil mnohem více...


avalonek
11. března

Já nevím,přišla jsem si na to asi moc stará..Viděla jsem film a kupodivu se mi asi líbil víc,jak tohle..Byl to takový průměr no..

JitulHa
21.08.2020

Kniha vypráví o poklidném městečku, kde jeho obyvatelé žijí dosti stereotypní život. Vše se zvrtne ve chvíli, kdy do města přichází tajemná neteř zdejšího, nepěknými historkami opředeného, starousedlíka Macona Ravenwooda. Tahle nová obyvatelka totiž vzbudí rozruch nejen svým nevšedním chováním a krásou, ale především nevysvětlitelnými událostmi, které se dějí od doby, co překročila místní hranice... (více v záložce recenze).

Monika32
18.06.2020

Příběh je dobrý, ale vůbec mi nevyhovuje styl psaní. První knihu jsem ještě přelouskala, ale u druhé jsem to vzdala po pár stranách. Za mě nic moc, ale kniha je určená pro mladší.

ReadMore
21.05.2020

Hodnotím třemi protože:

1. nepříliš poutavý děj, chvílemi jsem padal do deprese, že to do měsíce nedočtu
2.snaha napsat dobré fantasy ztroskotala na přílišné jednoduchosti. jo v jednoduchosti je krása, ale tady to ztrácí na dojmu.
3. jazyk neurazil ani nenadchnul

šneki
31.12.2019

I po druhém přečtení hodnotím kladně, sice jsem věděla co se stane, ale i tak to bylo napínavé. Těším se na druhou návštěvu dalších dílů.

Kacennnka
04.11.2019

Není to špatná kniha. Nebo ne tak moc. Jenom tam bylo málo akce, málo alespoň trochu zajímavých scén a postav. Většinou jsem se jen nudila, posouvala se v textu mechanicky a ani vlastně neměla touhu pokračovat dál. A ani trochu se mi už nechce do dalšího dílu, protože si jen myslím, že to úplně to samé, že se tam nic nového nestane. Nebo takhle... Já vůbec nemám představu, co by se mohlo dít v dalších dílech. Vždyť to úplně krásně mohlo celé skončit, dokonce takovým tím žili šťastně až do smrti. Ale ono ne, ono to musí pokračovat...

1