kacaaba kacaaba komentáře u knih

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Klasika pro puberťáky. Ráda jsem zavzpomínala. Lanczová to vždycky uměla :D

25.06.2014 4 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Příjemné čtení...po letech jsem po ní ráda šáhla. Klasická Lanczová, romantika pro puberťačky.

24.06.2014 4 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Zase moc pěkný díl. Napínavý, romantika. Doufám, že bude taky pokračovat jako s Mercedes.

22.06.2014 5 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Autorka zase nezklamala. Napínavý a zajímavý děj až do konce i s romantikou. Nemám co vyčíst. Těším se na další díl.

20.06.2014 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Tak jako u série s Mercedes jsem se bavila. Kniha je napínavá až do konce a nechybí láska. Poznala jsem osoby, kterým jsem v Mercedes moc nerozuměla. Fakt pěkný. Jdu hned na další díl :D

17.06.2014 5 z 5

Mokrá louka Mokrá louka Lenka Lanczová

U téhle knihy jsem se fakt pobavila. Takovou babičku s tetičkou bych fakt mít nechtěla :D Lanczová zase vtipem nešetřila. Příjemné čtení...po letech jsem po ní ráda šáhla.

16.06.2014 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Klasická Lanczová, zavzpomínala jsem na mládí. Krásné čtení.

14.06.2014 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Super knížka. Moc se mi líbila, splnila moje očekávání. Pěkné a pohodové čtení.

12.06.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Pěkný. Kniha je čtivá, má děj, zbytečně se neprotahuje. Za mě super. Už mám 2 díl.

12.06.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak autorka zase nezklamala. Co jsem chtěla, to jsem dostala. Moc se mi to líbilo a doufám, že napíše další.

08.06.2014 5 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Nevím jak napsat co po přečtení této knihy cítím... Myslím si, že vydat takovou zpověď (vlastě říct ženě a přátelům, jak ho obtěžuje jejich snaha mu pomoci) chce velkou odvahu, která se mi příčí s tím, jak popisuje svůj stav. Nechci autora litovat, to zvládá sám, jen doufám, že to je ten krok, který potřeboval udělat. Souhlasím s nakladatelem, že to lidé budou čít. Někteří opravdu pro zájem o autora, jiní proto, aby se kochali na neštěstí druhých nebo někdo jako já. Mě kniha něco dala. Pracuji s lidmi, kteří si prošli také vážnou nemocí, nebo ji pořád trpí a rozhodně na to teď koukám trochu jinak. Stojí za přečtení.

07.06.2014 4 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Tak tento díl byl pěkně napínavý. Moc se mi líbilo, jak ji už berou za svou. Jen mě mrzí, že ten závěr nebyl trochu delší a ona se nemohla osobně konfrontovat s bývalkou. Doufám, že bude další díl.

05.06.2014 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Tak tenhle díl se mi moc líbil. Hlavně to, že ona věděla co chce. Ten konec byl fakt síla, opravdu nečekaný. A hrozně jsem se bavila při dámské jízdě. :D

02.06.2014 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Líbili se mi všechny díly. Takové pohodové čtení na večer. Romantika s dobrým koncem. Líbilo se mi, že pokračovala i v příběhu hrdinů z 1 a 2 dílu. Romantické duše rozhodně neurazí. Těším se na další díl.

31.05.2014 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Pěkná knížka. Prostě moderní příběh popelky. Milé čtení s happy endem. :D

29.05.2014 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Kniha se mi líbila, další moderní červená knihovna. Milý příběh, nebylo to jen o sexu, jak se na první pohled zdálo a končilo to happy endem. Co jiného si přát. :D

28.05.2014 5 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

No, myslela jsem, že to bude historický román a přitom to byl psycho thriller. Na mě hrozně moc mrtvých. Ale jinak se to četlo moc hezky, strhující příběh.

26.05.2014 4 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Čtivě napsaná erotická knížka. Nijak zbytečně obsáhlá, má spád, čtenář se nenutí.

24.05.2014 4 z 5

Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Philipp Vandenberg

Kniha se mi moc líbila. Zase autor nezklamal. Ráda čtu jeho knihy, protože nesou historická fakta.

24.05.2014 4 z 5

Smlouva s Evou: Zkouška lásky Smlouva s Evou: Zkouška lásky Jitka Volfová

Tak tento díl jsem přečetla jen ze zvědavosti, jak se s tím autorka popere. No musím říct, že kdyby takhle probíhalo každé těhotenství a mateřství, tak by lidstvo vymřelo. Nemůžu říct, že by se mi na této sérii něco líbilo. Ta hvězda je jen za to, že něco takového autorku vůbec napadlo.

22.05.2014 1 z 5