Nespoutaná

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4669

Barvy lásky 1.

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt, 2012

Kniha Nespoutaná

Blanka29

Pro me lepsi, jak opevovana kniha 50 odstinu sedi. Vesmes stejne postavy, nezkusena asistentka a dominantni sef, ktery nechce zavazky. A ten konec, vas nuti sahnout po dalsim dile :)

Peslik
02.12.2021

Jako oddechové čtení, proč ne. Jinak je to taková pohádka - ona nezkušená, naivní a on ...kdo ví, co je za jeho maskou. :D
Konec knihy vás donutí sáhnout po dalším díle.

Chantal300
17.10.2021

Takome milé pocteni, které neurazí. V mnohém lepší než 50 odstínů. Rikala jsem si, že mě kniha nebude moc bavit, ale byla jsem mile překvapená.

dooky
21.07.2021

Na začátku jsem od knihy nečekala nic zvláštního. Musím přiznat, že mě překvapilo, jak je čtivá a stránky ubíhají jak šílené. Bavilo mě to. I když je to klišé stokrát podobně popsané, tak mě to prostě bavilo.

petrzel
01.06.2021

Hezké počtení.

diana1217
26.03.2021

Tato série se mi dobře četla( první tři díly), připomněla mi Padesát odstínů, ale přišla mi lepší. Určitě doporučuji.

B.Garden
03.01.2021

Ona naivni a nezkušená, on charismatický a bohatý. I když tohle je v plno knihách, děj vas vtáhne a pustí až na konci knihy.

petraj30
07.12.2020

Možná už jsem těchto románů namlsaná až moc, tak hodně srovnávám. Kdybych zrovna tento román začala číst mezi prvními, tak bych byla moc nadšená, ale přijde mi, jako bych už něco podobného četla xkrát. Submisivní vs. dominantní (nebo takhle to alespoň jeden z nich chce). Nicméně ten konec byl pro mě překvapivý a já nevycházím z údivu.
Grace na mě působila jako holka na začátku puberty, kdy si realizovala svoje vztahy a svůj život v budoucnosti. Vím, že to slovo používám až moc často, čišela z ní neuvěřitelná naivita, zvědavost a někdy bohužel i blbost.
Jonathan se choval jako každý druhý chlap těchto románů, ale na konci mě vážně překvapil. V tomhle jsem byla trochu naivní i já. Čekala jsem, že v něm bude něco málo pozitivního, ale strašně mě zklamal. Vím, že ještě není všem dílům konec, ale bude se muset hodně snažit, aby si všechny udobřil. To byla silná káva i na mě.
Ale přesto se to strašně dobře a rychle čte a moc se těším na další díl, i když vím jak to skončí.