Nespoutaná

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 3.9616

Barvy lásky 1.

Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt, 2012

Kniha Nespoutaná

diana1217

Tato série se mi dobře četla( první tři díly), připomněla mi Padesát odstínů, ale přišla mi lepší. Určitě doporučuji.

B.Garden

Ona naivni a nezkušená, on charismatický a bohatý. I když tohle je v plno knihách, děj vas vtáhne a pustí až na konci knihy.

petraj30
07.12.2020

Možná už jsem těchto románů namlsaná až moc, tak hodně srovnávám. Kdybych zrovna tento román začala číst mezi prvními, tak bych byla moc nadšená, ale přijde mi, jako bych už něco podobného četla xkrát. Submisivní vs. dominantní (nebo takhle to alespoň jeden z nich chce). Nicméně ten konec byl pro mě překvapivý a já nevycházím z údivu.
Grace na mě působila jako holka na začátku puberty, kdy si realizovala svoje vztahy a svůj život v budoucnosti. Vím, že to slovo používám až moc často, čišela z ní neuvěřitelná naivita, zvědavost a někdy bohužel i blbost.
Jonathan se choval jako každý druhý chlap těchto románů, ale na konci mě vážně překvapil. V tomhle jsem byla trochu naivní i já. Čekala jsem, že v něm bude něco málo pozitivního, ale strašně mě zklamal. Vím, že ještě není všem dílům konec, ale bude se muset hodně snažit, aby si všechny udobřil. To byla silná káva i na mě.
Ale přesto se to strašně dobře a rychle čte a moc se těším na další díl, i když vím jak to skončí.

AnetaVelJur
24.10.2020

Kniha pro dlouhé vecery. Prijemna oddechovka.

Ketfl
03.10.2020

No, tohle bylo... něco. Prvně musím říct, že kniha se úžasně četla. Autorka píše opravdu čtivě a nejspíš musím vyzdvihnout i práci překladatele. Děj čtenáře opravdu vtáhne a stránky se mi jen míhaly pod rukama. Oba hlavní hrdinové byli poměrně zvláštní, ale svým způsobem jsem si je oblíbila. Ten konec mě docela zarazil - já osobně bych tohle nikdy nedala :-D No, uvidíme, co se dozvíme v dalším díle.

Angiee88
22.08.2020

Naprosto skvělá knížka, již čtu po několikáté a nemohu se nikdy odtrhnout. Neskutečné mě děj vtáhne:) knížka prectena jedním hltem a hurá na další díly :) sladké čtení, pro nás naivky skvělé čtení.
Doporučuji!

Amitiel76
27.06.2020

Uf....Jak tohle zhodnotit. Prvních pár kapitolek to vypadalo docela slibně. Ale pak?
Měla jsem pocit, že jsem otevřela nějaké zjednodušeně přepracované vydání "Padesáti odstínů...". A ke všemu ještě zfušovaně.... Ta podobnost byla pro mě strašně rušivá.
A pak ta druhá věc. Samotný děj knihy.... S tímto žánrem se teď roztrhl pytel. Ujetý, dominantní chlap (samozřejmě neskutečně sexy a nehorázně bohatý :-D ), který si tak léčí trauma z minulosti, se zaměří na pitomoučkou submisivní slečnu, která je z něho totálně paf. Chlap s ní jedná jak s cvičenou opicí, zbavuje ji svobodné vůle i ženské důstojnosti. Hlava mi to nebere.... Kam se najednou vytrácí její vlastní já? Kde jsou hranice její hrdosti? To jí je jako nějak vysouloží z hlavy? :-)))) A ona za ním táhne jak můra za světlem, ať jí provede cokoliv.....
Chápu, že tenhle druh literatury má své řady příznivců.... Nicméně, já jsem už asi čtenářsky někde jinde.... Ty žhavé sexuální scény jsem přeskakovala, protože jsem byla přese všechno zvědavá, jaký autorka vymyslí konec. Celou dobu jsem byla přesvědčená, že druhý díl jisto jistě otvírat nebudu. Ale pak jsem došla na konec. A ten rozdmýchal mou zvědavost :-)) .... a já hned vytáhla z knihovny "Obnaženou" . Jestli ji dočtu celou, Bůh ví. Ale zvědavost mi nedá...

Ella161
12.04.2020

Četla jsem jen prvních 100 stránek a až moc mi to připomíná 50 odstínů. Vlastně povahy hlavních hrdinů jsou stejně jako Christiana a Anastázie. Johnathan rozdává rozkazy, nemá rád odmítnutí anebo neuposlechnutí. Stejně jako Chris. Grace je zase vzdorovitá a hned se zamiluje. Přijde mi, že po tak krátké době se nemůže ani zamilovat. Však ho skoro znala jen z fotek a z klepů. Knihu dál číst nebudu, navzdory tomu, že 50 odstínů miluju. Tohle se už jen opakuje a všichni víme, jak to skončí. Za mě docela zklamání.