Obnažená

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4.2483

Barvy lásky (2.)

Colours of love - Entblößt (2013)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

avalonek

A zakončení příběhu je i podruhé naprosto dokonalé..

crazyslunicko

Knihu jsem dostala darem a nějakým záhadným způsobem jsem přečetla tento díl, ikdyž jemu předcházel první díl. Nevadí. Myslím si, že jsem o nic nepřišla.
Kniha se četla velice lehce a měla jsem ji za pár hodinek přečtenou. Trošičku mi to připomíná 50 odstínu šedi a podobné knihy, ale ty jsou teďka v kurzu. Nemohu říci, že byla kniha špatná, ale nebyla ani moc originální a v půlce už jsem věděla, jak to dopadne. Čekala bych mnohem více sexu a originálnějších způsobů týkající se lásky. Létat soukromým letadlem na dovolenou, záhadná smrt matky, Jonathan nemluví se svým otcem.. Je to jako přes kopírák. Závěr mne opravdu překvapil, takový jsem si opravdu nepředstavovala. Taková průměrná kniha - klasická červená knihovna.

LadyHip

Takhle vysoké hodnocení si podle mě tahle knížka nezaslouží. Příběh je nedotažený, postavy zmatečné, mě to prostě nevtáhlo. Četla jsem spoustu lepších, které byly hodnoceny třeba i výrazně hůř. Vyloženě tragédie to nebyla, ale taky nic, k čemu bych se chtěla vracet. Neurazí, nenadchne.

Ivanka83

I tento díl se mi líbil. Grace i Jonathana jsem si oblíbila. Mohl být víc rozepsaný vztah s otcem a finále mohlo být trochu obsáhlejší, ale i tak dávám plný počet :-)

jani.ruzicko

Závěrečný díl Jonathana a Grace byl o chlup lepší než první, přesto, ale pár výtek mám. Začátek byl podle mě zbytečně zdlouhavý a skoro o ničem, poslední třetina měla konečně ten správný drive, akorát mě mrzí, že to mohlo být lépe rozvedeno, např. vztah Jonathana a otce ( je tam jen zmínka, z čehož si samozřejmě můžeme domýšlet, ale určitě by to stálo za víc), na závěr velký skok, měsíc utekl a ani nevím jak, Grace má najednou už po zkouškách... a určitě bych uvítala i střídání pohledů. Na konci jsem si ale poplakala a hlavně proto 4*. =)

Xena011
26.11.2017

Kniha pokračuje v podobném duchu, jako první díl. Více se dozvídáme minulost Jonathana a Grace se zde ukazuje jako sebevědomá žena. Velmi čtivé a oddechové čtení.

15.11.2017

Tenhle díl byl přesně to, co mi chybělo do skládačky. Romantika nechyběla a nechybělo ani drama. Za mě super.

a.nnysek
05.06.2017

Příběh se mi líbil, i když místama mi to přišlo opravdu mimo, ráda se v budoucnu ke Grace a Jonathanovi vrátím.

havrmoni
10.04.2017

Ještě že mám všechny díly pohromadě a mohla jsem hned pokračovat. Pěkné,oddychové,svižné a hlavně ne zbytečně dlouhé.

EvikU.
05.04.2017

Ani jsem nevěděla, že je to druhý díl. Zjistila jsem to pak, ale i tak se četla hezky.

nikol1774
24.03.2017

Oproti prvnímu dílu byl tenhle trochu originálnější. Už mi tolik nepřipomínal 50 odstínů šedi, až na ten začátek, jak přes kopírák. Tato kniha je již 6 erotická kniha kterou jsem četla a příběh je takový pořád stejný, arogantní děvkař, který nakonec nechce žádnou jinou ženu než ženu, která vystupuje v knize jako hlavní postava. Vždy se hraje podle těch pravidel a pak podle těch, nakonec se něco zvrtne a nakonec udělá ten muž velký gesto (většinou jde o zasnoubení) ''a žili spolu šťastné až do smrti'' Všechny tyhle erotické knihy jsou na jedno brdo. Ale v rámci možností celkem pěkná.
Kdyby mi mohl někdo doporučit erotickou knihu, která má fakt originální děj a né takový jaký jsem zde napsala, budu vám moc vděčná.

sarahmoon
20.03.2017

No prostě pohádka pro dospělé :o)
Co víc si přát... pouze ten konec mi přišel strašně rychle uzavřený... škoda :o(
Knihu jsem četla pouze s takovým očekáváním jak jen můžete přistupovat ke knize s takovouto anotací... a rozhodně nezklamala. ;o)

evca7271
14.11.2016

Me se kniha moc libila.

tatjana1737
31.10.2016

Vím, vím, nikdo mne nenutil to číst, ale přesto to okomentuji: Kdyby to šlo, dala bych hvězdičku a půl. Na jednu hvězdu to tak špatné není, ale na dvě dobré taky ne. Vzhledem k tomu, že jsem četla předchozí díl, tušila jsem, do čeho jdu. I když si ráda přečtu nějakou tu erotiku, pořád vyžaduji, aby v knize byl i nějaký příběh. A ten zde je stejně naivní jako v jedničce. Přestože 2. díl navazuje dějově tam, kde předchozí skončil, Jonathan se chová jinak, než předtím. Najednou je mnohem více otevřený a za Grace víc bojuje - obrazně i doslova. Tématem knihy je jeho vztah k otci, který je podán jako chudák starý pán, který syna miluje a neumí k němu najít cestu, takže to vezme přes potencionální snachu. A ukáže se, že příčina roztržky mezi otcem a synem tkví vlastně v nedorozumění a že žádný temný stín na rodině neleží... Grace je sice neustále prezentována jako schopná ekonomka, ale kromě pár vět a sporadických odstavců roztroušených v celé knize tomu nic z autorčina vyprávění nenasvědčuje, takže ve mně příběh neustále vyvolává dojem, že Grace své pocty získala přes postel. Taylorová opět - na úkor propracování motivů jednotlivých postav či příběhu - mnohem víc energie věnuje popisu milostných scén, které po přečtení prvního dílu poněkud ztratily náboj (jen těch "perel" díkybohu autorka sviním nehází tolik :-)). Pořád si ale myslím, že by udělala líp, kdyby psala primárně o těchto scénách a snažila se vynechat příběh, který za pěkně popsanými postelovými eskapádami notně pokulhává.
Čekala jsem, co z toho bude a jak se budou postavy vyvíjet dál, abych zjistila, že další díly série se věnují jiným hrdinům. Nevím, zda je to dobře nebo špatně :-).

Ebony
19.08.2016

Hlavní hrdinka mi absolutně nesedla už kvůli své tupé naivitě a hlavní hrdina opět boháč s neomezeným kontem. Tato série je bohužel jedna z špatných napodobenin Padesáti odstínu šedi.

Nelička
13.08.2016

Zhltnuto během dvou dnů! Neuvěřitelné, co? Ale není divu. Ať si každý říká, co chce. Jakkoliv je příběh romaticky jednoduchej, vůbec mu to nebere na čtivosti. Jedinu chybu vidím v tom, že už není další díl :( :( :(

Mišule_11
19.05.2016

Za mě se kniha povedla jako pokračování těch dvou, kteří si oba zasloužili potkat své štěstí! Přečetla jsem ji docela rychle a litovala jsem, že není ještě nějaké další pokračování jejich příběhu! :-)

georginaa
18.05.2016

Nebudu srovnávat knihy, které jsou si podobné, ale jak se kniha čte, což knihy od této autorky jsou čtivé. Přelouskáte to za jeden den, což je pozitivní, žádné dlouhé fráze, má to hlavu i patu a tím příběh má spád. A znám ze svého života takový citově nedostupný muže, takže i v této knize je to reálné. Šťastný konec si přeje snad každý, a každý má na výběr ho prožít dle svých přání.

petrusio
15.05.2016

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, doporučuji :-)

amelie.m
26.04.2016

Druhý díl jede v duchu prvního.. Žádná hluboká literatura, tajemství a chování Jona vnímám lehce nereálně, stejně tak jako téměř nadpřirozené schopnosti Grace, která ve firmě za tak krátkou dobu teda vážně válí :))) Alex mi taky lezl na nervy, prostě nerozhodný pako, ale tak, stane se. Určitě jsem po přečtení alergická na slovo "potemní", kterého je v knize nezdravě moc, nicméně, kniha nezklamala. Je to prostě čtivé pokračování pohádky pro dospělé se šťastným koncem. A to je fajn, i šťastných konců je třeba..

.. a sexu není taky nikdy dost! :D

ketvin
14.01.2016

Pro mě trošku zklamání, teď čtu Crossfire a to se naprosto nedá srovnávat... Také mě tedy mrzelo, když série Barvy lásky tímhle dílem, s těmito hrdiny, skončilo - pořád jsem si říkala "třeba se to rozjede ve třetím díle" - no a ten už byl o někom jiném, což mě tak popudilo, že to ani číst nebudu. Prostě knihu nehodnotím moc dobře, na způsob 50 odstínů je dost lepších ;)

Pája-91
08.12.2015

Super :-D

avalonek
25.09.2015

Krasny konec,kdo by takhle nechtel skoncit za me mooooc dobry:-)

Kakamila9
24.09.2015

Doporučuji :)

Haňulec
31.08.2015

Druhý díl mě velmi překvapil, zajímavý děj, velmi čtivá kniha a ten konec byl nádherný. Sice mě mrzí, že autorka nenapsala další díl k této sérii, kde by rozebrala, jak to všechno probíhalo po zasnoubení na letišti, a nebo jak to všechno vnímal Jonathan. Ale kniha se mi velmi líbila a mohu ji jen doporučit. :-)

tynka65
18.08.2015

Ten příběh nebyl špatný, ale tak strašně podobný Fifty shades. :) A mě se to líbilo méně než ty odstíny ;) ale jste-li romantická duše, která prahne po troše pohádky tak s chutí do toho ;) jste-li odpůrkyní Christiana Greye ani tuto knihu do ruky neberte, protože ta podobnost je opravdu obrovská ;) .

petvet
03.05.2015

Moc pěkné ukončení 1.dílu :-)
Dávám opět 4*.

inuska6280
02.04.2015

Druhej díl mě úpně dostal! Vážně jsem se u knížky dlouho (mozna nikdy) skoro nerozbrecela jako u tehle :) palec hore

jitka7
24.03.2015

Knížka neurazila ani nenadchla, už ji číst znovu určitě nebudu

angelbooks
09.03.2015

Druhý díl mnohem lepší :),
skvělý začátek,
pak sice trochu nervy ( protože se Jonathan taky choval jako blb )
a nejlepší na konec :D... samotný konec :D :).
Po prvním díle, jsem měla strach, že dopadne podobně... ALE dopadl mnohem lépe, než jsem čekala :).
Velmi druhý díl doporučuju :). Je to další skvělá série, na kterou můžete narazit :).