Obnažená

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4.1613

Barvy lásky 2.

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of love - Entblößt, 2013

Kniha Obnažená

Blanka29

Pokracovani, ktere stalo za to :)

dooky
22.07.2021

Bylo to pěkné pokračování. Stačilo mi pár hodin, kniha se čte suprově. Nedá mi to a musím přečíst komplet sérii :-)

petrzel
01.06.2021

Líbilo se mi to.

petraj30
08.12.2020

Půjdu částečně proti proudu. Myslím si, že bylo celkem zbytečné psát 2 knihy s těmito hlavními postavami. Někdy jsem si i říkala, že spisovatelce zřejmě dochází nápady, protože tam bylo více erotiky než minule. Nějaká ta rádoby napínavá zápletka mi přišla strašně uměle vytvořená a nehrála nakonec žádnou roli, šlo jen o několika stránkové prodloužení děje a podle mě úplně zbytečně. Rozhodně bych spojila tyto knihy v jednu a ještě hodně proškrtala.
Grace mi přišla někdy ještě naivnější. Je to ještě nevybouřené mladé telátko.
Jonathan mě svým výstupem taky moc nepřesvědčil. Nemám na něj prozatím ucelený názor a popravdě si ani moc nemyslím, že ti dva patří k sobě. Něco mi na tom jejich vztahu prostě nesedí.
ALE ten konec se mi moc líbil, to bylo zatím to nejlepší z těchto dvou knih.
i když je to romantická blbost, strašně dobře se to čte a myslím, že se série drží na určité úrovni i když je konkurence vysoká.
Nebylo to špatné, ale mně to jednou na čtení stačilo. Ještě mě čeká pokračování.

Amitiel76
06.07.2020

Tak jo :-)) Druhý díl už byl podstatně lepší, než první, ze kterého jsem měla hodně smíšené pocity.
Dvojka byla nabitější akcí, bylo tu více děje, a scénář se nám konečně trochu odklonil od těch Padesátek :-)) Četlo se to rychle a mělo to spád. A příběh byl uzavřen....
Do čtení třetí části se ale pouštět nehodlám. Nové osoby, nový příběh. Ne, do toho už opravdu nemám chuť. Tohohle žánru bylo prozatím dost.....

FairyD.
17.05.2020

Pekne spracovanie, vynáralo sa čo raz viac otázok na správanie Jonathana a čo je hlavné dostala som na nich aj odpovede. Čo by sa hodilo do knihy – je aspoň pár kapitol z pohľadu Jonathana, pretože občas bol fakt na palicu a v tých chvíľach by nebolo na škodu vedieť na čo myslí.

Chvilkasnění
24.03.2020

Chcete něco pohodového? Tak tohle je úžasný začátek.! ☺

Myška43
03.03.2020

I druhý díl je super, určitě se ke knihám ráda vrátím.