Obnažená

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4.2544

Barvy lásky 2.

Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Colours of love - Entblößt, 2013

Kniha Obnažená

Amitiel76

Tak jo :-)) Druhý díl už byl podstatně lepší, než první, ze kterého jsem měla hodně smíšené pocity.
Dvojka byla nabitější akcí, bylo tu více děje, a scénář se nám konečně trochu odklonil od těch Padesátek :-)) Četlo se to rychle a mělo to spád. A příběh byl uzavřen....
Do čtení třetí části se ale pouštět nehodlám. Nové osoby, nový příběh. Ne, do toho už opravdu nemám chuť. Tohohle žánru bylo prozatím dost.....

FairyD.

Pekne spracovanie, vynáralo sa čo raz viac otázok na správanie Jonathana a čo je hlavné dostala som na nich aj odpovede. Čo by sa hodilo do knihy – je aspoň pár kapitol z pohľadu Jonathana, pretože občas bol fakt na palicu a v tých chvíľach by nebolo na škodu vedieť na čo myslí.

Chvilkasnění

Chcete něco pohodového? Tak tohle je úžasný začátek.! ☺

Myška43

I druhý díl je super, určitě se ke knihám ráda vrátím.

Ivet1990

Tak druhy díl byl určitě lepší než první. Je pravda, že i v tomto dílu byl náznak 50ti odstínů, ale určitě jsem si děj užila více než první díl.

Shanib
18.12.2019

Kniha splnila veškerá očekávání. Je to román pro ženy, takže je jasné, že tu a tam nějaký "realistický" aspekt ulítne. Moc ráda bych si přečetla o životě Grace o Jonathana po narození jejich dcery, ale hold to budu muset oželet. Volné italské pokračování mě k mému velkému zklamání už tolik nechytlo, a to jsem se na něj tak těšila.

dencazrnu
19.06.2019

Kniha se četla dobře, i když podobnost s Padesáti odstíny šedi se opravdu nezapře :)

Maruš.D
25.03.2019

Pokračování druhého dílu bylo asi tak stejně dobré jako ten díl první. Neurazí, ale ani Vám nevyrazí dech. Je tam hodně scén z červené knihovny, pak trochu lásky, práce, vztahů a pak konec. Nenáročné čtení, u kterého se budete spíše červenat, než rozplývat.

Až ji uvidíš
Až ji uvidíš