Vysvobozená ekniha

Grace je těhotná, což ji poněkud vyvede z míry. Ani ne tak kvůli tomu, že je jí čtyřiadvacet, ani ne tak kvůli rozběhlé kariéře, ale především kvůli Jonathanovi, jejímu muži, který děti nechce. Než se Grace odhodlá Jonathanovi novinu sdělit, je konfrontovaná s jeho změněným chováním, které jí vrtá hlavou a naplňuje nejčernější obavy. Jak se nakonec dovede vypořádat s hroznou jménem Yuuto Nagako?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380701/big_barvy-lasky-vysvobozena-Vzx-380701.jpeg 3.8132

Barvy lásky 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Erlöst

Kniha Vysvobozená

Kristy.Seb

Aha. To byla zbytečná samostatná kniha. Ale hezké zakončení.

Blanka29

Nez jako samostatnou knihu bych to brala jako epilog knihy predchazejici. Krasne ukonceni serie....

Ms.Day

asi nechápu jak tohle může být prezentováno jako samostatná knížka, dokonce jsem se musela několikrát přesvědčit že to tak opravdu je.

dooky
13.08.2021

Chvilkové zakončení jednoho páru. Více by se mi to hodilo asi na konec druhého dílu, nicméně povedená série.

petrzel
01.06.2021

Dobré zakončení.

B.Garden
03.01.2021

Četla jsem zatím první tři knihy. Příběh mezi hlavními postavami Vas upoutá a i když dopredu tušíte jak to cele dopadne krásně se se to čte. Je to pohádka pro dospělé s na pozdní večery.

petraj30
09.12.2020

Kraťoučká chuťovka na pár minut. Proč ne? Ale jako samostatnou knihu bych to neviděla. Bylo to celkem zbytečné a na takovou malou banalitu i zbytečně dlouhé. Zkrátila bych to na pár vět jako epilog té jejich poslední knihy.
Nevím jestli s Grace cloumaly hormony, ale připadala mi jako neskutečná stíhačka. Nejsem si ani jistá, jestli by tohle nějaký chlap toleroval. To se asi musel Jonathan hodně změnit.
Sice jsem očekávala o něco málo víc, ale opět to bylo velice poutavě a čtivě napsané.

FairyD.
17.05.2020

Povedala by som že trocha dlhší epilóg k druhej časti. Každopádne za mňa super.