Vysvobozená ekniha

Grace je těhotná, což ji poněkud vyvede z míry. Ani ne tak kvůli tomu, že je jí čtyřiadvacet, ani ne tak kvůli rozběhlé kariéře, ale především kvůli Jonathanovi, jejímu muži, který děti nechce. Než se Grace odhodlá Jonathanovi novinu sdělit, je konfrontovaná s jeho změněným chováním, které jí vrtá hlavou a naplňuje nejčernější obavy. Jak se nakonec dovede vypořádat s hroznou jménem Yuuto Nagako?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380701/barvy-lasky-vysvobozena-Vzx-380701.jpeg 3.825

Barvy lásky (5.)

Colours of Love - Erlöst

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno: (ekniha), MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vysvobozená

havrmoni
16.12.2018

Četla jsem hned po prvních dvouch dílech. Krásné zakončení.

avalonek
02.11.2018

Stáhnuto jako e-kniha,vytisknuto a přečteno..Spíš je to epilog,ale krásnej..Jak já bych brala ješte další knihy s hlavní dvojicí.Budou mi chybět:)

Defiiiii
02.11.2018

Nemělo by být značeno jako 5díl, ale jako novela mezi 2 dílem a zbylýma, jelikož v dalších dílech se pak ví, že jothan z dítěte má radost a tady teprv v dílu je o tom jak se bojí až o tom bude vědět.

blankaa89
04.07.2018

Krátké odskočení si zpět k sérii Barvy lásky se mi nezdá tak povedené, jako samotné předchozí 4 knihy. Myslím, že nebylo vůbec nutné. Zápletka o ničem, ale zase byla to "jednohubka" o 44 stranách, tak proč ne...

Nikyna8
21.06.2018

Takové hezke ukončení, strasne krátké,presto příjemné se na chvíli vrátit k této sérii knih Barvy lásky

ves.lucie
11.06.2018

Rychlovecka .. Barvy lasky byla vydarena serie a vratit se zpet ke Grace a Jonathanovi na par stranek byl jako vecernicek na dobrou noc :-)

jani.ruzicko
10.06.2018

Jednohubka. Ráda jsem se vrátila, aspoň na chviličku, k hrdinům prvních dvou knih. =) Jen si nejsem úplně jistá, že je tohle na samostatnou knížku. Mohl to být spíš takový pěkný epilog. =)