Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 726 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

lela25
17.08.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,akorát ten konec :D

h.romca
04.08.2013 4 z 5

Kniha se velmi dobře čte.. sice je to podobný žánr jako 50 odstínů šedi, ale v mnoha směrech se lišila.. hodně se mi líbil konec, řekněme, že byl trochu nečekaný...

JToman
31.07.2013 5 z 5

Musím říct, že mě se kniha velice líbila....( i když bych dala přednost pol.tlumočení , tentokrát knihu nevydali...), a tak jak bývám zklamaná českými překlady, tady se mi překlad zdál být v pořádku až na malé drobnosti, které mi vadily
Kniha je čtivá, zapomenete u ní na okolní svět a úplně vás ten děj pohltí. Mě se líbily i popisy erotických scén, autorka je velmi mistrně vyobrazuje.....Já také nemůžu souhlasit s některými názory...kde čtenářky tuto( i jiné) erotickou romanci porovnávají s Greyem, já to teda nedělám, možná, že je zde taky jako tam bohatý, úspěšný a sexy muž a žena, ale to je tak všechno co je stejné... Já si s radostí počkám na další díl....

JajaAP
16.07.2013 4 z 5

Tenhle druh knih se mi líbí, ikdyž jde o neustále variace podobného příběhu. Jen nechápu jak se může někomu zdát Grace inteligentni? Mě přišla hrozně naivní. Ale je pravda, že konec nastal v tu nejhorší dobu, takže si přečtu i další dily, abych zjistila jak to celé dopadne.

FreedoomKate
13.07.2013 5 z 5

Knížka je úžasná, ikdyž je jako většina knížek vydaných v poslední době podobná 50 odstínům. Přesto dávám pět hvězdiček, děj je zajímavý, hlavní hrdinka to má v rámci možností v hlavě srovnána, ale ten konec...Autorka zkrátka ví, jak napnout čtenáře

MartinaF
12.07.2013 4 z 5

Dalo by se říct, že kniha kopíruje Odstíny, ale v příběhu je jiná. A navíc - Grace není hloupá, ale je inteligentní mladá dívka a má všechny moje sympatie. :-)

evasamankova
05.07.2013 3 z 5

Další variace na téma nezkušené naivní praktikantky a tajemného, nedosažitelného a odtažitého šéfa. Vyrojilo se toho poslední dobou hodně, je to vše podobné, ale kdo má tento žánr rád, tak věřím, že by se mu mohla tato kniha líbit. Je to čtivé, erotické a odpočinkové. Konec knihy byl vcelku vydařený a velmi otevřený. Takže já za sebe jsem spokojená. Fajn erotické čtení a druhý díl si určitě koupím. Příjemný relax.

Marcia
05.07.2013 1 z 5

Po dobrým hodnocení na goodreads (nechápu jak to mohlo dostat 4 hvězdičky) jsem absolutně zklamaná až znechucená.
Nevím čím to je - tohle se mi často nestává - ale Grace mě prostě znechucuje. Až jsem neměla chuť to teď dočíst. Přitom to ze začátku vypadalo tak zajímavě. A bum, najednou je z ní nadržená nezkušená nanynka, která nemá žádnou osobnost.
A nejsem v tom sama. U mnohých, co jsem se ptala na jejich názor, ho se mnou sdílejí.
Můžete to zkusit a přesvědčit se sami, možná na to budete mít jiný názor, ale myslím, že můžete strávit daný čas nad lepší knihou.

Dith
25.06.2013 4 z 5

Kniha je četla velmi dobře i přesto, že je celý příběh ohraný jako gramofonová deska. Grace s Jonathanem se vám hned vryjí pod kůži a nezbyde vám nic jiného než jim fandit.
Navíc to všechno skončila v ten nejhorší okamžik, takže jsem velmi zvědavá, jaké jim autorka připravila překážky ve druhém díle.
Pokud tento žánr vyhledáváte, Barvy lásky rozhodně stojí za přečtení.

Lucka.79
23.06.2013 5 z 5

Jedním slovem - výborná! Je tedy fakt, že víc otevřenější ten konec být nemohl a jsem strašně zvědavá, co bude dál ..... a když se dívám na datum vydání druhého dílu .... no nevím, možná nevydržím a přečtu si originál :)

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor