Ztracená

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše...

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189704/big_barvy-lasky-ztracena-KB1-189704.jpg 4408

Barvy lásky 4.

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colors Of Love - Lost, 2012

Kniha Ztracená

Kristy.Seb

Věci jsou často na druhý pohled jiné, než se zpočátku zdají být.

Život je život. Člověk ho nemůže mít pořád pod kontrolou i když by chtěl.

Jednoznačně nejlepší díl. Krásné prostředí Říma a do toho ještě svět umění. Velmi povedený díl.

dooky
11.08.2021

Ale jo, solidní pokračování. Nic z čeho bych se posadila na zadek, ale jako oddychovka na pár hodin to účel splní.

petraj30
10.12.2020

Byla jsem hodně zklamaná. Byla to vážně velká nuda. Hodně jsem přeskakovala, protože tam bylo pořád to samé - jen popis jejích nálad a pořád dokola jako kolovrátek, jen jinými slovy "můj Bože, můj Bože".
Hlavní hrdinka byla pipi, která neví co v životě i se životem, myslím milostným. Mattea jsem vůbec nepochopila, každou chvilku se choval jinak. Ale když jsou oba tak ztraceni, tak se asi k sobě hodí.
Ty první díly nebyly špatné, ale četla jsem mnohem lepší knihy s podobnými příběhy. Teď bohužel musím napsat, že postavy Grace a Jonathana byly mnohem lepší, než Sophie a Mattea, i když to taky kolikrát nebyla žádná výhra.
Častokrát jsem přeskakovala, protože tam nebylo nic nového ale nezajímala mě ani vedlejší dějová linka, která se zabývala uměním.
Ale když už jsem se do toho pustila, tak si přečtu i ten závěrečný díl, abych byla v obraze, nicméně moc toho neočekávám. Bohužel jdu proti proudu. Moc se mi to nelíbilo.

Chvilkasnění
24.03.2020

Trochu slabší začátek, ale pak se to rozjelo až mi z toho bylo smutno. ☺

Ivet1990
19.03.2020

První dva díly nebyly špatný, ale to nemůžu říct o tomhle díle. Nevím čím to, ale u tohle dílu jsem se docela nudila. Čekala jsem víc

Myška43
15.03.2020

Mě zaujala celá série Barvy lásky.Doporučuji!!!!

Shanib
18.12.2019

Očekávala jsem trochu víc. Sophia a Matteo mě ani zdaleka nebavili tolik jako Grace s Jonathanem. Obzvlášť Sophia byla nemastná neslaná. Narozdíl od původních dvou dílů si tento už znovu nepřečtu.

wendy944
15.05.2019