Ztracená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše...

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189704/barvy-lasky-ztracena-KB1-189704.jpg 4.1365
Série

Barvy lásky 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Colors Of Love - Lost, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Ztracená

Přidat komentář
Chvilkasnění
24. března

Trochu slabší začátek, ale pak se to rozjelo až mi z toho bylo smutno. ☺

Ivet1990
19. března

První dva díly nebyly špatný, ale to nemůžu říct o tomhle díle. Nevím čím to, ale u tohle dílu jsem se docela nudila. Čekala jsem víc


Myška43
15. března

Mě zaujala celá série Barvy lásky.Doporučuji!!!!

Shanib
18.12.2019

Očekávala jsem trochu víc. Sophia a Matteo mě ani zdaleka nebavili tolik jako Grace s Jonathanem. Obzvlášť Sophia byla nemastná neslaná. Narozdíl od původních dvou dílů si tento už znovu nepřečtu.

wendy944
15.05.2019

skvěla dobře se četla

Maruš.D
25.03.2019

Kniha Ztracená navazuje na předchozí díly. Najdeme zde postavy, které již známe, což je příjemné. Sophii jsem si moc neoblíbila, byla mi docela nesimpatická, nudná, panovačná a trochu hloupá. Matteu byl sice fajn, ale taky mě občas štval :D. Nicméně jako celá série “Barvy lásky” i tady bych to označila za nenárčné čtení z červené knihovny, kterého nelituji, ale ani se k němu nejspíš nevrátím.

avalonek
13.02.2019

Přečteno po delší době znovu a úplně se divím,co vše mi poprvé uniklo..Je to krásný příběh a já jsem ráda,že ho mám ve své vlastní knihovničce..

crazyslunicko
03.09.2018

Knihu považuji za oddychové čtení při propršeném víkendu, kdy se nedá nic jiného dělat. Začátek příběhu začíná velice pomalu a v podstatě do půlky knížky se nic moc neděje. Pak se to ale začíná rozjíždět velice rychle, vášnivě a děj je nabitý sexem. Opět se jedná o muže, který má temnou minulost a hlavní hrdinka zjišťuje co se stalo a pomáhá mu s ní. Kniha mě až tak nezaujala, ale dalo se to přečíst a dočíst. Pět hvězd si, ale ode mě nezaslouží.

1

Doporučujeme

Duhový had
Duhový had
Šlechetný rytíř
Šlechetný rytíř
Spáčův hrad
Spáčův hrad
Zbožňuju Paříž
Zbožňuju Paříž