Chlad

Chlad https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183116/chlad-183116.jpg 4 563 72

Bez dechu série

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout. O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

Fever , 2011

Terezzie
25.01.2024 2 z 5

Za mě slabší než předchozí díl. Bavilo mě to ale postavy mi byly nevím proč méně sympatické .

Ála1968
07.10.2023 2 z 5

Tak nevím,jestli je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že to je stále dokola.Jsou obměněné je hlavní postavy a jinak je to na jedno brdo.

MAU256
16.08.2023 4 z 5

Další díl série, ve které je hlavní postavou Jace. Knížka byla stejně čtivá jako první díl. Příběh Jace a Bethany, která našla svého prince, cesta ke štěstí nebyla úplně růžová, no bohužel život není pohádka. Ale mít takové přátele, na které se můžete spolehnout více než na rodinu, tak to je nepopsatelné. Takže teď zbývá jen vrhnout se na příběh Ashe...

sarka4934
17.06.2023 4 z 5

Skvělá trilogie!!! Pět hvězdicek...! Plný počet má jen 50 odstínů.. Zábava, napětí, relax, občas i slovní obraty že života, že vám cosi dojde. Doporučuju!

Verunka4444
01.04.2022 5 z 5

Senzace,senzace a ještě jednou senzace!!!!!První díl mě navnadil a druhý s třetím naprosto odrovnaly...Gabe,Jace i Ash prostě spnili moje knižní sny.Přesně můj šálek kávy,ať si každý myslí co chce,máme možnost knihu dočíst nebo odložit a já tyhle tři rozhodně z ruky nedám.Srdce se mi rozbušilo dokonce častěji,než u Padesáti odstínů :) :) :)

smejkalova.m
05.12.2021 4 z 5

Ze začátku mě kniha hodně bavila, cca do půlky a pak mi to přišlo všechno jednotvárné, autorka se hodně opakovala, rozčilovalo mě jak Bethany pořád utíkala a Jace se neuměl ovládat... Za mě tak 3,5 * . Jednička byla daleko lepší.

Kristy.Seb
27.09.2021 4 z 5

Hraj tvrdě, žij volně.

V životě to chodí, jak si to zařídíš.

Nikdy nezískáš, co chceš, pokus o to nebojuješ.

Když všechno ostatní selže, je upřímnost nejlepším způsobem řešení.

Pokračování už mě moc nebavilo.

johana3160
18.07.2021 2 z 5

(SPOILER) Bylo to lepsi nez minuly dil, ale bylo to takove “pohadkove porno”. Ona Popelka bez domova, on typicky prototyp prince (bohaty, sexy) a to cele okorenene vysokou davkou sexu. Presto ze tenhle typ romanu mam rada, styl autorky mi moc nesedi. Neverim postavam, nejsou mi sympaticke, nemuzu se vzit do pribehu, ktery je vlastne o nicem, furt se mota v kruhu nebo v klise a sexu. Jedinou zajimavou casti bylo asi 20 str. v nemocnici, jinak nic moc.

cukrovka
20.05.2021 4 z 5

Čtivá erotická pohádka pro dospělé, jak chudá dívka našla svého bohatého prince.

milena0209
12.03.2021 odpad!

Zdravím náhodou tento díl by neměl někdo na prodej za rozumnou cenu? Děkuji Milena

Lofda
30.09.2020 1 z 5

Noo, spousta sexu a ještě víc klišé.. Příběh Ashe si asi radši nechám ujít ;-) A to mám oddechovky ráda..

prcek19
18.05.2020 3 z 5

Druhý díl série mě bavil ze všech nejmíň..nevím proč, ale chvilkama sem se i nutila do čtení

Myška43
13.04.2020 5 z 5

Tento díl mě nejvíce oslovil. Námět je velmi zajímavý, ikdyž mi připomíná Popelku pro dospělé.Ale vždyť to vlastně je pohádka. Za mě je celá série super.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Výborný díl, sexuální napětí jako hrom :-)

TerezaMondeková
09.12.2019 3 z 5

Druhý díl se mi líbil více než první. Bezdomovkyně a boháč. Rozhodně originální, zajímavý... i když naivní myšlenka. Nevěřím, že by se něco takového mohlo opravdu stát, ale na oddychovku je to ideální. Líbilo se mi, jak Jace Bethany hledal a pak se o ní opravdu postaral. V knize nechybělo nějaké to překvapení, napětí, jak všechno dopadne. V knize byla i láska, sex, erotika. A co se mi moc líbilo, že spolu přátelé drželi opravdu jako rodina. Podporovali se, starali se jeden o druhého.
Bethany se mi docela líbila. Bylo mi líto, co všechno si musela prožít. Když někdo považuje za velký luxus omotat si tělo ručníkem a další použít na vlasy... tak to je opravdu smutné. Tohle bych nepřála nikomu, ale pak se na ni konečně usmálo štěstí. Ale občas na mě Bethany působila, až moc naivně.
Jace byl opět majetnický, bohatý, dominantní, ženy mu padaly samy k nohám... Ale opět se mi líbilo, že byl mezi hlavními hrdiny věkový rozdíl.

Toledo
20.11.2019 4 z 5

Ani druhy dil ze serie nebyl spatny i kdyz pribeh hodne pritazeny za vlasy (i kdyz bezdomovkyne a bohac tu podle mne v tomto zanru jeste nebyl, takze aspon nejaka novinka). Hodne pasazi z prvni knihy se opakovalo, coz je asi tak jedine co bych vytknula. Jinak pohodove a nenarocne cteni, coz asi vetsina z nas od techto romanu ocekava.

Cometka
12.07.2019 2 z 5

Tak nevím, stokrát použitý příběh, kterak chudá holka ke štěstí přišla, by mi ani tak nevadil, kdyby v knížce nebyly dialogy jak z mateřské školky. Větu "Nezasloužím si Tě, Jaci." jsem v knize četla tolikrát, že bych tak od půlky mohla tipovat, kdy se zase objeví. Místo, aby dělala něco proto, aby si ho zasloužila a tím něčím nemyslím sex, kterého je tam opravdu vrchovatě, ale třeba hledání si zaměstnání... achjo. Díl mě zklamal, ani ne tak nápadem, jako provedením.

Kukicka
09.07.2018 2 z 5

První hniha se mi líbila, ale tento díl nenabídl nic nového. Navíc celý ten námět milionář a bezdomovkyně na mě působila přehnaně a uměle. Erotické pasáže stejně popsané. Jdu dát šanci 3.dílu, ale moc tomu nevěřím

LadyHip
25.03.2018 5 z 5

Tohle byl tak krásný příběh. Sama autorka to zmiňuje, jako Pretty Woman na papíře.

Jája92
24.01.2018 2 z 5

Nic, co by mě vzalo za srdce. Knihu jsem přečetla, ale je to jen z dalších knih, na které po pár týdnech klidně zapomenete.

erotika USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964