Skrytá

Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj – pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156155/skola-noci-skryta-CUn-156155.jpg 3.9486

Škola noci (10.)

Safira7

Zajímavé pokračování série., slabší díl. Jinak Doporučuji

DannyLady
30.07.2018

Skrytá nebyl rozhodně nejlepší díl z celé série. Nejslabší však také ne. Děj byl poměrně táhlí, ale přesto zajímavý. Kniha poskytla náhled do mysli nových postav a dala možnost v rozvoji dalším stálým postavám. Za mě osobně tam bylo méně z dějové linky Stevie Rae/Refaim, kterou mám osobně nejraději.

Snehulajn
08.04.2018

Krásná kniha, která mě upoutala jen svým názvem. Všem vřele doporučuji.

janebeauty9860
30.03.2018

Rozčilujeme mě Stark.

Szekynka
05.03.2018

Nejsem si jistá, zda takové prodlužování konce knize neublížilo.

verulik196
04.08.2017

A další díl je za mnou. No co, ještě na mě čekají dva :) Knížka se mi opět moc líbila, byla čtivá a prostě celkově moc zajímavá. Mohu jen doporučit.

Romžiry
10.07.2017

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

tatafa
07.01.2017

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.