Skrytá

Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj – pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156155/skola-noci-skryta-CUn-156155.jpg 3.9549

Škola noci 10.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Knižní klub

Hidden, 2012

Kniha Skrytá

ydnac
07.09.2020

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Brunnetka
27.10.2019

Přečetla jsem jedním dechem a pokračuji na další díl! Skvělá série :)

Safira7
30.01.2019

Zajímavé pokračování série., slabší díl. Jinak Doporučuji

DannyLady
30.07.2018

Skrytá nebyl rozhodně nejlepší díl z celé série. Nejslabší však také ne. Děj byl poměrně táhlí, ale přesto zajímavý. Kniha poskytla náhled do mysli nových postav a dala možnost v rozvoji dalším stálým postavám. Za mě osobně tam bylo méně z dějové linky Stevie Rae/Refaim, kterou mám osobně nejraději.

Snehulajn
08.04.2018

Krásná kniha, která mě upoutala jen svým názvem. Všem vřele doporučuji.

janebeauty9860
30.03.2018

Rozčilujeme mě Stark.

Szekynka
05.03.2018

Nejsem si jistá, zda takové prodlužování konce knize neublížilo.

verulik196
04.08.2017

A další díl je za mnou. No co, ještě na mě čekají dva :) Knížka se mi opět moc líbila, byla čtivá a prostě celkově moc zajímavá. Mohu jen doporučit.