Předurčená

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i nepřátele svých nepřátel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130864/skola-noci-predurcena-QJh-130864.jpg 3.9597

Škola noci (9.)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Destined (2011)

Kniha Předurčená

silvinka12

Líbilo se mi, že autorky přidaly do příběhu nové postavy. Kniha byla čtivá a někdy se od ní ani nedalo odtrhnout. Co mi ale na knize vadilo, bylo to množství hádek, některé z nich se pořád opakují dokola.

Safira7

Zajímavé pokračování série. Doporučuji tento díl

DannyLady
27.07.2018

Celá série škola noci mě vtáhla do děje a čtu jeden díl za druhým jedním dechem. Bála sem se, že série o 12ti dílech bude nudná nebo moc táhlá v ději, ale překvapuje mě, že každý další díl je lepší a lepší. Díl 7 - Vyhořelá mi z celé série zatím připadal nejslabší a začínala sem se bát, ale další díly a zvlášť Předurčená mě opět nadchly a už se těším až se pustím do dalšího dílu. Líbí se mi, jak autorky vypráví příběh z různých pohledů a díky tomu je kniha čtivá a v každém dílu dávají prostor k nahlédnutí do mysli jiné postavy. Mezi ty nejzajímavější patří dle mého názoru Lenobia, Kalona a Refaim.

janebeauty9860
08.03.2018

Jsem ráda za nové postavy.

Szekynka
05.03.2018

Docela povedené, jen už mě kniha nedokáže tolik vtáhnout jako počátečních pár dílů.

verulik196
01.08.2017

Tohle byl celkem hodně podařený díl. Knížka se četla rychle, místy byla napínavá, celkově jsem s ní tedy spokojená. Už beru do ruky další díl ;)

Romžiry
10.07.2017

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

NikiMedy
23.02.2017

Jednu hvězdičku ubírám akorát za občasnou tvrdohlavost a dětinskost postav (hlavně Zoey). Jinak se mi kniha dobře četla, bavila mě a jsem moc ráda za postavy jménem Lenobia, Kalona, Aurox a Refaim.

upíři fantasy

Autoři knihy