Předurčená

Předurčená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130864/bmid_skola-noci-predurcena-QJh-130864.jpg 4 734 53

Škola noci série

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i nepřátele svých nepřátel.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Destined , 2011

Kamilajznik
01.02.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Už aby vyšel!

Mateska.cermako
13.01.2013

Opět jsem kvůli téhle knížce zapomněla na všechno :)
Učení na zkoušku šlo stranou a čas jsem strávila se Zoey a Starkem.
Přečteno jedním dechem.

Budou ty knížky někdy mít konec???! :D
Enjoy it!!

manau
28.12.2012 5 z 5

AHOJKY VŠICHNI. Musim rict ze tohle je vazne nadherna serie knih. Jedine co me teda prekvapuju je to ze ja mam knizku stahnutou ale vzdysem ji mela celou a ted tady ctu ze nakonec Drak zemrel a ze videli smrt Zoeiny matky atd. ale meknizka konci tim ze teprve jedou autobusem na levandulovou farmu k Zoeine babicce a konci to tim jak si Zoe mysli :

"Pravdou je, že jsem potřebovala svou mámu a dala bych cokoliv, jen abych ji měla u sebe zase živou."

Mohli byste mi prosim nekdo rici kolik stranek nebo jak dlouhe to jeste je do konce knihy???
Moc vam děkuji

Vendulik
26.12.2012 3 z 5

Velice nudná kniha. První knihaz této serie, která mě moc neoslovila ale závěr byl pro mě překvapením.

Dandulka
02.11.2012 5 z 5

Super čtení, jako vždycky, ale ten konec byl trošku smutný, SPOILER Drak Lankford nám umřel, ale zase se setkal se svou láskou...... Moc se těším na další díl!!! Tohle určitě není ještě konec!

VeverQa
21.10.2012 5 z 5

No, fajn, fajn...
Šestka byla úžasná, strhující, dokonalá a po jejím přečtení jsem hořela nedočkavostí přečíst si sedmičku. Jenomže v sedmičce se toho moc neudálo, docela nuda. Osmička lepší, ale tenká, moc tenká. A tenhle díl? KateCullen má pravdu, vlastně se tam nic moc nestalo.
Co se týče Starka, ze začátku jsem mu fandila, ale teď se chová dost hloupě. A Zoey občas taky. Momentálně fandím Shaunee a Kalonovi. Na další díly se docela těším, ale doufám, že mě nezklamou.
A ještě... umírá tam nějak moc lidí. Ale jakožto taky píšu příběhy, vím, že je to někdy nevyhnutelné. Ale když už umírání, tak alespoň pořádný doják, jako smrt mé oblíbené Stevie Rae!

Issiriana
18.10.2012 5 z 5

Úžasné! Strhující příběh pokračuje. Líbilo se mi to a moc obdivuju spisovatelské dovednosti obou autorek. :)

trynitrix
11.10.2012 5 z 5

Nejdřív jsem uvažovala jestli si ji mam koupit jelikož je to 9 díl a pořad se tam omílá dokola Zoey a kluci a než se něco vyřeší je konec knihy a pak znova od začátku, ale tímto dílem neprohloupíte ze všech určitě nejlepší a hlavně ten konec jsem četla jedním dechem nečekané zvraty a jsem natěšená na desítku :-D tam Neferet rosekaj na cucky :-D

Kájula
02.10.2012 3 z 5

Celkem dobrá série, prvním dílem jsem byla unešená, ale čím víc dílů je, tím mi to příjde nudnější a pořád omílané dokola. Pořád samá Neferet a její intriky. Mimochodem dílů má být 12, takže mě zajímá, o čem to bude dál...? Snad ne pořád to samé. Potřebovalo by to něco nového, ale jinak se to čte celkem dobře, takové pro volnou chvíli, když není nic lepšího k sehnání...

Aní*
29.09.2012

Kolik tato kniha má kapitol? Jinak souhlasím s KateCullen vůbec se poslední dobou nic neděje:( A halvně mám nejradši když se tam jedná jenom o Zoey! První díly kdy byla Zoey zraněná to bylo nejleoší;)! Takový podle mě napínavý;)

KateCullen
16.09.2012 5 z 5

Další super díl - jen mi přijde, že knížky jsou čím dál tím tlustší a přitom se tam pořádně nic neděje - SPOILER za tenhle díl se tam vlastně stalo jen to, že vyvolali kruh a spatřili smrt Zoeyiny mamky, Refaim neumřel a to je všechno... Ale vypadá to, že se blíží tak nedočkavě vyčkávaná konečná bitva, kde se všechno rozuzlí.

sarekaslukova
13.09.2012 5 z 5

Úžasný, knihu jsem měla přečtenou za jeden večer. Asi nejlepší knížka z selé serie. A myslim si že je vážně dobře že Refaim nakonec neumřel. Vážně super!!!

ciniminisek
22.08.2012 5 z 5

Moc dobrý díl,těším se na další.Dost fandím Starkovi,snad to vydrží.

upíři fantasy

Autoři knihy