Probuzená

Upírská Nejvyšší rada zbaví Neferet viny a znovu ji stanoví za Velekněžka v Tulská Škole noci. Neferet přísahá pomstu Zoey. Ovládnutí Kaloni je pouze jednou ze zbraní, které chce proti ní použít. Jenže Zoey najde útočiště na ostrově Skye a královna ji připravuje jako svou nástupkyni. Být královnou by přece bylo skvělé, či ne? Proč by se měla vracet do Tulsy? Když ztratila svého lidského manžela Heatha, už nebude, jaká bývala, a možná ani její vztah k oddaným bojovníkovi Starkovi už nebude jako kdysi ... A co Stevie Rae a Rephaim? Krkavec posmešník nedovolí, aby ho využili proti Stevie Rae, jenže jak se zachová, když celý svět včetně Zoey odsuzuje jejich vztah? Zradí svého otce, nebo srdce? Jak daleko sahají hranice přátelství a jaké silné pouta vážou dívčí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96617/skola-noci-probuzena-r69-96617.jpg 3.9652

Škola noci (8.)

Safira7

Zajímavé pokračování série. Doporučuji

Szekynka
05.03.2018

Kniha mě už tolik nebaví, přijde mi předimenzovaná a zmatečná. Kvalita a úroveň psaní jde v mých očí lehce klesá.

janebeauty9860
25.01.2018

Opět mě nejvíce bavily části o Stevie.

verulik196
28.07.2017

V zásadě se tam toho až na pár věcí moc nestalo, ale četlo se to hezky a rychle, takže jsem byla na konci dřív, než bych chtěla. Už si beru do ruky další díl ;)

Romžiry
10.07.2017

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

DiDi123456789
11.06.2017

Že by ze Zoey přestala být taková coura a byla z ní normální, sympatická holka, jako na začátku?
Že by už všichni přestali mít kecy na Afroditu a uvědomili si, že je tam asi nejchytřejší?
Že by se konečně můj sen stal skutečností?

PeťkaW.
24.03.2017

Autorky začínají vařit z vody a tento díl na mě působil tak, že nevěděly, co s ním. Děj je nastavovaný, zbytečně protahovaný a spousta částí by se dala vypustit nebo alespoň o hodně zkrátit. Rozhodně jsem z Probuzené neměla tak dobrý pocit, jako z předchozích dvou dílů, které byly v sérii nadprůměrné. Castovic holky začínají všechno zbytečně komplikovat a vypadá to, jako by se kolikrát samy zamotaly do vlastních spojitostí a vytvořených souvislostí. Ve výsledku pak některé věci vůbec nedávají smysl, nebo nejsou absolutně vysvětlené. No, do dalšího dílu jdu s trochu rozpačitými pocity...

tatafa
07.01.2017

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

upíři

Autoři knihy