Vyhořelá

Věci se vyvinuly doslova katastrofálně. Zoeyina duše se roztříštila na kousky. Touží zůstat v Druhém světě navěky, daleko od všech problémů a zlomeného srdce. Čas rychle plyne a s každou hodinou je jasnější, že šance na Zoeyino procitnutí se zmenšují. Jen jedna žijící bytost by ji mohla přivést zpět - Stark musí najít způsob, jak to udělat. Velká upírská rada tvrdí, že on sám musí zemřít, aby se Zoey vrátila. Pochybnosti však zůstávají - co když se to nepodaří? A čas stále běží ... Už jen posledních sedm dní ... Stevie Rae musí mezitím řešit vlastní problémy, které jí brání pomoci Zoey. Drsná červená mláďata rozehráli vlastní hru a před jejich následky nebudou moci ochránit ani Stevie Rae. Tajemství, které ukrývá, může pomoci přivést Zoey zpět, ale zároveň je vážnou hrozbou pro její vlastní svět. Ve středu celého zmatku je Afrodita - bývalé mládě, maximální bosorka z pekla. Dostala od bohyně dar vizí o budoucích hrozbách (pokud se to dá nazvat darem), jenže tentokrát se bohyně Nyx zjevně rozhodla promluvit prostřednictvím Afrodity, zda se jí to líbí nebo ne. I Afrodita může mít velký vliv na to, zda se Zoeyina duše vrátí. Její priority a věrnost se však mohou vydat jakýmkoli směrem. Tři dívky zahrávající si s ohněm. Pokud si nedají pozor, každý se popálí ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/70_/70655/skola-noci-vyhorela-yhu-70655.jpg 3.9765

Škola noci (7.)

Safira7

Zajímavé pokračování série. Doporučuji

denniys
19.12.2018

Přečteno jedním dechem během jednoho dne..možná to autorky natahují,ale příběh je pořád poutavý a šťáva tomu fakt nechybí:)a i kdyby dílů bylo dvacet,přečtu všechny..

Charley
11.10.2018

Dobrý díl, je příjemné číst i o ostatních - osobně se mi líbí dějová linka Steve Ray a Rephaima :) Jsem zvědavá, jak to bude dál.

Snehulajn
17.06.2018

Aspoň že se oba vrátili k nám na Zem.

Szekynka
05.03.2018

Přítomnost Starka oživila celou sérii, která už začínala ztrácet na intenzitě. Absence Zoye mi nechyběla, bylo příjemné zaměřit se na jiné postavy.

janebeauty9860
19.01.2018

Nejvíce mě bavily části o Stevie Rae. Koněčně se neřešila Zoye a její milostný trojúhelník

ElissEm333
24.08.2017

U vyhořelé jsem vyhořela i já. Nějak mě to prostě přestalo bavit. Třeba se k této sérii ještě někdy vrátím, ale zatím o tom celkem pochybuji.

Lolaniky
13.08.2017

libí se mi tešim se na další díl